• zadne
    • Nulova komunikace, když sem chtěl ten smejd vrátit.

Jsou to zlodeji!

• Naučí Vás dávat si pozor....
    • Neserióznost, zlodějina...

Dejte si bacha...

• nulová komunikace se zákazníkem

Chtěla jsem v tomto e-shopu nakoupit, přotože mi připadali důvěryhodní a mají cenově dostupné telefony. Nic nedorazilo, ale platbu přijali. Čekám už 14dní, na faktuře mi už dodací lhůta vypršela.

Levné ceny oproti konkurenci a super kvalita

• rychost, dobrá komunikace, schopnost vyhovit
    • nepřehlednost

skvělé

• Dlouhe moc dlouhe cekani
    • Dodaci doba

Dobry az na dodaci lhutu

• Nízká cena
    • Na stránkách není uvedená dostupnost.
    • Některé produkty zřejmě nejsou nastaveny pro český trh

Před vánoci jsem objednala telefon s tím, že dodat se zřejmě do vánoc nestihne. Byla jsem ochotná počkat si, protože cena byla nejvýhodnější. Poté, co jsem získala sledovací číslo dopravce, tak jsem se teprve dověděla, že telefon se teprve odesílá z Číny. To by ani nevadilo - z Číny byl telefon v ČR celkem rychle, ale uvázl na celnici, kde se nemohli s e-shopem spojit a tudíž nemohli telefon proclít. Po 3 dnech se tedy krkolomně dovolal dopravce na mě do práce!! a požadoval po mně zaslání dokladů k proclení, jelikož e-shop nekomunikoval. Tak jsem si teda musela sama telefon proclít a požadovala jsem tedy doručení přímou na mou adresu, což samozřejmě nešlo, protože jsem neobjednávala dopravu. Takže po 5 dnech putoval telefon do eshopu a potom zas na mou adresu. Poté jsem zjistila, že menu v telefonu je částečně anglicky, částečně česky, se SIM kartou nekomunikoval. Poslala jsem tedy telefon zpět, kde ho teprve přeinstalovali, ale zájem jsem už o něj v tuto chvíli neměla. Peníze jsem však (po svém připomenutí) dostala za 2 týdny zpět na účet.

• Dobrá cena

• Velký výběr a příznivé ceny

Výborný obchod. Velký výběr telefonů za super ceny. Ochotní prodejci.

• Nízké ceny u elektroniky,bohužel už vím proč!!!
    • Špatná komunikace se zákazníkem,dlouhá dodací doba,faktura nebyla doručena,zboží-mobilní telefon neměl nahraný program na podporu Českeho jazyka a čínsky neumím

Tento internetový obchod nedoporučuji.Obrátil jsem se na ně s problémem,které se mi vyskytlo u zařízení,které jsem u nich zakoupil.Nejprve mi řekli,abych vše nafotil a popsal,že se ozvou-neozvali,problém neřeší a komunikace nulová.Navíc zboží,které jsem zakoupil nebylo určene pro náš trh,ale pro čínský.Na tento fakt není nikde upozorněno a taktéž mi dodnes nepřišla faktura.Tento obchod NEDOPORUČUJI !!!

• Dobré ceny
    • Žádné

Příjemná komunikace, zodpovědný přístup, rychlá domluva. Telefon dorazil v pořádku a včas.

• Dlouhá dodací lhúta.

• dva roky záruky
    • vzdálenost

spokojenost a doporučuji

dels doba doruceni ale zbozi dorazilo vporadku kuryrni sluzbou

• komunikace, dodací lhůty, uvádění že je zboží skladem ikdyž přitom není

• - kvalitni komunikace
    • - levné ceny
    • - přehledně stránky
    • - přišel mi dárek při objednávce na Vánoce
    • - delší dodací lhůta, která je předem zmíněna

Celkově jsem s nákupem spokojen. Zboží dorazili v pořádku a o všem jsem byl informován. Za mě mohu DOPORUČIT.

• Nizke ceny
    • Klamani obchodnika

Ja bych tam nekupoval nic staci si precist ze nejaky nakupujici platil clo.Mel jsem jen problem ze jsem poslal prikaz pak zjistil co je CLR a volal do banky jak to zrusit.A banka musite vybrat vse aby platba neodesla tak jsem si sel vybrat rano radeji 90000kc

• Prodejce si myslí,že mu budou pečení holubi padat do chřtánu bez toho,aby hnul zadkem.
    • Jakmile obdrží peníze není zájem cokoliv zákazníkovi sdělit.
    • Musel jsem to z něj tahat jak z chlupaté deky.
    • Hledá jen výmluvy.
    • Zavoláte mu.
    • On to típne a pošle jen strohou sms,že mu máte poslat sms nebo mail.
    • Napíšete mu tedy sms.
    • Pan pohodlný ani neodepíše.
    • Když mu zavoláte po půl dni so jste mu psal sms.
    • Tak to po nějaké dobe zvedne a hledá jen ajen výmluvy.
    • Zklamal mě velice.
    • Odstoupil jsem tedy od smlouvy a co pan pohodlný?
    • Vymýšlí formuláře jak vše jen zdržet.

VAROVáNí VšEM CO ZDE CHTěJí NAKUPOVAT!!!
    PřEčTěTE SI NEJEN MOJí ZKUšENOST,ALE TAKE V HLOUBCE HODNOCENí OD LIDí,KTERýM TENHLE PáN DěLAL PROBLéMY.
    VážENí PáR KORUN VáM PřECI NESTOJí ZA TY NERVY.
    nAKUPTE KDE CHCETE.
    Já TENHLE OBCHOD Už NECHCI VIDěT.
    PáN BY MěL ZPYTOVAT SVěDOMí,JEST-LI TEDY NěJAKé Má

Reakce obchodu CZ Tablet

Dobrý den pane Kneble,
    odpoledne jste mi volal a protože jsem řídil, tak jsem Vám zaslal sms. Večer jsme si volali, ale to již bylo pro vás příliš pozdě. Pouze jsem si vyslechl 10 minut VÝHRUŽEK A NADÁVEK.

Celý problém vznikl tím, že si pán nepřečetl, že dodací lhůta je delší než 3 dny, jak sám uváděl.
    I přes nekultivovaný projev plný výhružek a nadávek, jsem slušně panu Kneblovi sdělil, že peníze mu samozřejmě vrátíme, ale chyba není na naší straně. Pouze jsem pana Knebla požádal o vyplnění formuláře o odstoupení od smlouvy. Tohle bylo pro pana Knebla asi poslední kapka, protože se rozhodl mi 10 minut nadávat do telefonu, místo toho, aby v pár sekundách vyplnil fomulář.
    Přes to všechno co jsem strpěl, jsem panu Kneblovi peníze převedl. Jediná odpověď na rychlé vrácení peněz byla, že by mě rád viděl dřít v kamenolomu.

Prosím, pane Kneble, dohledejte si na Heurece (jak jste sám říkal, že to není problém) a trošku se zastyďte, neboť zjistíte, že dodací lhůta byla uvedena jinak, než jste uváděl. Což bylo jádrem celého problému.

CZTablet

• Výhodou byla nejnižší cena telefonu na trhu
    • Dlouhá dodací lhůta - 10 dni po zaplacení nevím, kdy zboží bude dodáno.