• Dobrá cena

Nemám co bych vytknul.

• Bezproblémové jednání
    • kvalita
    • dobrá domluva

můžu hodnotit pouze kladně, bezproblémový nákup.

• Telefon, který dorazil je kvalitní, stíhá veškeré nejnovější hry bez potíží a navíc byl za super cenu.
    • Komunikace s prodejcem byla na úrovni, šlo poznat, že telefonům rozumí.

Vytknul bych snad jen delší dodací lhůtu (5 dní), avšak s tím jsem počítal a mohu tohle jediné "proti" zanedbat a dát 100% hodnocení :)

• Nic.
    • Vyhněte se tomuto obchodu oklikou a čtěte prosím zhrnutí.

Dobrý den, chtěl bych vás seznámit s chováním obchodu. Tento obchod dováží řadu telefonů z číny bez evropské homologace tzn porušují zákon - chybí označení CE - OBCHOD NA TENTO DOTAZ NEREAGUJE POUZE NA KLADNÉ DOTAZY SE OBTĚŽUJ REAGOVAT. Z vlastní zkušenosti vím, že pokud bude nějaký problém obchod típá telefony neodpovídá na maily.(ignorace). Ve 100% právu můžu podat žalobu pro podvod a krádež.(ano jedná se pouze o obal mobilu ale nepříjde mi vhodné, že když se jim obal líbí tak si ho prostě nechají.) Mobil jsem měl na reklamaci s reproduktorem ano rozbil jsem si ho sám ale to pořád není důvod aby mi rozbili mikrofon a vzali šroubky. A vrchol drzosti? když mi poslali certifikaci na "můj mobil" tak mi poslali certifikát k jinému mobil a mysleli si že si toho nevšimnu nebo co. Dostal jsem odpověd: že značení CE se nachází pod baterií kde samozřejmě není na to obchod už ingnoruje. Takže tímto pobízím obchod k lepšímu chování.

• Dobré ceny
    • Skvělá komunikace
    • Vyhověli mi ve všem co jsem chtěl
    • Přehledný obchod
    • Trochu delší doba dodání

Nejlevnější ceny, trochu delší doba dodání, ale stím jsem počítal a věděl jsem o tom. Zboží dorazilo v pohodě. Komunikace byla na úrovni.

• Dobré ceny
    • Dodací lhůta

Obědnaný telefon po 14.dnech stále nedorazil

• Kvalitni zbozi
    • Delka dodani

Dobry

• perfektní komunikace
    • doručení jak bylo uvedeno v nabídce
    • poštovné zdarma :)

Perfektní obchod, rozhodně doporučuji všem :)

• Nízká cena
    • Kvalitní komunikace
    • Férové jednání
    • Zboží, které není běžně na našem trhu.
    • Trošku delší doba dodání, která je předem inzerována.

S obchodem a jeho přístupem jsem spokojen. Co se zboží týče vše přišlo pěkně zabalené v krabičce i s dárkem.

• nízká cena
    • přehledné stránky
    • velký výběr
    • komunikace s prodejcem

Telefon dorazil v pořádku, jsem spokojena a v budoucnu určitě ještě využiji tohoto e-shopu.

• přehledný web
    • slušné ceny
    • to je asi tak všechno, hodně lidí se tím nechá zlákat a to je hlavní problém
    • absolutní neprofesionalita ze strany všech, co tam pracují, nejen že dodací lhůta už několikátým dnem přesahuje tu, která byla smluvena v podmínkách, ale nikdo neodpovídá na emaily, resp. s dvou-tří denním zpožděním, neochota, nedostatek komunikace (když tam člověk volá, tak to vyvěsí)

rozhodně se nenechte opít tím, že mají levné věci, a rozhodně si připlaťte, já zboží mám zaplacené už 12. den, a stále mi nic nepřišlo, nevím na čem jsem, připravuji si už žalobu a uvažuji i o podání trestního oznámení pro podvod

• Pozor. Nemají kamenné sídlo firmy v ČR. Komunikují pouze emailem. Telefonům chybí evropská homologace, tím porušují zákon číslo 22/1997 Sb.
    • Zdroj:http://mobil.idnes.cz/cinske-mobily-nemaji-eu-certifikat-dtd-/mob_tech.aspx?c=A140722_145426_mob_tech_LHR

POZOR: Nemají nic na skladě. Telefonům chybí evropská homologace, tím porušují zákon číslo 22/1997 Sb.

Reakce obchodu CZ Tablet

Děkujeme za recenzi od konkurence. Pán Golfista není našim zákazníkem a nikdy u nás nenakoupil, pravděpodobně ani nikdy na našich stránkách nebyl.
    Sídlo máme samozřejmě v ČR a komunikujeme kromě emailu také přes telefon a nebo osobně.
    Přejeme hodně úspěchů v golfu.

Cztablet Team

• Přehlednost obchodu
    • Ignorace, absolutní nezájem obchodu, típání telefonu.

Shrnutí? Kdybych ho nereklamoval dal by se normálně používat, na reklamaci mi ho ještě více rozbili a ani se nenamáhali to zpravit takže ted mi nejde nejden reproduktor ale také mikrofon. ---- -
    Koupil jsem si na vánoce zopo c2 platinum dnes už zopo c2+ po 3 měsících standartního užívání mi začal vypadávat reproduktor když ztichnul uplně tak jsem ho poslal na reklamaci. Z reklamace mi přišel v takovém stavu, že mi napsali: Prohnutá základní deska ikdyž jsem se na desku vůbec neptal. Utržené závity jenže ty evidentně v mobil jsou a zkoušel jsem do nich zašroubovat šroubek bez problému. Tak nevím. Dále mi po "reklamaci" vůbec nefungoval mikrofon prý jsem si to udělal sám. Ikdyž to bylo hned po prvním zapnutí co došel. Aby toho nebylo málo tak si milostivě nechali můj zavírací obal a ty šroubky které normálně jdou zašroubovat. Příjde mi, že mi přišla uplně jiná reklamace. Prodejce za to asi nemůže ale na odpověď na můj e-mail jsem čekal 3 týdny. Takže komunikaci bych také zlepšil.

• nedokazou splnit objednavku do tydne

jesti se objednavky dockate to uz budou vanoce

• cena ?
    • (diskutabilní, pokud se vám mobil porouchá a obchod nereaguje )
    • dodací doba
    • zboží neodpovídá popisu (objednán htc one X+, dodán přetaktovaný htc one X)
    • komunikace, respektive absolutní ignorace.

V žádném případě neobchodovat. Seriózní obchod nemlží, nelže, nedodává neodborně upravené zboží. Prvně vás osloví super cenou, ale následně vás totálně zklamou absolutně vším. Raději si jinde připlaťte a ušetřete si nervy.

• komunikace
    • dlouhá dodací lhůta

Potřebovala jsem si koupit nový telefon, jelikož starý mi přestal přijímat hovory, po několika dnech hledání jsem si konečně vybrala a telefon objednala. Podle recenzí jsem počítala s delší dodací lhůtou, ale 3 týdny jsem vážně nečekala.Telefon jsem objednala 26.8., hned 27.8. byla připsána platba a přišel mi dnes, t.j. 16.9. To mi přijde docela dlouho. Nicméně musím ocenit naprosto perfektní komunikaci obchodu, na každou zprávu mi bylo do několika hodin obratem odpovězeno.

• Před půl rokem jsem si koupil Htc one s, místo 14 dní jsem na něj čekal minimálně měsíc. Natož se mobil po dvou měsících standardního užívání rozbil (nejprva přestala fungovat WiFi, pak foťák a následně display). Dneska jsem obchod po třetí urgoval o tom jak to chodí u nich s reklamacemi a stále nemám žádnou odpověď. [email protected]

Nic si zde nekupujte, sice krásné ceny, ale v tomto případě je lepší si připlatit a mít zboží hned a v pořádku než na něj čekat měsíce a pak to "prd" vydrží.

Reakce obchodu CZ Tablet

již 3x jsme Vám odepisovali jak postupovat v případě reklamace. Dále máte k dispozici zákaznickou linku, na kterou si můžete kdykoliv zalovat (žádný telefonát od Vás nemáme). Mrzí nás toto nedorozumění, ale v tomto případě není chyba na naší straně.

CZTablet

• Jednoznačně velikým kladem je nízká cens

Nízká cena produktů je na úkor delší doby dodání. Upřímně jsem byl celkem na vazkach jestli obchod klapne v pořádku. Ale záporné reference se nepotvrdili a obchod mohu s klidným srdcem doporučit.

• Ceny
    • Prehlednost
    • Rychlost v odpovidani na emaily
    • Na zadne jsem neprisla

Doporucuji, na to ze zbozi jde z druheho konce sveta, tak skvela prace cztablet teamu. Neplatim zadne CLO ani DPH kdybych si zbozi objednala sama. Za me palec nahoru