• Nízké ceny u elektroniky,bohužel už vím proč!!!
    • Špatná komunikace se zákazníkem,dlouhá dodací doba,faktura nebyla doručena,zboží-mobilní telefon neměl nahraný program na podporu Českeho jazyka a čínsky neumím

Tento internetový obchod nedoporučuji.Obrátil jsem se na ně s problémem,které se mi vyskytlo u zařízení,které jsem u nich zakoupil.Nejprve mi řekli,abych vše nafotil a popsal,že se ozvou-neozvali,problém neřeší a komunikace nulová.Navíc zboží,které jsem zakoupil nebylo určene pro náš trh,ale pro čínský.Na tento fakt není nikde upozorněno a taktéž mi dodnes nepřišla faktura.Tento obchod NEDOPORUČUJI !!!

• Dobré ceny
    • Žádné

Příjemná komunikace, zodpovědný přístup, rychlá domluva. Telefon dorazil v pořádku a včas.

• Samosebou nic.
    • Vsude se uvadi personal ale zda se mi ze tam "pracuje" pouze jeden clovek.

Hodnoceni tohoto obchodu minuly tyden kleslo na 29% samozrejme az se zacnou mobily lidem co si je ted na vanoce koupily kazit tak se tesim n ty recenze tady. Protoze tento obchod vam reklamaci NEUZNA.

• Dlouhá dodací lhúta.

• dva roky záruky
    • vzdálenost

spokojenost a doporučuji

dels doba doruceni ale zbozi dorazilo vporadku kuryrni sluzbou

• komunikace, dodací lhůty, uvádění že je zboží skladem ikdyž přitom není

• - kvalitni komunikace
    • - levné ceny
    • - přehledně stránky
    • - přišel mi dárek při objednávce na Vánoce
    • - delší dodací lhůta, která je předem zmíněna

Celkově jsem s nákupem spokojen. Zboží dorazili v pořádku a o všem jsem byl informován. Za mě mohu DOPORUČIT.

• Nizke ceny
    • Klamani obchodnika

Ja bych tam nekupoval nic staci si precist ze nejaky nakupujici platil clo.Mel jsem jen problem ze jsem poslal prikaz pak zjistil co je CLR a volal do banky jak to zrusit.A banka musite vybrat vse aby platba neodesla tak jsem si sel vybrat rano radeji 90000kc

• Prodejce si myslí,že mu budou pečení holubi padat do chřtánu bez toho,aby hnul zadkem.
    • Jakmile obdrží peníze není zájem cokoliv zákazníkovi sdělit.
    • Musel jsem to z něj tahat jak z chlupaté deky.
    • Hledá jen výmluvy.
    • Zavoláte mu.
    • On to típne a pošle jen strohou sms,že mu máte poslat sms nebo mail.
    • Napíšete mu tedy sms.
    • Pan pohodlný ani neodepíše.
    • Když mu zavoláte po půl dni so jste mu psal sms.
    • Tak to po nějaké dobe zvedne a hledá jen ajen výmluvy.
    • Zklamal mě velice.
    • Odstoupil jsem tedy od smlouvy a co pan pohodlný?
    • Vymýšlí formuláře jak vše jen zdržet.

VAROVáNí VšEM CO ZDE CHTěJí NAKUPOVAT!!!
    PřEčTěTE SI NEJEN MOJí ZKUšENOST,ALE TAKE V HLOUBCE HODNOCENí OD LIDí,KTERýM TENHLE PáN DěLAL PROBLéMY.
    VážENí PáR KORUN VáM PřECI NESTOJí ZA TY NERVY.
    nAKUPTE KDE CHCETE.
    Já TENHLE OBCHOD Už NECHCI VIDěT.
    PáN BY MěL ZPYTOVAT SVěDOMí,JEST-LI TEDY NěJAKé Má

Reakce obchodu CZ Tablet

Dobrý den pane Kneble,
    odpoledne jste mi volal a protože jsem řídil, tak jsem Vám zaslal sms. Večer jsme si volali, ale to již bylo pro vás příliš pozdě. Pouze jsem si vyslechl 10 minut VÝHRUŽEK A NADÁVEK.

Celý problém vznikl tím, že si pán nepřečetl, že dodací lhůta je delší než 3 dny, jak sám uváděl.
    I přes nekultivovaný projev plný výhružek a nadávek, jsem slušně panu Kneblovi sdělil, že peníze mu samozřejmě vrátíme, ale chyba není na naší straně. Pouze jsem pana Knebla požádal o vyplnění formuláře o odstoupení od smlouvy. Tohle bylo pro pana Knebla asi poslední kapka, protože se rozhodl mi 10 minut nadávat do telefonu, místo toho, aby v pár sekundách vyplnil fomulář.
    Přes to všechno co jsem strpěl, jsem panu Kneblovi peníze převedl. Jediná odpověď na rychlé vrácení peněz byla, že by mě rád viděl dřít v kamenolomu.

Prosím, pane Kneble, dohledejte si na Heurece (jak jste sám říkal, že to není problém) a trošku se zastyďte, neboť zjistíte, že dodací lhůta byla uvedena jinak, než jste uváděl. Což bylo jádrem celého problému.

CZTablet

• Výhodou byla nejnižší cena telefonu na trhu
    • Dlouhá dodací lhůta - 10 dni po zaplacení nevím, kdy zboží bude dodáno.

• Zrušení objednávky proběhlo bez problémů a i to hodnotím jako profesionální přístup.

Chtěl jsem koupit tento model telefonu LG E975 Optimus G . Rozhodlo to ,že jsem dostal finanční dar a tak jsem si mohu pořídit drahší telefon.
    Nevím zda toho nebudu litovat a tento telefon hodnotím jako nej. i když mu někdo vytýká absenci slotu microSD.

• vyborné ceny
    • rychlá komunikace
    • široký výběr zboží
    • prostě super

Všem lidem můžu jen doporučit zde nakupovat !! Prostě jednička a to podtržena !!!

• - výborná komunikace
    • - vstřícnost
    • - ochota k jednání
    • - trefil jsem zboží skladem takže jsem ho měl do 48 h od zaplacení
    • - super ceny
    • - kvalitní zboží
    • - na nic jsem nenarazil telefon zatím v pořádku funguje tak snad bude všechno v pořádku

S nákupem jsem celkově spokojen jako spotřebitel. Nemohu posoudit čekácí lhůtu není li zboží skladem. Za mě mohu doporučit.

• Široký výběr zboži.
    • Nejlevnejši ceny v ČR.
    • Velice rychlé dodáni.
    • Kvalitní zboží.
    • Na to že zboží šlo přes celý svět, opravdu bleskové dodaní.

Všem doporučuji !!!

• Přehlednost obchodu
    • Kvalitní zboží
    • Nabídka i starších modelů co jinde neseženu
    • Trochu delší dodací lhůta, což ale kompenzuje cena

Pokud Vám nevadí si pár dní navíc počkat, určitě to stojí za to. Za mě DOPORUČUJI

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Delší dodací lhůta, ale u výrobku to bylo uvedeno. Takže když s tím člověk počítá, není to problém.

• Dobré ceny a široký sortiment.
    • Delší dodací doba i u zboží deklarovaného jako skladem.
    • Chybí možnost platby kartou

Pokud je pro vás klíčový parametr cena a máte pevnější nervy zkuste to.