• Nízká cena
    • Poměrně dlouhá dodací lhůta

Vynikající cena vykoupena delší dobou dodání, ale, řekl bych že je to jen malý problém. Oceňuji výbornou komunikaci.

• komunikace
    • dostal jsem odpověď na všechny mé otazky i ve 24:00!!! a to i o víkendech
    • nic snad jen delší doba dodání, ale stím jsem počítal

komunikace skvělá až na to že se mi nikdo od 11.9. neozval ohledne dodaní zboží. Chyba byla u prepravce DHL který nezdělil prostředníkovi že mé psč leží v odlehlé oblasti kde doručují pouze za příplatek 600kč. Což me hodně znepokojilo nebot jsem vlastně čekal na něco co nemohlo být dodáno. Tak doufám že se tato situace už vyřeší rychle :/

Reakce obchodu CZ Tablet

Děkujeme za pěknou recenzi :)
    Chyba s doručováním DHL je již vyřešena, nyní je vše bez problému.

• Ceny jsou dobré
    • Dobrá komunikace
    • Dodání až ze skladu v Číně, delší doba dodání
    • Manuál pouze v čínštině

Zatím vše ok

Reakce obchodu CZ Tablet

Děkujeme za hodnocení :) Manuál v češtině dodáváme v elektronické podobě.

• Jsem velmi spokojená, komunikace je na vysoké úrovni.
    • Na všechny dotazy jsem dostala rychlou, jasnou odpověď. Pán se mi věnoval i telefonicky(byl ochoten odpovídat na dotazy i v neděli v deset hodin večer.
    • Měla jsem strach, že jde o podvodnou stránku, ale musím říct, že tak seriozních stránek je málo.
    • Jsem velmi spokojená a budu doporučovat dál.
    • Nízká cena obrovská výhoda.
    • Nemám žádné námitky

doporucuji

• nízkou cenu

• rychlost dodávky (na to, že to letí přes půl zeměkoule - klobouček)
    • komunikace
    • na stránce se vyskytla chyba aktualizace objednávky, takže jsem neměl přehled o stavu objednávky (pouhý detail)

Vřele doporučuji, zboží dorazilo rychle a naprosto v pořádku

• výborná a rychlá komunikace a to i večer a o víkendech

Výborná a rychlá komunikace prakticky kdykoliv. Snaží se vyřešit problémy. Objednávala jsem v sobotu, takže jsem musela čekat až do pondělí než banka převede peníze a tím se dodání zboží oddálilo. Stále si nejsem jistá nákupem čínského zboží (vím, že čínské zboží je všude, ale přeci jen když ho koupím v čr, tak mám nějak větší klid, že případná reklamace a opravy půjdou snadněji vyřešit).

• Nejlepší e-shop, přes který jsem kdy nakupoval. Blesková komunikace, zboží dodáno ještě rychleji, než bylo uvedeno.
    • Žádné

Doporučiji všem, kteří mají zájem o kvalitní tablety a mobilní telefony.

• Skvělá komunikace
    • Ceny
    • Kvalita
    • Profesionalita

Vše proběhlo v poradku

• Rychlost a vstřícnost zákaznického servisu

Na svůj dotaz jsem dostal takřka okamžitou a lehce pochopitelnou odpověď.

• Rychlost a spolehlivost. Doprava zdarma
    • O žádných nevím

přestože jsem objednával prvně a neměl jsem zkušenosti, pracovníci mi s velkou trpělivností vše vysvětlovali

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé ja-kýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.