• Rychlé doručení, ochota, prostě super.

Reakce obchodu Nero

Dobrý den, děkujeme za komentář a ohodnocení. Moc si toho vážíme. Naše služby a naší nabídku vylepšujeme každý den. Baví nás naše práce a děláme maximum pro vaší spokojenost. Na balení a expedici jsem výrazně zapracovali a jsme rádi, že vše funguje skvěle. .
    Kvalita našich produktů, rychlost doručení a komunikace jsou pro nás největší prioritou.
    Pokud budete potřebovat radu nebo konzultaci, neváhejte se na nás obrátit. Nikol @nero

• Dodání zboží bylo rychlé a v pořádku.

• Rychlé vyřízení

Vše v pořádku.

Reakce obchodu Nero

Dobré ceny, rychlé dodání, perfektní komunikace

Rychle vyrizeni

• Rychlá dodávka
    • Součástí dodávky měl být i šejkr, ten ale nedodali. Při objednávání proto doporučuji určitou opatrnost.

Dá se u nich nakoupit

Reakce obchodu Nero

Dobrý den, děkujeme za komentář a ohodnocení. Šejk je ke každé objednávce ZDARMA a je to volitelná položka. Stačí tedy jen přidat do košíku v objednávce a šejkr zdarma je součástí objednávky. Váš šejkr dnes doposíláme a zítra bude u vás. Naše služby a naší nabídku vylepšujeme každý den. Baví nás naše práce a děláme maximum pro vaší spokojenost. Na balení a expedici jsem výrazně zapracovali a jsme rádi, že vše funguje skvěle. .

Rychlé dodání objednaného zboží. Nero Food je skvělý.

• Vše naprosto v pořádku
    • Žádný problém

Rychlé vyřízení objednávky a včasná dodávka

• Rychlé doručení
    • Skvělá komunikace
    • Výborná chuť produktů

• rychlé, bez komplikací

Reakce obchodu Nero

Zkušenost z obchodem vždy super, ale Proteinová Ovesná kaše je chuťově nejhorší co jsem v životě jedl... Na tom by chtělo ještě zapracovat. Kromě toho je škoda že poslední dobou přesto že se obchod jmenuje NeroDRINKS nemá v nabídce žádné nápoje ani jejich alternativu...

Reakce obchodu Nero

Dobrý den, děkujeme za komentář a ohodnocení. Se zákazníkem proběhla komunikace a zjistili jsme, že kaše mu nechutnala z důvodu, že nebyla sladká. Chápeme. Někdo preferuje sladké produkty, naše produkty jsou bez přidaného cukru a většina zákazníků oceňuje. Nápoje budeme postupně dodávat a opět prodávat. Naše služby a naší nabídku vylepšujeme každý den. Baví nás naše práce a děláme maximum pro vaší spokojenost. Na balení a expedici jsem výrazně zapracovali a jsme rádi, že vše funguje skvěle. .

Rychlé jednání

• Reklama
    • Zboží (produkt) nefunguje

Nevýhoda-podvod

Reakce obchodu Nero

Dobrý den, děkujeme za komentář a to i přesto, že není pozitivní. Slovo "podvod" zde určitě není na místě. Složení produktu je z nekvalitnější bylin, minerálů a látek, které podporují spánek, relaxaci a zklidnění organizmu. Poměrové složení a kvalitu surovin přišili špičky ve svém oboru. Za jeden měsíc máme přes 1300 spokojených zákazníků, kterým náš produkt Nero Sweet Dreams pomohl a jsou s ním spokojení. Kvalita našich produktů je pro nás největší prioritou.

Rychle odeslání, koupeno už po druhé.

profesionální přístup

Reakce obchodu Nero

Rychlá reakce obchodu a doručení

Vše OK

• Rychlé jednání