velmi dobré

Reakce obchodu Nero

Dobrý den, děkujeme za komentář a ohodnocení. Moc nás to potěšilo a vážíme si tohoto hodnocení. Každý den snažíme, aby bylo vše na 110%. Naše služby a naší nabídku vylepšujeme každý den. Baví nás naše práce a děláme maximum pro vaší spokojenost. Na balení a expedici jsem výrazně zapracovali a jsme rádi, že vše funguje skvěle. Kvalita našich produktů, rychlost doručení a komunikace jsou pro nás největší prioritou. Pokud budete potřebovat radu nebo konzultaci, neváhejte se na nás obrátit. Nikol @nero

Velmi rychlé dodání

Můj první nákup na Nero.
    Jsem velmi spokojená, e-skop je přehledný. Vše v pořádku, zboží mi bylo doručeno velmi rychle.

Reakce obchodu Nero

Doporučuji vše. Rychlé dodání.

• Spolehlivost
    • Spokojenost

Není co vytknout

Reakce obchodu Nero

Koupil jsem v akci 4 balení, která mi byla dodána rychle a za příznivou cenu dopravy.

Reakce obchodu Nero

Rychlé dodání, dobrá komunikace. Nakupuji již více než rok . Jsem vždy spokojená

Reakce obchodu Nero

Velký výběr, rychlé dodání, kvalitní produkt.

Velice rychlé dodání

• skvělé zboží

Reakce obchodu Nero

Rychlé a spolehlivé jednání.

Reakce obchodu Nero

Přehledně, rychle a bez problémů

rychlé dodání

Reakce obchodu Nero

Dobrý den, děkujeme za komentář a ohodnocení. Moc nás to potěšilo a vážíme si tohoto hodnocení. Každý den snažíme, aby bylo vše na 110%. Naše služby a naší nabídku vylepšujeme každý den. Baví nás naše práce a děláme maximum pro vaší spokojenost. Kvalita našich produktů, rychlost doručení a komunikace jsou pro nás největší prioritou.

• přehledný web
    • rychlost dodání

Celkově mám s tímto obchodem dobré zkušenosti

• Komunikace, rychlost
    • Není

Reakce obchodu Nero

• kupoval jsem po různu proteinové kaše mnoha výrobců
    • žel ne všichni výrobci se snažili chuť zbavit chemické pachuti
    • Nero kaše utlumí hlad na 3,5-4 hodiny - většinou snídaně
    • Nero kaše má solidní chuť – bez ocásku umělosti
    • fakt to chutná jako čokoláda

Celková spokojenost.

Rychlé doručení.