• přehledný web
    • rychlost dodání

Celkově mám s tímto obchodem dobré zkušenosti

Reakce obchodu Nero

Dobrý den, děkujeme za komentář a ohodnocení. Moc nás to potěšilo a vážíme si tohoto hodnocení. Každý den snažíme, aby bylo vše na 110%. Naše služby a naší nabídku vylepšujeme každý den. Baví nás naše práce a děláme maximum pro vaší spokojenost. Kvalita našich produktů, rychlost doručení a komunikace jsou pro nás největší prioritou.
    Pokud budete potřebovat radu nebo konzultaci, neváhejte se na nás obrátit. Nikol @nero

• Komunikace, rychlost
    • Není

• rychlost a kvalia

• Rychlé zaslání zboží

Zaslání zboží okamžité po objednání.

• rychlé doručení

Reakce obchodu Nero

Dobrý den, děkujeme za komentář a ohodnocení. Moc nás to potěšilo a vážíme si tohoto hodnocení. Opravdu se každý den snažíme, aby bylo vše na 110%. Naše služby a naší nabídku vylepšujeme každý den. Baví nás naše práce a děláme maximum pro vaší spokojenost. Na balení a expedici jsem výrazně zapracovali a jsme rádi, že vše funguje skvěle. .

• Rychle dodání

• Velmi rychlé dodání

Reakce obchodu Nero

Dobrý den, děkujeme za komentář a ohodnocení. Moc si toho vážíme. Naše služby a naší nabídku vylepšujeme každý den. Baví nás naše práce a děláme maximum pro vaší spokojenost. Na balení a expedici jsem výrazně zapracovali a jsme rádi, že vše funguje skvěle. .

• Kvalita
    • Sortiment
    • Ceny
    • Žádná

Nakupuji pravidelně a rád...100% spokojenost.

Reakce obchodu Nero

Dobrý den, děkujeme za komentář a ohodnocení :))))). Moc si toho vážíme. Naše služby a naší nabídku vylepšujeme každý den. Baví nás naše práce a děláme maximum pro vaší spokojenost. Na balení a expedici jsem výrazně zapracovali a jsme rádi, že vše funguje skvěle. .

• Rychlé vyřízení objednávky

• Rychlý
    • Ochotný

• Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Nero

• Rychlé doručení, ochota, prostě super.

Reakce obchodu Nero

• Dodání zboží bylo rychlé a v pořádku.

• Rychlé vyřízení

• Rychlá dodávka
    • Součástí dodávky měl být i šejkr, ten ale nedodali. Při objednávání proto doporučuji určitou opatrnost.

Dá se u nich nakoupit

Reakce obchodu Nero

Dobrý den, děkujeme za komentář a ohodnocení. Šejk je ke každé objednávce ZDARMA a je to volitelná položka. Stačí tedy jen přidat do košíku v objednávce a šejkr zdarma je součástí objednávky. Váš šejkr dnes doposíláme a zítra bude u vás. Naše služby a naší nabídku vylepšujeme každý den. Baví nás naše práce a děláme maximum pro vaší spokojenost. Na balení a expedici jsem výrazně zapracovali a jsme rádi, že vše funguje skvěle. .