• Rychlý
    • Ochotný

Reakce obchodu Nero

Dobrý den, děkujeme za komentář a ohodnocení. Moc si toho vážíme. Naše služby a naší nabídku vylepšujeme každý den. Baví nás naše práce a děláme maximum pro vaší spokojenost. Na balení a expedici jsem výrazně zapracovali a jsme rádi, že vše funguje skvěle. .
    Kvalita našich produktů, rychlost doručení a komunikace jsou pro nás největší prioritou.
    Pokud budete potřebovat radu nebo konzultaci, neváhejte se na nás obrátit. Nikol @nero

• Do toho obchodu si nechavam posilat všechny zasilky.
    • Jsou tam velice ochotni a vstřícní.
    • Mam to blízko

Reakce obchodu Nero

• Rychlé doručení, ochota, prostě super.