• Zboží m i bylo dáno do jiného místa vyzvednutí , místo do Alza boxu hrozná fronta už bych to takto nechtěla

Reakce obchodu Nero

Dobrý den, mrzí nás to, ale do místa vyzvednutí nijak nezasahujeme. Primárně si ho nastavujete vy jako zákazník při objednávce. Je možné, že dopravce pak změní místo, ale ani to neovlivníme a informace se k nám také nedostane. Chápu rozčarování a dopravce se budeme na tento konkrétní případ ptát a chtít vysvětlení. Naše služby a naší nabídku vylepšujeme každý den. Baví nás naše práce a děláme maximum pro vaší spokojenost. Kvalita našich produktů, rychlost doručení a komunikace jsou pro nás největší prioritou. Pokud budete potřebovat radu nebo konzultaci, neváhejte se na nás obrátit. Nikol @nero

• Kvalita
    • Sortiment
    • Ceny
    • Žádná

Nakupuji pravidelně a rád...100% spokojenost.

Reakce obchodu Nero

Dobrý den, děkujeme za komentář a ohodnocení :))))). Moc si toho vážíme. Naše služby a naší nabídku vylepšujeme každý den. Baví nás naše práce a děláme maximum pro vaší spokojenost. Na balení a expedici jsem výrazně zapracovali a jsme rádi, že vše funguje skvěle. .

• S obchodem mám jen ty nejlepší zkušenosti, ať jde o týdenní akce a slevy, tak o osobní přístup k zákazníkům, možnost konzultace on-line
    • NIC

Já vřele doporučuji, skvělý přístup k zákazníkům a produkty jsou chutné. Zatím jsem nijak zvlášť nezhubla, ale koktejly místo svačiny zasytí a jsou mooc dobré

Reakce obchodu Nero

Dobrý den, děkujeme za komentář a ohodnocení. Moc nás to potěšilo a vážíme si tohoto hodnocení. Opravdu se každý den snažíme, aby bylo vše na 110%. Naše služby a naší nabídku vylepšujeme každý den. Baví nás naše práce a děláme maximum pro vaší spokojenost. Na balení a expedici jsem výrazně zapracovali a jsme rádi, že vše funguje skvěle. .

• Rychlé vyřízení objednávky

• kvalitní výrobky

Rychlost

Reakce obchodu Nero

Za mne spokojenost a múzu doporučí dobré ceny rychlé dodání česká firma až doberu nakoupím znovu chválím

• Naprostá spokojenost,rychlé vyřízení

Reakce obchodu Nero

Spokojenost a rychlé dodání. Objednávám již po několikáté.

Reakce obchodu Nero

• rychlá a skvělá komunikace

skvělý obchod na profesionální úrovni.

Rychlé dodání zboží

rychlost , spolehlivost

Reakce obchodu Nero

Dobrý den, děkujeme za komentář a ohodnocení. Moc si toho vážíme. Naše služby a naší nabídku vylepšujeme každý den. Baví nás naše práce a děláme maximum pro vaší spokojenost. Na balení a expedici jsem výrazně zapracovali a jsme rádi, že vše funguje skvěle. . Příště už to bude na 100% :)))

• Rychlé doručení
    • Množstevní sleva

• Rychlý
    • Ochotný

• Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Nero

• Do toho obchodu si nechavam posilat všechny zasilky.
    • Jsou tam velice ochotni a vstřícní.
    • Mam to blízko

Bez problému

Reakce obchodu Nero

• Rychlé doručení, ochota, prostě super.

Reakce obchodu Nero

• Dodání zboží bylo rychlé a v pořádku.