• Zásilka doručena obratem, hezký obal

• Objednávka byla vyřízení rychle a bezchybně, produkt je krásný a kvalitní

kalhoty vel 122-128/134 jsem čekala větší

• Kvalitní oblečení pro děti

Kvalitní merino za příjemnou cenu

Delší dodací lhůty ale o tom jste informováni predem . Telefony berou , paní je moc příjemná . Vše v pořádku

• opravdu rychlé doručení

• Kvalitní oblečení
    • Precizně ušito
    • U zboží, které není skladem, dlouhá čekací doba, ale je to u zboží jasně uvedeno, takže s tím člověk počítá.

• Kvalitní
    • Rychlé doručení

Bleskové odeslání zboží, kvalitní zboží, dobrá komunikace ze strany obchodu.

Jsem velice spokojena vstřícnost ochota a příjemné jednání

• expresne Rychle dodanie
    • Super kvalita veci

Uz opakovane som nakupila pre syna merino veci z crawleru a som velmi spokojna. Veci vzdy pridu rychlo, oblecenie je rastuce takze vydrzi niekolko mesiacov aj pre male mimina ktore rychlo rastu. Mozem ken odporucit!

Hodně dlouhé dodání, po měsíci stále nic. Nedoporučuji!

Reakce obchodu Crawler

omlouváme se vám za vzniklou komplikaci s doručením vaší zakázky, mrzí nás to. Bohužel se nám vaše objednávka technickou chybou e-shopu zařadila termínově jinam než měla. Rádi bychom i touto cestou připomněli všem našim zákazníkům, že náš zákaznický servis je k dispozici každý všední den a to na telefonních číslech, online na chatu a na messengeru, kde s vámi obratem jakékoliv dotazy týkající se stavu vaší objednávky, zboží, výběru vhodné velikosti apod. obratem řešíme. Rádi se vám budeme věnovat.
    Za Crawler hezký den přeje
    Pavlína M.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Naša už tretia objednávka, s produktami sme veľmi spokojní a až niekedy dieťa vyrastie z tých super rastúcich veľkostí, čo aktuálne vyzerá, že by mohlo byť tak za 2 roky :D tak radi objednáme zase :)

Super servis, kvalitní a krásná bunda, pouze samé pozitiva

• Kvalitní zpracování

Nakupuji zde často a ráda. Oblečení je dobře ušité a velikostně vydrží dlouho. Líbí se mi originální vzory merina a softshellu.

• Jakmile jsem objednala, vzápětí zboží zabalili a odeslali. Všechno proběhlo hladce. ;-)

Vřele doporučuji, bezvadné zprocesování nákupu. Ale hlavně...to zboží je perfektní, skvěle propracované s vědomím zatěžovaných částí oděvu, které je v daných místech zesíleno (u dětských kalhot kolena), úžasné funkční materiály a skvěle sedící střihy (u kalhot dokonce rostoucí. :-)

• moc pěkné věci a perfektně ušité

Krásne výrobky

skvělé

• Rychle dodani
    • Kvalitní zboží
    • Super zakaznicka podpora
    • Voňavé hned po otevření
    • Návykové

Oblečení je kvalitní, merino nekouše. Obchod ma často výhodné akce.