• Nadherna bundicka, kvalitne usita, kvalitny material, cislovanie sedi, objednavala som prvy krat a veci sedeli tak, ze som objednala este dalsie oblecenie. Velmi som spokojna.
    • Oblecenie v skutocnosti vyzera este krajsie, ako na fotkach.

Reakce obchodu Crawler

Hezký den, Lucia, děkujeme Vám za krásnou recenzi! Vaše podpora nás velice těší a jsme rádi, že jste spokojena s našimi výrobky. S pozdravem, tým Crawler

Již poněkolikáté jsem s výrobky Crawler velmi spokojena. Po předešlých dobrých zkušenostech nakupuji merino oblečení jen zde. I softshelové oblečení je kvalitní a velmi odolné.

Reakce obchodu Crawler

Hezký den, opravdu moc děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že jste s našimi výrobky spokojená ♥ Zdraví tým Crawler

• Velmi rychlé dodání (již druhý den po objednání)
    • Provedení a vychytané rostoucí provedení, naše malá je hodně štíhlá a dlouhá, přesto se vše dalo upravit tak aby jí to sedělo

Reakce obchodu Crawler

Dobrý den, děkujeme za milá slova a přejeme ať se naše oblečení skvěle nosí ♥ Těší nás, že jste spokojená s našimi rostoucími střihy. Zdraví tým Crawler

• Vše OK.

Nevím.

Reakce obchodu Crawler

Hezký den, moc děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že jste s našimi výrobky spokojená ♥ Zdraví tým Crawler

• První nákup byl v pořádku. Objednávka z 11/12 (tričko) ještě nedorazila, nekritizuji, upozornili jste, že z výrobních důvodů trička budou až v lednu, doufám tedy, že v krátké době už dorazí.

Reakce obchodu Crawler

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a přejeme ať se naše oblečení skvěle nosí ♥ Zdraví tým Crawler

• Rychle vyřízení a odeslání objednávky

Všechno v pořádku jen balíček trosku zapáchál cigaretovym kouřem. Což ovšem nevím, zda se stalo v dopravě nebo při balení. Nicméně zboží přišlo rychle a velice kvalitní.

Reakce obchodu Crawler

děkujeme vám za zpětnou vazbu. V naší výrobě a celých prostorách firmy máme přísný zákaz kouření, dodržují se zde přísná pravidla, aby se naše oblečení k zákazníkům dostalo v souladu s prémiovou kvalitou, kterou našim zákazníkům garantujeme. Bohužel je zcela mimo náš vliv, zda se cigaretový kouř vyskytuje na některých depech, v autech kurýrů, na jednotlivých výdejních místech. Věříme, že toto je spíše výjimkou.
    Přejeme ať se vám naše oblečení skvěle nosí.
    Za Crawler zdraví Pavlína M.

• Velice prijemne a jemne merino
    • Predobjednavka trva vyrazne dele, nez je uvedeno v eshopu. V mem pripade bez toho, aniz bych o delsi dobe dodani byla informovana
    • Dlouho po ocekavanem terminu dodani jsem byla kontaktovana, abych si vybrala jinou barvu, nebo pockala dalsi mesic a pul puvodne vybranou.
    • Kojici tricko ma spatne resenou konstrukci, nezakryva prsa. Kontaktovala jsem obchod emailem, zdali by dokazali problem nejak efektivne vyresit, ale nekolik dni mi neodpovedeli
    • Clovek by realne chtel merino rolak zakoupeny na zacatku listopadu unosit zejmena pres zimu a ne cekat temer 2 mesice a pote ho nemoct nosit mezi lidi, protoze z nej lezou prsa

Reakce obchodu Crawler

Dobrý den, po delší době se vracíme k Vaší recenzi. Berte ji pro Vás už prosím jako bezpředmětnou, úpravu roláku na zakázku jsme s Vámi dořešili k Vaší spokojenosti. Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Vyjádření píšeme s ohledem k novým zákazníkům. Vzhledem k tomu, že objednávky v sezóně byly ve velkém množství, kdy nám zasahovalo do výroby i opožděné a občas problematické doskladňování materiálu, jsme systém předobjednávek zrušili a nyní máme pouze produkty skladem, aby zákazník nemusel na své zboží čekat. Přejeme ať se naše oblečení skvěle nosí ♥ Zdraví tým Crawler

• při potíži (z mé strany) rychlá reakce na email a výměna zboží v objednávce, perfektní

vše ok, jako vždy

Reakce obchodu Crawler

Hezký den, dodatečně moc děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že jste s našimi výrobky spokojená ♥ Zdraví tým Crawler

• dobrá komunikace, parádní a kvalitní oblečení.

dobrá komunikace, parádní a kvalitní oblečení. Malé vše parádně padne a je jí krásně teploučko:-).

Reakce obchodu Crawler

Dobrý den, dodatečně vám děkujeme za vaše hodnocení ❤ Těší nás, že jste s našimi výrobky spokojena. Hezký den přeje tým Crawler

• Kvalitně ušité zboží
    • Příjemné merino
    • Extrémně dlouhé dodací lhůty. Čekat na zaplacené zboží 6 a více týdnů je opravdu moc . Kojenec mi z objednané velikosti vyroste. A kuklu potřebuji v zimě. Ne až za x týdnů. Do té doby mu musím stejně pořídit něco jiného a tedy už de facto nepotřebuji výrobek této značky.

Dobrý den, Vendy,
    děkujeme vám za zpětnou vazbu; vše týkající se vaší objednávky s termínem dodání začátkem ledna 2024 jsme si již společně probraly telefonicky.
    Ostatní zákazníky prosíme - nebojte se s námi komunikovat telefonicky, na chatu anebo messengeru. Nejsme standardní e-shop, jsme současně výrobce a máme tedy plně ve své režii vše od výroby po expedici. Vždy se snažíme našim zákazníkům maximálně vyjít vstříc a pokud objednáváte položku, u které je pro vás termín dodání neakceptovatelný, spojte se s námi a vše společně vykomunikujeme tak, abyste své oblečení obdrželi tak, jak potřebujete.
    Za Crawler zdraví Pavlína M.

• Oblečení vydrží opravdu dlouho

Reakce obchodu Crawler

Super oblečení:)))))))))-velmi doporučujeme pro celoroční využití a nejen na horách:)))

Reakce obchodu Crawler

Dobrý den, Jano, dodatečně moc děkujeme za Vaši krásnou recenzi! Vaše podpora nás velice těší a jsme rádi, že jste spokojena s našimi výrobky. S pozdravem, tým Crawler

• Výborná komunikace
    • Rychlé doručení pokud je zboží skladem
    • Skvělá kvalita zpracování
    • Do měsíce zboží nedorazilo, tak mě zaráží, že posíláte dotazník spokojenosti

Reakce obchodu Crawler

vaše objednávka měla při objednání stav BEZ GARANCE dodání do Vánoc; konkrétní termín dodání zboží naleznete u každé položky napříč naším e-shopem a samozřejmě pak v potvrzení své objednávky. Dotazníky spokojenosti jsou rozesílány automaticky a nezávisle na skutečnosti, zda zákazník zboží již obdržel a může ho recenzovat anebo zboží naopak doposud neobdržel. Opakovaně jsme toto nastavené řešili, bohužel to prozatím ze strany Heureky není řešitelné. Resp. není nijak zohledněn koncept naší značky a skutečnost, že část našich výrobků šijeme na zakázku a doba dodání je u některých položek v závislosti na sezóně delší.
    Omlouváme se vám, určitě automatizaci rozesílání dotazníků budeme i v roce 2024 řešit.
    Z Crawleru zdraví Pavlína M.

Všechno v pořádku

• Dobrá komunikace, zboží dorazilo,jak bylo domluveno

Reakce obchodu Crawler

• Obchod se maximálně snažil doručit mi zboží do vánoc

• Kvalitní výrobky

Reakce obchodu Crawler

Dobrý den, dodatečně děkujeme za vaše hodnocení ❤ Těší nás, že jste s našimi výrobky spokojena. Hezký den přeje tým Crawler

• Vše dodáno, krásné oblečení

zatím nevyzkoušeno bude jako dárek,ale líbí se mi, parametry softshellu, motiv i střih a hlavně, že to není velikostně na jeden rok

• super rychlé dodání a parádní kvalita!

Reakce obchodu Crawler

Dobrý den, dodatečně děkujeme za milá slova a ocenění naší práce, přejeme ať se naše oblečení skvěle nosí ♥ Zdraví tým Crawler