• líbí se mi, že je to česká firma, střihy hezky padnou, materiály jsou skvělé

Reakce obchodu Crawler

Hezký den, moc děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že jste s našimi výrobky spokojení ♥ Zdraví tým Crawler

Krásná ruční práce z kvalitních materiálů.

Hezký den, Nikolo,
    děkujeme Vám za krásnou recenzi! Vaše podpora nás velice těší a jsme rádi, že jste spokojena s našimi službami.
    S pozdravem,
    tým Crawler

Pěkný design

Dobrý den, Evo,
    děkujeme vám za vaše hodnocení ❤
    Těší nás, že jste s našimi výrobky spokojena.
    Hezký den přeje tým Crawler

• Kvalitné výrobky
    • Krásne vzory

Kvalitne šité veci, super materiály.

Reakce obchodu Crawler

Dobrý den, Zuzano, moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a přejeme ať se naše oblečení skvěle nosí ♥ Zdraví tým Crawler

• Nabízená sleva 200,- Kč na první nákup přes info, že byla odeslána na email nedorazila.

Dobrý den, Dano,
    kód pro slevu na 1. nákup je zákazníkům rozesílán automaticky, my do toho nijak nezasahujeme. Pokud jste email s kódem nedohledala v přijaté poště, prosím podívejte se také do složky Spam a Nevyžádaná pošta. Určitě ho dohledáte, stačí nás pak kontaktovat a nahlásit nám kód. O vše následující se postaráme :-)

Hezký den z Crawleru vám přeje
    Pavlína

• Skvělá komunikace obchodu, ihned se ozvali na dotaz. Maximální spokojenost.

Reakce obchodu Crawler

Hezký den paní Michaelo, děkujeme Vám za krásnou recenzi! Vaše podpora nás velice těší a jsme rádi, že jste spokojená. S pozdravem, tým Crawler

• Kvalita
    • Ochota

Super servis, bleskurychlé dodání. Kvalitní české zboží.

Reakce obchodu Crawler

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a přejeme ať se naše oblečení skvěle nosí ♥ Zdraví tým Crawler

• Super oblečení
    • Rostoucí oblečení
    • Produkty sedí

Jsem nadšená, velmi pěkné motivy na látkách, super materiály.

Reakce obchodu Crawler

Hezký den, Vlaďko, moc děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že jste s našimi výrobky spokojená ♥ Zdraví tým Crawler

• Rychlost vyřízení objednávky, bezchybná komunikace

Reakce obchodu Crawler

• Nakoupila jsem poprvé, určitě nakoupím i příště. Zboží je kvalitní, hezky barevné, slušivé.

Reakce obchodu Crawler

Hezký den, Jano, velmi nás těší Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi výrobky spokojená ♥ Zdraví tým Crawler

Kvalitní zboží, rychlé dodání, bundy hezčí než na obrázku

Reakce obchodu Crawler

Dobrý den, děkujeme za milá slova a ocenění naší práce, přejeme ať se naše oblečení skvěle nosí ♥ Zdraví tým Crawler

• skvělá komunikace
    • rychlost dodání
    • kvalita zboží

Reakce obchodu Crawler

Dobrý den, Petro, moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a přejeme ať se naše oblečení skvěle nosí ♥ Zdraví tým Crawler

• Kvalitni obleceni
    • Doba odeslani byla trochu delsi..

Kalhoty, nakrcnik i cepice jsou opravdu top!!!Jen me mrzi,ze nejsou vsechny 3 tyhle veci jeste v ruzovy :D

Reakce obchodu Crawler

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Pro holčičky byly sety čepice s nákrčníky v barvě Fialková, stejně tak i kalhoty softshellové byly v kombinaci šedofialkové k bundám. Pokud zařadíme barvy pro holčičky, pak jsou našity v menším množství. Bohužel se výslovně holčičí barvy všeobecně málo prodávají, proto volíme spíše uni barvy a vzory. Na dotaz je možné zaslat info, zda je na skladu materiál s barvami pro holčičky a je případně možné domluvit individuální ušití přes naše zakázkové krejčovství. Přejeme ať se naše oblečení skvěle nosí ♥ Zdraví tým Crawler

Vše v pořádku,bundy i kalhoty úplně úžasné. Barvy krásné, ušití se nedá nic vytknout. Za sebe rozhodně doporučuji.

Reakce obchodu Crawler

Dobrý den, děkujeme za milá slova a přejeme ať se naše oblečení skvěle nosí ♥ Zdraví tým Crawler

• Nadherna bundicka, kvalitne usita, kvalitny material, cislovanie sedi, objednavala som prvy krat a veci sedeli tak, ze som objednala este dalsie oblecenie. Velmi som spokojna.
    • Oblecenie v skutocnosti vyzera este krajsie, ako na fotkach.

Reakce obchodu Crawler

Hezký den, Lucia, děkujeme Vám za krásnou recenzi! Vaše podpora nás velice těší a jsme rádi, že jste spokojena s našimi výrobky. S pozdravem, tým Crawler

Již poněkolikáté jsem s výrobky Crawler velmi spokojena. Po předešlých dobrých zkušenostech nakupuji merino oblečení jen zde. I softshelové oblečení je kvalitní a velmi odolné.

Reakce obchodu Crawler

Hezký den, opravdu moc děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že jste s našimi výrobky spokojená ♥ Zdraví tým Crawler

• Velmi rychlé dodání (již druhý den po objednání)
    • Provedení a vychytané rostoucí provedení, naše malá je hodně štíhlá a dlouhá, přesto se vše dalo upravit tak aby jí to sedělo

Reakce obchodu Crawler

Dobrý den, děkujeme za milá slova a přejeme ať se naše oblečení skvěle nosí ♥ Těší nás, že jste spokojená s našimi rostoucími střihy. Zdraví tým Crawler

• Vše OK.

Nevím.

Reakce obchodu Crawler

Hezký den, moc děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že jste s našimi výrobky spokojená ♥ Zdraví tým Crawler

• První nákup byl v pořádku. Objednávka z 11/12 (tričko) ještě nedorazila, nekritizuji, upozornili jste, že z výrobních důvodů trička budou až v lednu, doufám tedy, že v krátké době už dorazí.

Reakce obchodu Crawler

• Rychle vyřízení a odeslání objednávky

Všechno v pořádku jen balíček trosku zapáchál cigaretovym kouřem. Což ovšem nevím, zda se stalo v dopravě nebo při balení. Nicméně zboží přišlo rychle a velice kvalitní.

Reakce obchodu Crawler

děkujeme vám za zpětnou vazbu. V naší výrobě a celých prostorách firmy máme přísný zákaz kouření, dodržují se zde přísná pravidla, aby se naše oblečení k zákazníkům dostalo v souladu s prémiovou kvalitou, kterou našim zákazníkům garantujeme. Bohužel je zcela mimo náš vliv, zda se cigaretový kouř vyskytuje na některých depech, v autech kurýrů, na jednotlivých výdejních místech. Věříme, že toto je spíše výjimkou.
    Přejeme ať se vám naše oblečení skvěle nosí.
    Za Crawler zdraví Pavlína M.