• skvělá komunikace
    • rychlost dodání
    • kvalita zboží

Reakce obchodu Crawler

Dobrý den, Petro, moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a přejeme ať se naše oblečení skvěle nosí ♥ Zdraví tým Crawler

• Kvalitni obleceni
    • Doba odeslani byla trochu delsi..

Kalhoty, nakrcnik i cepice jsou opravdu top!!!Jen me mrzi,ze nejsou vsechny 3 tyhle veci jeste v ruzovy :D

Reakce obchodu Crawler

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Pro holčičky byly sety čepice s nákrčníky v barvě Fialková, stejně tak i kalhoty softshellové byly v kombinaci šedofialkové k bundám. Pokud zařadíme barvy pro holčičky, pak jsou našity v menším množství. Bohužel se výslovně holčičí barvy všeobecně málo prodávají, proto volíme spíše uni barvy a vzory. Na dotaz je možné zaslat info, zda je na skladu materiál s barvami pro holčičky a je případně možné domluvit individuální ušití přes naše zakázkové krejčovství. Přejeme ať se naše oblečení skvěle nosí ♥ Zdraví tým Crawler

• Nadherna bundicka, kvalitne usita, kvalitny material, cislovanie sedi, objednavala som prvy krat a veci sedeli tak, ze som objednala este dalsie oblecenie. Velmi som spokojna.
    • Oblecenie v skutocnosti vyzera este krajsie, ako na fotkach.

Reakce obchodu Crawler

Hezký den, Lucia, děkujeme Vám za krásnou recenzi! Vaše podpora nás velice těší a jsme rádi, že jste spokojena s našimi výrobky. S pozdravem, tým Crawler

• dobrá komunikace, parádní a kvalitní oblečení.

dobrá komunikace, parádní a kvalitní oblečení. Malé vše parádně padne a je jí krásně teploučko:-).

Reakce obchodu Crawler

Dobrý den, dodatečně vám děkujeme za vaše hodnocení ❤ Těší nás, že jste s našimi výrobky spokojena. Hezký den přeje tým Crawler

• Kvalitně ušité zboží
    • Příjemné merino
    • Extrémně dlouhé dodací lhůty. Čekat na zaplacené zboží 6 a více týdnů je opravdu moc . Kojenec mi z objednané velikosti vyroste. A kuklu potřebuji v zimě. Ne až za x týdnů. Do té doby mu musím stejně pořídit něco jiného a tedy už de facto nepotřebuji výrobek této značky.

Dobrý den, Vendy,
    děkujeme vám za zpětnou vazbu; vše týkající se vaší objednávky s termínem dodání začátkem ledna 2024 jsme si již společně probraly telefonicky.
    Ostatní zákazníky prosíme - nebojte se s námi komunikovat telefonicky, na chatu anebo messengeru. Nejsme standardní e-shop, jsme současně výrobce a máme tedy plně ve své režii vše od výroby po expedici. Vždy se snažíme našim zákazníkům maximálně vyjít vstříc a pokud objednáváte položku, u které je pro vás termín dodání neakceptovatelný, spojte se s námi a vše společně vykomunikujeme tak, abyste své oblečení obdrželi tak, jak potřebujete.
    Za Crawler zdraví Pavlína M.

• Výborná komunikace
    • Rychlé doručení pokud je zboží skladem
    • Skvělá kvalita zpracování

• Kvalitní výrobky

Reakce obchodu Crawler

Dobrý den, dodatečně děkujeme za vaše hodnocení ❤ Těší nás, že jste s našimi výrobky spokojena. Hezký den přeje tým Crawler

• super rychlé dodání a parádní kvalita!

Reakce obchodu Crawler

Dobrý den, dodatečně děkujeme za milá slova a ocenění naší práce, přejeme ať se naše oblečení skvěle nosí ♥ Zdraví tým Crawler

• Objednávka byla vyřízení rychle a bezchybně, produkt je krásný a kvalitní

• Kvalitní oblečení pro děti

Kvalitní merino za příjemnou cenu

• Kvalitní oblečení
    • Precizně ušito
    • U zboží, které není skladem, dlouhá čekací doba, ale je to u zboží jasně uvedeno, takže s tím člověk počítá.

• Kvalitní
    • Rychlé doručení

• expresne Rychle dodanie
    • Super kvalita veci

Uz opakovane som nakupila pre syna merino veci z crawleru a som velmi spokojna. Veci vzdy pridu rychlo, oblecenie je rastuce takze vydrzi niekolko mesiacov aj pre male mimina ktore rychlo rastu. Mozem ken odporucit!

• Kvalitní zpracování

Nakupuji zde často a ráda. Oblečení je dobře ušité a velikostně vydrží dlouho. Líbí se mi originální vzory merina a softshellu.

• Rychle dodani
    • Kvalitní zboží
    • Super zakaznicka podpora
    • Voňavé hned po otevření
    • Návykové

Oblečení je kvalitní, merino nekouše. Obchod ma často výhodné akce.

• Kvalita oblečení

• kvalitní ušití
    • krásné vzory, hlavně pro holky
    • co je skladem, bylo rychle odesláno

• Kvalita
    • Expresne Rychle dodanie
    • Celkovo super produkt(rastuce oblecenie)