• Super rychlé jednání a odeslání
    • Oblečení je velmi příjemné a kvalitní

• Jen samé dobré zkušenosti
    • Kvalitní zboží
    • Předobjednávky (jako tato)
    • Zvýhodněné ceny

• Osobní přístup
    • Kvalitní provedení
    • Rychlé odeslání u produktů skladem
    • Delší čekací doba na produkty z předobjednávky

• Skvělá domluva
    • Výborná kvalita

Komunikace byla rychlá a výborná. Dodání rychlé.

Jedná se zjevně o menší českou výrobnu, protože jsem na zboží musela čekat. U mé objednávky se zrovna sešlo více nedorozumění, ale musím velmi vyzdvihnout přístup obchodu který se k situaci postavil individuálně a vše se mnou vyřešil k mé spokojenosti. Oblečení které dorazilo (merino rostoucí body) má úžasnou kvalitu i design. Určitě se nejedna o můj poslední nákup a doporučuji všem!

• Oblečení krásné
    • Kvalitní
    • Jedinečný design
    • Doba odeslání

Objednávala jsem bundu, kalhoty a čepici s nákrčníkem. Myslím že někdy kolem 26.6. s tím, že odeslání mělo být od 11.7.
    Po asi týdnu kdy se cca mělo odesílat jsem posílala dotaz jak to vypadá. Paní mi sdělila že se čeká na látku a bude se odesílat až další týden. Balíček byl k vyzvednutí 2.8. což mi přišlo jako dlouhá doba a bez upozornění. Příště bych ocenila email o tom, že se čeká na látku a výroba bude opožděná bez toho abych se musela sama dotazovat. Jinak věci jsou krásné a kvalitní, k tomu nemám co vytknout.

Reakce obchodu Crawler

Dobrý den milá Jano,
    moc děkujeme za hodnocení. Mrzí nás, že doba dodání se protáhla téměř o 2 týdny. Běžně Předobjednávky zvládáme expedovat do týdne, ale v rámci slevové akce přišlo objednávek nad rámec našeho očekávání. Souběžně jsme vyřizovali zvýšené množství dotazů a tím pádem nestíhali zákazníka "předběhnout" a informovat ho předem aniž by se sám musel dotazovat, ale bohužel jsme byli plně vytíženi zařizováním dotisků látek a všech komplikací, které souvisí s přeplněnou výrobou. Pevně doufáme, že nám to odpustíte a že výrobky Vaše čekání vynahradí. Děkujeme za pochopení ♥ Za tým Crawler, Eva

• Bleskové dodání
    • Kvalitní materiál
    • Vyrobeno v ČR
    • Výhodné akce/slevy

• Rychlost vyřízení objednávky.
    • Šaty dorazily pěkně a prakticky zabalené.
    • Šaty samotné jsou moc hezké a velmi příjemné na nošení.

• Fantasie, ochota, profesionalita

Perfektní komunikace. Balíček přišel brzy a zboží je super.

Nakupovala jsem zde poprvé, komunikace skvělá, bundičky pro děti moc hezké a kvalitně provedené.

Kvalita
    Česká značka
    Poradenství
    Výběr
    Naprostá spokojenost

• Kvalitni zbozi
    • Rychle dodani

Skvělá komunikace, přehledný eshop, rychle dodánĵ

• Objednala jsem před dvaceti dny, bylo napsáno, že expedovat budou od 23./29.6.... Je 4.7. a už mi podruhé přišel dotaz na ohodnocení zboží, které nemám.

Reakce obchodu Crawler

Dobrý den paní Evo,
    moc nás mrzí Vaše zklamání. Předobjednávky resp. jejich ušití a zpracování je vždy závislé na množství produktů, které obsahují, protože naše výrobní kapacita je stále stejná (upozornění je vždy u doby dodání uvedené). Ušijeme stejné množství produktů za den a tedy doba dodání k zákazníkovi se bude lišit, pokud je počet předobjednávek 20 nebo když jich je 800. Proto vždy uvádíme, že expedujeme OD určitého data nikoliv v tento konkrétní den. Většinou se nám předobjednávky daří expedovat v rámci 1 týdne. Vaše objednávka ale spadla do velké akce s paní lékařkou MK Life a navíc nám výrobu ukrojily státní svátky, proto se výroba a vyexpedování objednávek o několik dní prodloužila. Vždy se ale snažíme vycházet maximálně vstříc všem odjezdům na dovolené, rozdělujeme objednávky dle přání, dáváme dárky jako omluvu za zpoždění atd. Bohužel nejsme schopni ovlivnit odeslání žádosti o hodnocení zboží- Heuréka nemá umožněno individuální nastavení, takže ano, je zcela nelogické, že jste obdržela žádost o hodnocení, když ještě zboží nemáte doma. Zboží již máte na cestě - vaše oblečení jsme vyexpedovali s cca 7denním zpožděním, což nás mrzí, ale jak píšeme výše, naše výroba není nafukovací (bohužel!), takže rychlejší ušití nebylo v našich možnostech. Děkujeme moc za pochopení a doufáme, že se Vám naše výrobky budou líbit, zdraví Eva B.

• Dobrá komunikace
    • Kvalitní výrobky
    • Uvedená dostupnost zboží
    • Velikostní tabulky

• Individualni pristup.
    • Rychla komunikace

• Rychlé dodani

Zboží přišlo velmi rychle, krásné, se spoustou informací jak o merino pečovat, rozhodně to nebyl poslední nákup

V případě skladem, bylo vše hned doma, šití se v zimě protáhlo..

• Krásný výběr
    • Česká výroba