• Rychlost, komunikace a přístup k zákazníkovi

Hezký den Vyhlídko,

děkujeme za doporučení. Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě, a proto se snažíme poskytovat co nejlepší služby.

Krásný den, Romča

• Obchod měl uvedeno doručení do 3 dnů, já poprosila o dodání do 2. dne a oni to dokázali. Super

Hezký den,

jsme velmi rádi, že jsme dokázali splnit Vaše přání a zajistili dodání zboží do 2 dnů. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a jsme rádi, že se nám podařilo překonat Vaše očekávání.

Děkujeme, že jste s námi a přeji krásný den :)

• Rychlé odeslání
    • Velmi dobrá "péče o zákazníka"

Měla jsem obavy z výběru velikosti, ale sedí mi dle rozměrů na webu. Velice příjemné na nošení, "zátěžový test" v horku tričko přežilo podle toho, jak má. Nečekané bylo příjemné zavolání pouze ohledně toho, že děkují za nákup a objednávku mají připravenou k odeslání...

Hezký den,

děkujeme za tak milá slova. Poskytovat kvalitní služby a osobní přístup je pro nás klíčové, a jsme rádi, že jste byl(a) s naším přístupem spokojen(a).

Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na další spolupráci!

Hezký den :) Romča

Hezký den Leňajsi,

děkujeme za doporučení a za Vaši přízeň.

Krásný den, Romča.

• Ochota,rychlost a spolehlivost.

Hezký den,

děkujeme za Vaši recenzi. Naším cílem je zajistit pro Vás co nejlepší zážitek z nákupu, a proto nás těší, že jsme splnili Vaše očekávání.

Přeji krásný den :)
    Romča

• Rychlost, mohu se spolehnout ohledně dodání zboží

Hezký den,

děkujeme Vám za plusové hodnocení. Snažíme se zajistit rychlé a spolehlivé doručení, aby Vaše objednávka dorazila co nejdříve a v perfektním stavu.

Díky, že jste s námi :)
    Romča

Rychlý nákup za skvělé ceny

Hezký den Natašo,

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že vše proběhlo podle Vašich představ. Spokojenost našich zákazníků je u nás prioritou.

Přeji krásný den, Romča.

Funkční trička. Opravdu na nich není vidět pot a nejsou cítit potem.

Hezký den,

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše potvrzení, že na tričkách není vidět pot a nejsou cítit potem, je pro nás skvělou zprávou. Naše technologie a materiály jsou navrženy právě pro to, aby Vám poskytly maximální komfort.

Přeji Vám ať se Vám naše trička hezky nosí :).
    Romča

Všechno proběhlo perfektně. Tričku jsem dal zabrat opravdu v náročných teplotních posmínkách a můžu potvrdit, že funguje naprosto spolehlivě.

Krásný den Aldo,

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu. Jsme velmi rádi, že naše tričko splnilo Vaše očekávání i v náročných teplotních podmínkách. Je skvělé slyšet, že funguje naprosto spolehlivě, a že jsme Vám mohli poskytnout kvalitní výrobek, na který se můžete spolehnout.

Hezký den, Romča.

• Dobrý den, jsem jak s obchodem tak i zakoupený zbožím nadmíru spokojen.

Hezký den Petře,

děkujeme za Vaše 100% hodnocení a za Vaši recenzi, která nám udělala radost. Jsme rádi, že jste se svoji objednávkou spokojený. budeme se snažit i nadále.

Děkujeme za přízeň, Romča.

Uzasny materiál,skvělý střih dámských triček. Jen škoda,že neni víc na výběr ve větších velikostech.

Hezký den,

děkujeme za Vaši recenzi.
    Jsme moc rádi, že Vás náš materiál a střih dámských triček tolik potěšily. Vaše slova nám dodávají obrovskou radost a motivaci pokračovat v tom, co děláme. Věříme, že kvalitní materiál a skvělé střihy jsou klíčem k tomu, aby se naši zákazníci cítili skvěle a pohodlně. Po novém roce plánujeme rozšíření sortimentu ve větších velikostech.

• ---

Trika jsou super, i šaty ❣️

Hezký den Leňajsi,

moc děkujeme za Vaši recenzi. Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou.

Díky, že jste s námi.

• vše na 1 *

není

Super obchod

Reakce obchodu Cityzenwear.cz

děkujeme za 100% a za milou recenzi. Vážíme si toho.

Mějte se krásně :)
    Hanka

• nevšedně skvělé, vstřícné jednání, nečekané a milé poděkování za objednávku - naprostá spokojenost

obchod i jeho zboží vřele doporučuji, nakupujeme zde opakovaně

Hezký den Jarko,

děkujeme Vám za Vaši úžasnou recenzi! Jsme nadšeni, že jste ocenila naše jednání. Naši zaměstnanci se snaží být nejen profesionální, ale i přátelští, takže jsme rádi, že to vypadá, že jsme v obou oblastech splnili Vaše očekávání.
    Těšíme se na Váš další nákup.

Reakce obchodu Cityzenwear.cz

Vaše pochvala nám opravdu zvedla náladu a dodala nám spoustu energie do další práce. Pokud byste v budoucnu potřeboval/a další rychlou akci nebo jakoukoliv pomoc, jsme tu pro Vás.

Mějte se moc hezky :)

Rychlost, kvalita

• komunikace

Dobrý den Marku,

děkujeme za Vaši recenzi jsme velmi rádi, že jste spokojen. Rychlost je pro nás jedna z priorit.
    Ať se Vám naše trička dobře nosí :).

Hanka

• Kromě výborných užitných vlastností triček oceňuji skvělou péči o zákazníka.
    • Nehledala jsem žádnou nevýhodu.

Hezký den Hani,

děkujeme Vám z celého srdce za Vaši nádhernou recenzi! Jsme nesmírně rádi, že jste byla spokojena s rychlostí dodání a s naším osobním přístupem. Vaše slova nás opravdu potěšila a dodala nám spoustu energie a radosti do další práce.

Hanka

Nakupuji zde opakovaně :-)

Reakce obchodu Cityzenwear.cz

chtěli bychom Vám srdečně poděkovat za Vaši loajalitu a za to, že se k nám neustále vracíte!
    Vaše opakované nákupy jsou pro nás nejen velkým komplimentem, ale i důkazem, že Vám naše produkty a služby přinášejí radost a spokojenost.