• rychlost a příjemné jednání
    • zatím nic

rychlé dodání a příjemná komunikace

příjemné jednání, rychlé vyřízení

Vynikající obchod s českým velmi kvalitním zbožím.

• velmi dobrá spolupráce se zákazníkem

• Kvalita zboží

Zboží splňuje veškeré očekávání , líbí se mi webové stránky

Hezký den Jarko,

Vaše pochvala nás opravdu potěšila. Snažíme se, aby naše stránky byly nejen snadno použitelné, ale i vizuálně přitažlivé, a je úžasné vědět, že jsme splnili Vaše očekávání. Váše pozitivní zpětná vazba nám dává motivaci dál zlepšovat naše služby a vytvářet prostředí, které Vám bude ještě příjemnější.

Hanka

• Rychlé vyřízení, vše bez problemů

Hezký den,

děkujeme Vám moc za milou recenzi! Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá.

• Kvalitní sortiment

Hezký den,

Vaše hodnocení nás opravdu moc potěšilo a vážíme si takové pochvaly.

Věříme, že i nadále zůstanete naším spokojeným zákazníkem a přejeme Vám, ať se naše trička hezky nosí.

Hanka

• rychlé vyřízení objednávky, milý osobní přístup k zákazníkům

Krásný den,

velmi Vám děkujeme za pochvalu! Našich zákazníků si vážíme a snažíme se vždy maximálně vyjít vstříc.
    Věříme, že budete s námi spokojená i nadále a budete se k nám opakovaně vracet.

• Rychlost poslání

Reakce obchodu Cityzenwear.cz

děkujeme Vám za krásné plusové hodnocení. Máme radost, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti a zásilka byla rychle dodána.

• Skutečně funguje
    • Vyšší ceny

Hezké zboží.Opravdu není vidět pot.Pořizovací cena trochu vyšší.

Hezký den,

Chápeme, že cena se může zdát na první pohled vyšší, avšak odpovídá kvalitě. Všechny naše produkty vyrábíme z bavlny té nejvyšší kvality, a díky patentované technologii CityZen® mají naprosto unikátní vlastnosti.
    Moc si vážíme Vaší zpětné vazby a jsme rádi, že jste se s námi o svou zkušenost podělila.

Přejeme mnoho úspěchů!

• Famózní rychlost

Dobrý den Tyno,

vaše balíčky se snažíme vyexpedovat jak rychle jen umíme, abyste mohli naše oblečení co nejdříve vyvětrat :).

• Vše rychlé, kvalitní,super

Dobrý den Libuš,

Je úžasné vědět, že naše snaha o poskytování kvalitních produktů a služeb přináší radost a spokojenost.
    Děkujeme za 100%.

• Rychlost a kvalita.
    • Vyšší ceny

Hezký den,

děkujeme za úžasnou recenzi! Jsme nadšení, že jsme Vaši objednávku vyřídili rychle a že jste s naším tempem spokojen/a.

Hanka

• Rychlé a bezproblémové jednání.

Hezký den Marie,

moc děkujeme za Vaši úžasnou podporu. Těšíme se na další příležitost, kdy Vás opět potěšíme!

Milý, vstřícný spolehlivý

Reakce obchodu Cityzenwear.cz

děkujeme Vám za recenzi a za 100%. Velmi si toho vážíme.

všechno vždy OK, žádný problém

Reakce obchodu Cityzenwear.cz

děkujeme za fantastickou recenzi! Jsme nadšení, že jste měl/a skvělou zkušenost s obchodem CityZen.
    Vaše pozitivní slova nám opravdu zvedla náladu a potvrdila, že naše úsilí se vyplácí. Když vidíme, že naši zákazníci odcházejí spokojeni, víme, že jsme odvedli dobrou práci.

Hanka

Velmi příjemná komunikace, rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu Cityzenwear.cz

Vaše slova nás opravdu potěšila a potvrdila, že náš tým je tu pro Vás nejen s radou, ale i s dobrou náladou. Snažíme se, aby každý kontakt s námi byl stejně příjemný jako šálek kávy s přáteli. :)

• Kvalitní zboží, rychlost dodání

Dobrý den ,

děkujeme, že jste s námi, a těšíme se na Vaši další objednávku – slibujeme, že ji vyřídíme s podobnou rychlostí!

Hanka

• Český obchod. Šijou to naše české ručičky. Prezizní zpracování znamená kvalitu. Švi se po několikanásobném praní netočí jako u čínských šmejdů a jiných pododbných triček!
    • neshledávám žádnou. Jste skvělý a fandím vám CityZene ;)

Hezký den Petře,

moc děkujeme za Vaši velmi obsáhlou a velmi milou recenzi. Neskutečně si toho vážíme.
    Vaše slova nás opravdu potěšila a potvrzují, že naše snaha o prvotřídní kvalitu má smysl. Je skvělé vědět, že naše produkty splnily Vaše očekávání a přinesly Vám radost.