• Kvalitní zboží
    • Přehledná tabulka velikostí
    • Vyšší cena

Oblečení je pohodlné a dobře padne. Důležité je zkontrolovat tabulku velikostí, některé velikosti se trosku liší od “klasických” rozměrů.

Dobrý den pane Kříži,

moc děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste spokojen s naším zbožím. Chápeme, že cena se může zdát na první pohled vyšší avšak odpovídá kvalitě.

Vážíme si Vaší přízeň Romča

• velmi malé velikosti - vůbec neodpovídá číslování
    • přemrštěné ceny
    • nelze využít zpětnou zásilku bez placení kartou poštovného

Reakce obchodu Cityzenwear.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Každá zpětná vazba je pro nás důležitá.
    Mrzí nás jestli Vám naše trika nesedla. Při výběru vždy doporučujeme nahlédnout do tabulky velikostí, kde jsou uvedeny míry našeho oblečení.
    Chápeme, že cena se může zdát na první pohled vyšší, avšak odpovídá kvalitě. Všechny naše produkty vyrábíme z bavlny té nejvyšší kvality, a díky patentované technologii CityZen® mají naprosto unikátní vlastnosti.
    Při zpětné zásilce můžete mimo možností, které zmiňujete využít i vrácení přes jiného dopravce, kde můžete hradit v hotovosti. Rádi Vám se vším poradíme, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis, děvčata Vás rády uslyší.

Předem děkujeme
    Martina
    CityZen

• Originální produkt
    • Rozšiřující se výběr zboží
    • Vyšší cena (i když jde o originál)

Hezký den,

děkujeme za kladný komentář. Moc si toho vážíme.
    Mrzí nás, že nejste spokojeni s cenou.
    Všechny naše produkty vyrábíme z bavlny té nejvyšší kvality, a díky patentované technologii CityZen® mají naprosto unikátní vlastnosti. Za každým produktem stojí práce mnoha lidí a dlouhý pečlivý proces výroby – od první nitky až po jeho odeslání. Naše oblečení je vyrobené a ušité s respektem.

Věříme, že názor změníte a oblečení se Vám bude dobře nosit.
    Za tým CityZen Hanka

• praktičnost
    • poměrně vysoká cena

• rychlost, spolehlivost
    • vyšší cena

• prostě CityZen :-)
    • vysoká cena

Opakovaný nákup - kupuji hlavně trička pro manžela, který už jiná nechce. Opravdu doporučuji, protože trika se fakt nepropotí, i když jsou na pohmat dost mokrá... Skvělý přístup k zákazníkovi, vždy Vám osobně poděkují (telefonicky nebo SMS) za objednávku, osobní vzkaz v balíčku je vždy také příjemný.
    Vyšší cena je jediným limitujícím faktorem, abych objednávala více, ale chápu to.

Reakce obchodu Cityzenwear.cz

děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu. Jsme moc rádi, že vše proběhlo bez jakýchkoliv komplikací.
    Chápeme, že cena se může zdát na první pohled vyšší avšak odpovídá kvalitě.
    Vaší spokojenosti si moc vážíme a jsme rádi, že se k nám opakovaně vracíte.

• rychlost dodání
    • zákaznický servis je TOP
    • produkty vyráběné v ČR
    • stylové produkty
    • kvalitní produkty
    • příjemný materiál
    • pravidelně nové zboží
    • lehce vyšší cena produktů
    • košile jsou velmi drahé

Mám cityzenwear obecně moc ráda. Ráda nosím jejich produkty a mají skvělý zákaznický servis.

Reakce obchodu Cityzenwear.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme moc rádi, že jste s našimi výrobky spokojeni. Velice nás těší, že se Vám líbí náš sortiment, který stále rozšiřujeme. Chápeme, že cena se může zdát na první pohled vyšší avšak odpovídá kvalitě.

Romča

• Vyšší cena, ale stojí to za to

Dobrý den Terezo,

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Vaše spokojenost nás moc těší. Chápeme, že cena se může zdát na první pohled vyšší avšak odpovídá kvalitě.

• ceny

děkujeme za doporučení.

• výborné stránky e-shopu
    • komunikace obchodu
    • rychlost doručení objednávky
    • opravdu kvalitní zboží
    • relativně vysoké ceny - pokud budou trika plnit slibované, tak i ty peníze jsou dobře vynaložené

Reakce obchodu Cityzenwear.cz

děkujeme za Vaší recenzi. Jsme rádi, že jste s námi :-)

• Rychlé doručení
    • Skvělá kvalita
    • Vyšší cena

Dobrý den Andreo,

děkujeme za prima hodnocení :-)