• Český obchod. Šijou to naše české ručičky. Prezizní zpracování znamená kvalitu. Švi se po několikanásobném praní netočí jako u čínských šmejdů a jiných pododbných triček!
    • neshledávám žádnou. Jste skvělý a fandím vám CityZene ;)

Hezký den Petře,

moc děkujeme za Vaši velmi obsáhlou a velmi milou recenzi. Neskutečně si toho vážíme.

• Kvalitní zboží

Hezký den Franto,

děkujeme za milou recenzi. Vaše slova nás opravdu potěšila a potvrzují, že naše snaha o prvotřídní kvalitu má smysl. Je skvělé vědět, že naše produkty splnily Vaše očekávání a přinesly Vám radost.

Hanka

Vše ok, skvěle zabaleno, rychle dodání a top produkt

Hezký den paní Koháková,

ještě jednou děkujeme za Vaši recenzi a těšíme se na Vaši další objednávku. A nebojte se, bude opět blesková!

bleskové vyřízení objednávky

Hezký den Bohdanko,

Vaše pochvala nás opravdu potěšila a potvrzuje, že náš tým má superrychlé reflexy. Kdybychom měli olympiádu v rychlosti vyřizování objednávek, určitě bychom byli na medailovém stupínku! :)

• velmi vstřícné jednání
    • vyšší ceny

Hezký den,

Vaše slova nám opravdu zahřála u srdce a jsou pro nás velkým povzbuzením. Naším cílem je vždy poskytovat služby s osobním přístupem a úsměvem, a je úžasné vědět, že jsme to dokázali.
    Chápeme, že cena se může zdát na první pohled vyšší, avšak odpovídá kvalitě. Všechny naše produkty vyrábíme z bavlny té nejvyšší kvality, a díky patentované technologii CityZen® mají naprosto unikátní vlastnosti.

Hanka

jako vždy, okamžité odeslání a trička vždy perfektně sedí, moc milý obchod

Hezký den,

Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás velkým povzbuzením. Jsme rádi, že jsme Vám mohli rychle doručit kvalitní trička, která splnila Vaše očekávání. Naší snahou je vždy poskytovat rychlé a spolehlivé služby spolu s produkty, které Vám přinesou radost.

Hanka

Rychlé vyřízení a příjemná komunikace.

Hezký den,

Vaše slova nám dodávají velkou radost a potvrzují, že naše snaha o jasnou, přátelskou a efektivní komunikaci má smysl. Je pro nás prioritou, aby naši zákazníci měli vždy všechny potřebné informace a cítili se dobře informováni.

Hanka

Nakoupil jsem mockrát a super ! Trochu velká cena ale všechno co prodávají stojí za to!!!Za mě 10 z 10 !!!

Hezký den,

děkujeme Vám za skvělou recenzi! Jsme nadšení, že jste s oblečením od CityZen tak spokojen/a.
    Vaše slova nás opravdu potěšila a jsou pro nás velkou motivací pokračovat v tvorbě stylových a kvalitních kousků. Je úžasné vědět, že naše úsilí o design a kvalitu bylo oceněno.

• Rychlé dodání zboží

Mile mě překvapil telefonát, že moje objednávka je připravena na expedici.

Hezký den Mileno,

děkujeme Vám za Vaši skvělou recenzi! Jsme rádi, že Vám telefonát ohledně odeslání Vaší objednávky přinesl uspokojení a klid.

Hanka

• Rychlé vyřízení a kvalitní balení.

Hezký den Vašku,

Rychlost a efektivita jsou pro nás klíčové, a je skvělé vědět, že jsme splnili Vaše očekávání. Vaše pozitivní hodnocení nás opravdu povzbudilo a dodalo nám spoustu energie do naší práce.

Hanka

CityZen si váží zákazníků. Zakázka byla vyřízena velmi rychle. O jejím odeslání jsem byla informována i telefonicky. Potěšilo mě i přiložené přání u zboží.

Hezký den Moniko,

Vaše slova nás opravdu potěšila a dodala nám spoustu energie do naší práce. Je pro nás velkou radostí vidět, že naše snaha o kvalitu a design se odráží v tom, jak naše produkty vnímáte.

Doporučuji! Zříká jsou super

Reakce obchodu Cityzenwear.cz

děkujeme Vám za skvělou recenzi! Jsme nadšení, že se Vám trička od CityZen líbí a že jste s nimi spokojen/a.

Vaše pozitivní zpětná vazba nás velmi těší a potvrzuje, že naše úsilí o kvalitu a design našich produktů má smysl. Je pro nás radostí vědět, že naše trička splnila Vaše očekávání

Hanka

• Možnost osobního převzetí a případná výměna zboží jsou pro mě jednoznačné plus.

Reakce obchodu Cityzenwear.cz

děkujeme Vám za Vaši skvělou recenzi! Jsme nadšení, že jste ocenil/a možnost osobního převzetí.
    Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další dotazy nebo budete potřebovat další pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a rádi Vám vyjdeme vstříc.

bez problémů

Reakce obchodu Cityzenwear.cz

děkujeme za udělení recenze :)

Hanka

• Rychlý a bezproblémový nákup.

Reakce obchodu Cityzenwear.cz

děkujeme za laskavou recenzi a těšíme se na další návštěvu a Vaši další objednávku.

rychle vyřízení,přehledné

Hezký den Evi,

děkujeme za Vaši recenzi a těšíme se na Vaši další návštěvu a objednávku :)

Profesionální, skvělý přístup.

Dobrý den Stando,

naší prioritou je vždy poskytovat služby s maximální profesionalitou a věnovat se každému zákazníkovi s plnou pozorností. Je skvělé vědět, že naše snaha byla oceněna.

• super rychlost

Hezký den Jitko,

Je skvělé vědět, že naše snaha o vytvoření příjemné a přátelské atmosféry byla oceněna. Snažíme se, aby každý náš zákazník měl pocit, že je u nás vítán a že jeho potřeby jsou na prvním místě.

Hanka

• Solidní jednání, vstřícný přístup k zákazníkům

Hezký den Mirku,

Jsme rádi, že jsme Vám mohli poskytnout příjemný zážitek. Pokud v budoucnu budete potřebovat další pomoc nebo budete mít jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat – jsme tu vždy pro Vás!

• Rychle jednání
    • Pekne zabaleno
    • Pokud nesedí velikost, jde odeslat ve stejném balení

Spokojenost.

Dobrý den Tomáši,

děkujeme Vám za skvělou recenzi! Je úžasné slyšet, že jste byl spokojen s naší spolehlivostí a kvalitou.
    Vaše slova jsou pro nás největší odměnou a motivací k tomu, abychom i nadále poskytovali vynikající služby.