• Milé prostředí
    • Malá dílna, lokální firma
    • Skutečně mám pocit, že nákupem někomu pomáhám
    • opravdu skvělá kvalita zboží
    • výroba trvá pár týdnů

Pecka

• Kvalitní zpracování zboží
    • Rychlost výroby
    • Hezky zabaleno
    • Žádnou nevidím

Velice kvalitní výroba zboží.

• Osobní přístup

• Výrobek vypadá kvalitne, v akci přijatelná cena (jinak dražší)
    • Dodací termín - i přes delší dodací termín se ještě musel termín dodání posunout

• Super osobní jednání. Vím kdo pro mě zboží vyrobil.

• Dlouhé dodací lhůty, navíc je to celkem drahé. K voucheru za 6500Kč jsem po výběru barvy a leštení doplatil dalších 5000 Kč. To vše se ale dozvíte až na místě, hlavní je dostat tam zákazníka přes cílenou reklamu na sociálních sítích. Hold nic není zadarmo. Kvalitu posoudím, až budu mít po 10 týdnech čekání boty. Možná jsem si měl nechat udělat rovnou i zimní

Objednávku předem zaplatil a emailem jsem požádal o doručení o 5 dnů dříve, tedy za 30! dní. Nikdo mi na email neodpověděl. Po dvou mých telefonátech mi bylo přislíbeno, že se objednávka vyřeší včas(měl jsem ji jako dárek k 60. narozeninám pro kamaráda). Nabídli mi ale jinou barvu, kterou jsem odsouhlasil. Zásilka dorazila s 10 denním zpožděním, takže za mě palec dolů, pane Tlustý.

Byla jsem velice spokojena.

• několik výrobků v rodině od pásků , peněženek , podložek na stůl , kabelek a pánské tašky. Se vším maximální spokojenost i při každodenní zátěži.
    • delší dodací lhůta ale při individuální zakázce se to dá pochopit a musí se s tím počítat

určitě doporučuji

• kvalita
    • komunikace
    • super věc!

• Kvalita

• Kvalitní zboží, vydrží
    • Velmi dlouhé dodací lhůty, reálně až dvojnásobná oproti inzerované

• Úžasné výrobky
    • Skvělá komunikace
    • Pěkně zabalené

• maximální vstřícnost
    • skvělá komunikace
    • kvalitní výrobek

Výrobky jsou dražší, ale nádherně zpracované.

Kvalitní výrobek (pásek).

Na místě jsme si vybrali, po čase dostali výzvu a vyzvedli si kvalitní výrobek. Děkujeme.

• zbozi je opravdu kvalitni
    • snazi se o co nejlepsi jednani

bylo to prijemne prekvapeni ze tady v cechach jeste muze existovat neco dobreho