• ještě nevím, protože mi řemínek k hodinkám po 3,5 měsících ještě
    • nedošel.
    • možná bude i kvalitní..
    • super pomalé doručení
    • super drahé produkty

• Straně dlouhé dodací lhůta

Nešlo o zvláštní zakázku, ale o standardní peněženku.
    Navíc pouze monogram.
    Dodací lhůta 2 měsíce.
    Peněženka je hezká, ale vzhledem k dodací lhůtě, příště raději jinde.

• Zatím žádné
    • KOMUNIKACE
    • doba dodání
    • slibování asi nereálného
    • vymlouvání se proč se to zdrželo
    • žádné vstřícné jednání

Zboží objednáno 24.9. dodnes není doma. Komunikace žádná kdybych si sám nevolal nedozvím se nic. Předpokladaná doba doručení dle prvních informací byla 24.10. Mezitím velká trapná kampaň doručíme do Vánoc. Dle posledních informací je "to překvapilo" kolik lidí si objednalo. Podle prvních inf. problémy s kvalitou kůže, po druhém telefonátu problémy se sponami. Třeti telefonat omlouvání se že měli problémy s personálem. Poslední telefonat minulý týden, "do pátku odesíláme". Nečekaně ticho po pěšině. Sám jsem se musel ozvat že by byla vhodná kompenzace. Nabídka poukazu nebo kuponu. Stejně mi asi bude k ničemu. E-shop se mi dost zhnusil. Na to že tam člověk nechá spoustu peněz a čeká 3 měsíce na zboží bez informace. Smutné. Příště raději podpořím soukromého podnikatele který se snaží dělat vše pro to aby se vše stihlo včas a se zákazníky KOMUNIKUJE. Doufám že až zboží příjde bude aspoň stát za to.

• Velmi pěkné řemeslné zpracování
    • Kvalitní spona
    • Poměrně dlouhá doba dodání
    • Opasek je o 5 cm kratší
    • Kůže mi připadla velmi žíznivá po kondicionéru, musel jsem dost mazat, aby nepopraskala
    • Použitá kůže mi přijde tenké

Vždycky jsem si přál vlastnit řemen od této firmy, ale původní cena pro mě nebyla akceptovatelná. Když se objevila akce Tlustý za půlku, bylo rozhodnuto. S koženými produkty mám celkem bohaté zkušenosti a vím, jak se o ně starat. Nemohl jsem se dočkat balíčku. Po delší době dorazil a první moje reakce byla, že řemen je z nějaké tenčí kůže, druhé zjištění bylo horší. Opasek byl kratší o 5 cm. Hořce jsem polkl, řemen několikrát promazal a dostane ho syn k Vánocům. Mám doma několik kožených řemenů ručně vyráběných za cenu Tlustý za půlku. Pokud bych platil plnou cenu, velmi bych litoval. V dané situaci jsem nevyužil reklamace, nicméně tohle byl první a bohužel poslední nákup u Tlusých.

• kvalita
    • delší doba dodání, ale předem člověk tuto informaci má.

• Dodací lhůta

Objednávka na peněženku zadána 4. 8., s očekáváným termínem zhotovení 15.9.. Bohužel jediná komunikace ze strany obchodu byla v den dodání oznámit výpadek dodávky materiálu. Obchod nijak proaktivně nekomunikuje, po kontaktování podpory přes internetový chat slíbený termín dodání který také uplynul, a jakákoliv informace ani zboží nikde. Vzhledem k cenové relaci zcela tristní přístup.

• Dlouhá čekací lhůta, nekomunikace ze strany obchodu, nekompletní objednávka

Důrazně nedoporučuji. Za hodně peněz, málo muziky. Zboží kvalitní, ale vše okolo nikoliv. Nechápu, jak si v dnešní době může někdo dovolit takové chování k zákazníkovi, zvláště, pokud zboží stojí tisíce. Balíček dorazil nekompletní, na e-mail nereagují. Až po několikáté výzvě od manžela došla odpověď a chybějící zboží týden od zprávy odeslali. Celkový čas od objednávky po obdržení kompletního zboží cca 3 měsíce! Nenechte se zlákat reklamou, která vyskakuje na každém kroku.

• zboží bylo dodáno dříve než byl odhad
    • extra kvalitní a pěkné zpracování
    • v akci za dobrou cenu
    • odhadovaná dodací doba byla poněkud delší asi kvůli časové rezervě na zpracování, ale nakonec dodali mnohem dříve a i kdyby ne, tady se vyplatí na tu kvalitu počkat