Zboží mi bylo dodáno až s 24. hodinovým zpožděním oproti dohodnutému termínu . Navíc přepravní firma si chyby všimla až po mé urgenci !

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

omlouváme se komplikace s dopravcem. Mrzí nás, že jste nám o problému s dopravou ihned nepodali informaci, abychom mohli dopravce urgovat. Z naší strany vše proběhlo na 100% - komunikace, výroba, pečlivé zabalení a odeslání...

Bezvapostele.cz

Vybrala jsem si postel, u které je na stránkách e-shopu je uvedeno, že zboží bude dodáno mezi 20-30 dny. Je to 36 dní a stále nemám informaci, jaký je stav zakázky.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

vaše postel je již vyrobená a připravená na dovoz. Máte však objednán způsob dopravy s výnosem až do bytu. V nákupním košíku přehledně uvádíme, že v případě služby výnosu se dodací termín prodlužuje o 5-10 dní ( náročnější rozvozové plánování ). Velmi nás tedy mrzí vaše negativní hodnocení, ačkoli z naší strany probíhá vše v pořádku.

Bezvapostele.cz

Objednaná a zaplacená postel mi zatím nedorazila ani se nikdo neozval a měla být hotová do konce března

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

Vaše objednávka byla do systému výroby vložená 10.3 - ihned po připsání platby. Orientační termín výroby u vaší postele uvádíme 30 dní. Dnes je 32 den od vložení do výroby a proto nás velmi mrzí, že nás takto negativně hodnotíte. Vaše postel je téměř dokončená a bude obratem expedována na vaší adresu.

Bezvapostele.cz

• 6.3.objednano dnes 16.3 zboži ještě nedorazilo i když pan slibil odeslani roštu nasledujici den

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

Omlouváme se za komplikaci s dopravcem. Již jsme dodání urgovali - dle informací dopravní služby by mělo doručení proběhnout během dne.

nekomunikace, příšerné dodací lhůty

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

Výrobní doba u zakázkových dřevěných postelí byla celý leden a únor ca 8-12 týdnů z důvodů opakujících se karantén a nedostatku kvalitního bukového dřeva. Termín zakázkové výroby je stejný u všech výrobců v ČR a informaci o dodací lhůtě uvádíme přehledně jak u jednotlivých produktů, tak při potvrzení objednávky. Pevně věříme, že se delší výrobní termíny nyní začnou zkracovat.

postele přišli poškozené

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

Velmi nás mrzí, že nejste s postelemi spokojeni. Pokud máte s postelí jakýkoli problém, neváhejte se obrátit na kolegyni z našeho reklamačního oddělení, která vyřeší vše rychle a k vaší spokojenosti.

Bezvapostele.cz

• Jednání s obchodem bylo v pořádku. Byla jsem spokojená.

Zboží jsem zaplatila 23/11 a bylo mi slíbeno dodání zboží další týden.
    Dnes je 8/12 a stále čekám na doručení zboží.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za pochvalu našeho jednání. Omlouváme se za komplikace s dopravcem, kdy jsme vaši objednávku 30.11 odeslali, ale z důvodů aktuálně přetížených kapacit paletových dopravců trvalo doručování týden. Pevně věříme, že doprava vašeho příštího nákupu proběhne na 100% .

Bezvapostele.cz

Doba výroby se protáhla. Ale nejhorší je zatím doručení. Dopolední termín mi nevyhovoval, po telefonické domluvě změněno na čas mezi 15 a 17 hodinou. Samozřejmě nic nedorazilo, nikdo se neozval. Netuším, jestli si to neřekli. Na mobilu mám zmeškaný neznámý hovor, ale nikdo na volání neodpovídá, takže těžko soudit, zda to má nějakou souvislost s dodávkou postele nebo ne.

Dobrý den paní Hanko,
    Mrzí nás vaše negativní recenze. Naši řidiči jsou vždy spolehliví a ochotní. Pokud se z důvodu dopravní komplikace nestihá časový plán rozvozu, vždy voláme a zákazníky informujeme. Pokud zrovna řidič vykládá nábytek, není schopen přijmout zpětný hovor.
    Přesto jsem rád, že jsme vám objednávku již v pořádku dodali a můžete spokojeně užívat. Omlouvám se za dopravní zpoždění a pevně věřím, že u dalšího nákupu již komplikace s dopravou nenastanou.

Bezvapostele.cz

• postel se mi líbí,zdá se pohodlná vzhledem k rozměrům a úložného prostoru
    • hrozně mi vadí,že se nábytek nedoručuje až do bytu.Budu mít velký problém s vynešením postele do 3.p. bez výtahu.Připadá mi až neuvěřitelné,že tuto službu firma nemá zajištěnou.
    • variabilita potahů,rozměry

Nevýhoda je,že nedodávají nábytek až do bytu.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

informaci o tom, že z kapacitních důvodů nelze aktuálně objednávat výnosy, máme uvedenou jak v infu o dopravě, tak přehledně v nákupním košíku. Při telefonickém potvrzení objednávky jste nám povrdili, že tuto informaci berete na vědomí. Vaše negativní recenze mne proto velmi mrzí.

Bezvapostele.cz

• Obdržel jsem email, že se neví, kdy bude objednaný produkt vyroben.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

termín výroby vaší postele máte až v září. V emailu jsme vás jen informovali, že ještě neznáme konkrétní den dokončení. Vaší negativní recenzi proto nerozumím.

• Mylné informace

Nechápu co mám hodnotit, zboží nabízené skladem a objednané ,zaplacené před týdnem mi stále nebylo doručeno. Zatím zklamání.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

pečlivě jsem prověřil průběh vaší objednávky. Jak uvádíme na našich stránkách, objemné zásilky přepravce doručuje během 2-4 pracovních dnů. Ve sledování dopravy je informace, že je dnes zásilka rozvážena na vaši adresu. Pevně proto věřím, že budete s vaší objednávkou spokojeni.

• výrobce neznámý

Dobrý den ,

u každého výrobku uvádíme název výrobce nebo výrobní řady. Prověřil jsem vaši objednávku komody - z naší strany prodejce proběhlo vše na 100% - komunikace, expedice, dodání. Nerozumím tedy , proč nás takto negativně hodnotíte.

Bezvapostele.cz

Na dodání objednávky čekáme již 3 měsíce.

Dobrý den ,

postel z vaší objednávky jsme vám již dodali podle plánu. U matrací jsme vás ihned po objednávce informovali, že výrobci - fa Tropico - vyhořela továrna a nabídli náhradní model matrací. S tímto jste však nesouhlasili a sdělili nám, že počkáte na obnovení výroby. Vaší negativní recenzi proto nerozumím.

Bezvapostele.cz

• Namalovaný dopravce nepříjemný, spodní předvrtany diry na zachycení konstrukce o 1.5cm jinde

Dobrý den pane Luboši,

Bezvapostele.cz

• Komunikace přes jiné firmy než objednávka

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

nikdy neprodáváme zprostředkovaně přes žádné další obchody. Pokud máte na mysli komunikaci ohledně osobního odběru zboží, tu prováděl standardním způsobem dispečer externího skladu. Vaší negativní recenzi tedy nerozumím a nedovedu na ni dále reagovat.

• zakázka je již 14 dní hotova, doposud nedoručeno

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

Před 14 dny jsme vám volali ohledně dovozu zakázky a byl jste na dovolené. O vaší možnosti příjmout zboží z objednávky jste nás informoval až včera. Nechápu proto vaše negativní hodnocení.

Bezvapostele.cz

• Nedodržení termínu dodání zboží. Komunikace obchodu byla až na základě urgence dodání zboží. Spolupráce s firmou, která dané zboží, konkrétně postel, nechala vyrobit ve firmě, která ji otřesně vyrobila.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaši recenzi, která však spíše patří k hodnocení produktu. Velmi nás mrzí, že nejste s výrobkem spokojeni. Pokud máte s postelí jakýkoli problém, neváhejte se obrátit na kolegyni z našeho reklamačního oddělení, která vyřeší vše rychle a k vaší spokojenosti. Průměrnou dobu vyřízení reklamace máme 3 dny a snažíme se o další zrychlení.

Bezvapostele.cz

• Po řemesnické stránce je postel i matrace dost ošizená. Rohové švy jsou spíš za rohem a mají velké hrby a matrace jako by byla z jiné postele. Za tuto cenu jsem si představoval daleko lepší práci.

Bezvapostele.cz

• Dodaná postel neodpovídá obrázku. Jiná barva,jiný vzor potahu. Tvrdá matrace. Matrace nebyla na středu cca 3cm vpravo.

Po zvážení nákladů na reklamaci jsme si postel nechali, ale byl to náš poslední nákup.Nikomu tento obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

Prostudoval jsem průběh vaší objednávky. Objednali jste skladovou postel v béžovém provedení a tato postel vám také byla dodána. Pokud máte s postelí jakýkoli problém, neváhejte kontaktovat kolegyni z reklamací. Žádné náklady na reklamaci zákazník nehradí. Mrzí nás, že jse vyplnili recenzi, aniž by jste nás s jakýmkoli problémem kontaktovali.

Bezvapostele.cz

Obchod neumožňuje službu vynesení zboží. Postel byla velice těžká, čela také.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

informaci o tom, že z hygienických důvodů omezení kontaktu řidičů se zákazníky nelze aktuálně objednávat výnosy, máme uvedenou jak v infu o dopravě, tak přehledně v nákupním košíku. Při telefonickém potvrzení objednávky jste nám povrdili, že tuto informaci berete na vědomí. Nerozumím tedy vaší negativní recenzi.