• Ochotná opsluha.

Dobrý den paní Renáto,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu našich pracovníků obsluhy. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• Při výběru v obchodě perfektni přístup skvělá komunikace ochota, vstricnost což se dneska jen tak nevidí .
    • Delší lhůty dodání

Dobrý den paní Michaelo,

děkujeme za vaše 100% hodnocení , pochvalu naší komunikace a vstřícnosti. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• Velmi příjemný, ochotný a přiškoleny personál
    • Doprava zdarma až domů

Zakoupili jsme postel z masivu a nyní čekáme na výrobu a dovoz. Matrace nám obchod přizpůsobil objednávce postele a doveze najednou. Lhůta je dlouhá ale chápeme že výroba na míru trvá už se nemůžeme dočkat. Návod zcela v pořádku stáhnut a vytištěn. Nemáme stim problém.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu našich pracovníků poradenské linky. Pevně věříme, že budete s novou postelí spokojeni a budeme se těšit na další nákup.

• perfektní domluva, vstřícnost
    • výběr
    • ceny
    • kvalita

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu kvality dodané postele. Přejeme její dlouhé spokojené užívání
    a budeme se těšit na další nákup.

• Příjemný a ochotný personál

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu našich pracovníků zákaznické linky. Přejeme dlouhé spokojené užívání dodané postele a budeme se těšit na další nákup.

• Kvalitní zboží
    • Slušné a rychlé jednání, ochota řešit vzniklé komplikace
    • "Doprava s komfortním výnosem" - provádí Rhenus Home Delivery, kteří jsou naprosto otřesní - vyhledejte recenze, než zvolíte tuto možnost dopravy

Předání dopravci proběhlo několik dní po termínu, ale na zboží si vyplatí si počkat. Firma BezvaPostele jedná zcela profesionálně a ikdyž se můj nákup neobešel bez komplikací, postavila se k nim firma čelem a rychle jsme našli řešení vyhovující oběma stranám, takže celkově doporučuji.
    POZOR ale na "Dopravu s komfortním výnosem" - provádí externí společnost Rhenus Home Delivery, jejichž chování je naprostá hrůza - viz hodnocení dopravy.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu kvality dodané postele. Pokud jde o dopravce Rhenus, ihned jsme udělali taková opatření, aby se komplikace s dopravcem v budoucnu neopakovali. Budeme se těšit na váš další nákup.

Bezvapostele.cz

• Dobrý den, chtěla bych vám moc poděkovat, vstřícné jednání, velká ochota a velmi dobrá domluva i po telefonu. Jsem velmi spokojená

Velká spokojenost po všech stránkách.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší komunikace. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

• Komunikace, vysvětlení, ochota

Bezvapostele.cz

• Příjemné jednání i informace k objednávce

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu našeho zákaznického servisu. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• Skvělé jednání a velká ochota.
    • Skvělá komunikace.

Dobrý den paní Jano,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší komunikace, na které si velmi zakládáme. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• rychlé, vstřícné a spolehlivé jednání

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší rychlosti. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• výborná komunikace s obchodem ve všech fázích od objednání po dodání
    • super doprava: dodávka přesně ve stanovený čas skvělou posádkou, kteří velmi ochotně a rychle všechno vynesli až do 3. patra.
    • tak to opravdu o žádné nevím

hodně profi přístup po celou dobu i při dopravě, i postel je pěkná a pohodlná. Všem obchod jednoznačně doporučuji.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení, pochvalu naší komunikace a práce dopravní služby. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• maximální ochota, vstřícnost, domluva.

Dobrý den paní Lucie,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu komunikace našich pracovníků. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

• Vstřícnost, komunikace, skvělý sortiment

Maximální spokojenost, obchod doporučuji

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší komunikace. Přejeme dlouhé spokojené užívání nových postelí a budeme se těšit na další nákup.

• Rychle a vstřícné jednání

Doporučuji.