Již jsem hodnotil. Super.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a jsme rádi za vaši spokojenost. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

• Zatím nevím ,na zboží čekám

Dlouhá čekací doba

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za doporučení našeho obchodu. V nabídce máme jak postele na objednávku s cca 2 měsiční výrobní dobou, tak více než 100 modelů postelí skladem k okamžité dopravě k zákazníkovi.

spolehlivost

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší spolehlivosti. Budeme se těšit na váš další nákup.

Bezvapostele.cz

Super obchod delší doba dodání ,ale ta odpovídá kvalitě a postel je opravdu nádherná pohodlná

Dobrý den paní Pavlo,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu kvality dodané postele. Přejeme její dlouhé spokojené užívání a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

deka s polštářem se dlouho vyrábí...???

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

objednal jste ložní set s termínem ušití do 14 dní. Tento termín přehledně uvádíme na našich stránkách a při našem telefonickém potvrzení objednávky jste jej rovněž potvrdil. Nerozumím tedy, proč nás po 7 dnech takto negativně hodnotíte...

Bezvapostele.cz

• Kvalitní provedení, naprostá spokojenost, doporučuji.

Dobrý den paní Lenko,

Bezvapostele.cz

• sortiment, který jsem hledal
    • dovoz v ceně!
    • dodrželi co slíbili

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu našeho obchodu. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• rychlý a bezproblémový obchod.

Dobrý den paní Katko,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší rychlosti. Na skladě méme více než 100 modelů postelí k okamžité dopravě k zákazníkovi. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

Skvělá domluva, doručení bez problémů, naopak moc příjemný a ochotný řidič, který mi i s matrací pomohl do domu. Matrace je zatím vynikající!

Dobrý den paní Ivano,

děkujeme za vaše 100% hodnocení, pochvalu dopravy a kvality dodané matrace. Přejeme její dlouhé spokojené užívání a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

Přehledný web, perfektni komunikace .

Dobrý den paní Martino,

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pochvalu naší komunikace. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• Skvělý obchod, máme od nich už čtvrtou boxspring postel. Jsme velmi spokojení.

Dobrý den paní Martino,

Bezvapostele.cz

Velký výběr postelí, různé rozměry. Potřebovali jsme rozměr šíře 120 cm.
    Postel pěkná, vypadá bytelně, praktický úložný prostor.
    Bezproblémová komunikace. Doporučuji.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení , pochvalu naší komunikace a kvality dodané postele. Přejeme její dlouhé spokojené užívání a budeme se těšit na další nákup.

• kvalita

Bezvapostele.cz

• Velmi příjemný a ochotný personál
    • Získala jsem slevu, o kterou jsem ani nežádala
    • S postelí zatím maximální spokojenost

Dobrý den paní Mirko,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu našich pracovníků obsluhy. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

Dlouhá doručovací lhůta, drahá doprava a výnos. Kvalitu postele zatím nemůžu hodnotit.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

objednali jste postel se zakázkovou výrobou 8 týdnů . V nabídce přitom máme více než 100 modelů postelí skladem k okamžité expedici. Cena dopravy je 790 Kč a pro objednávky nad 20 tis je zdarma. V této ceně je rovněž pevná dřevěná paleta, na kterou postele pečlivě balíme, aby byla zajištěna 100% kvalita dodání. Vaše negativní recenze nás proto opravdu mrzí.

Bezvapostele.cz

Maximální spokojenost s výrobkem i s dopravou. Výrobce mě kontaktoval s dostatečným předstihem o datum dodání. Postel došla v pořádku.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení, pochvalu naší komunikace a kvality dodané postele. Přejeme její dlouhé spokojené užívání a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• rychlost dodání, výborná cena, matrace výborná

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení, pochvalu naší rychlosti a kvality dodané matrace. Přejeme její dlouhé spokojené užívání a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

Naprosto skvělá komunikace a rychlá odpověd na jakoukoliv otázku.

Dobrý den paní Ivano,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší komunikace, na které si velmi zakládáme. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

• Jednoduché smontování.
    • Kvalitní zabalení.
    • Jediným malým mínusem je montáž nožek. Jsou poměrně masivní a uchycují se pouze jedním šroubem. Pokud není utaženo hodně na sílu, nožka se pohybuje. Fajn by byly aspoň dva šrouby nebo doplnění kolíčkem nebo čepem.

Postele jsou krásné a působí jako poctivý výrobek. Jsou robustní a stabilní. Potěšilo mě, že rošt není pevnou součástí postele a příjemným bonusem je jeho polohování pod hlavou a snadné vyklápění pro přístup do úložného prostoru. Po pár týdnech používání maximální spokojenost.

Dobrý den pane Michale,

děkujeme za vaše 100% hodnocení, pochvalu dodané postele a zpětnou vazbu k nožce, kterou jsme předali mistrovi do výroby. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

• rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší rychlosti. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.