• Dobrá komunikace

• obchod nabízí kvalitní postele za rozumnou cenu,

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu kvality dodané postele. Přejeme její dlouhé spokojené užívání a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

Zboží dorazilo na paletě, což při váze a objemu postele s matracemi chápu. Člověk se pak musí palety zbavit.
    I přes pečlivé zabalení přišly rohy bočnic postele poškozené. Je to vidět jen částečně, většina vady je uvnitř úložného prostoru, tak jsem neřešila. Při představě, že budu posílat zpět, jsem se s vadou raději smířila. Vzhledem k pečlivému zabalení se to ale muselo stát už před balením výrobku, nikoliv při přepravě.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za doporučení našeho obchodu. Pokud máte s postelí jakýkoli problém, neváhejte kontaktovat naši infolinku, kde s vámi kolegové vše vyřeší k maximální spokojenosti. V žádném případě není potřeba nic zpětně zasílat.

• kvalita

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pochvalu kvality dodaného nábytku. Přejeme dlouhé spokojené užívání a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• Reklamaci zatím řeší dobře.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za doporučení našeho obchodu. Pokud u zboží nastane jakýkoli problém, vždy řešíme obratem a k maximální spokojenosti zákazníka.

Bezvapostele.cz

Již jsem hodnotil. Super.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a jsme rádi za vaši spokojenost. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

• Zatím nevím ,na zboží čekám

Dlouhá čekací doba

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za doporučení našeho obchodu. V nabídce máme jak postele na objednávku s cca 2 měsiční výrobní dobou, tak více než 100 modelů postelí skladem k okamžité dopravě k zákazníkovi.

spolehlivost

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší spolehlivosti. Budeme se těšit na váš další nákup.

Bezvapostele.cz

Super obchod delší doba dodání ,ale ta odpovídá kvalitě a postel je opravdu nádherná pohodlná

Dobrý den paní Pavlo,

Bezvapostele.cz

deka s polštářem se dlouho vyrábí...???

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

objednal jste ložní set s termínem ušití do 14 dní. Tento termín přehledně uvádíme na našich stránkách a při našem telefonickém potvrzení objednávky jste jej rovněž potvrdil. Nerozumím tedy, proč nás po 7 dnech takto negativně hodnotíte...

Bezvapostele.cz

• Kvalitní provedení, naprostá spokojenost, doporučuji.

Dobrý den paní Lenko,

Bezvapostele.cz

• sortiment, který jsem hledal
    • dovoz v ceně!
    • dodrželi co slíbili

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu našeho obchodu. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• rychlý a bezproblémový obchod.

Dobrý den paní Katko,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší rychlosti. Na skladě méme více než 100 modelů postelí k okamžité dopravě k zákazníkovi. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

Skvělá domluva, doručení bez problémů, naopak moc příjemný a ochotný řidič, který mi i s matrací pomohl do domu. Matrace je zatím vynikající!

Dobrý den paní Ivano,

děkujeme za vaše 100% hodnocení, pochvalu dopravy a kvality dodané matrace. Přejeme její dlouhé spokojené užívání a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

Přehledný web, perfektni komunikace .

Dobrý den paní Martino,

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pochvalu naší komunikace. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• Skvělý obchod, máme od nich už čtvrtou boxspring postel. Jsme velmi spokojení.

Dobrý den paní Martino,

Bezvapostele.cz

Velký výběr postelí, různé rozměry. Potřebovali jsme rozměr šíře 120 cm.
    Postel pěkná, vypadá bytelně, praktický úložný prostor.
    Bezproblémová komunikace. Doporučuji.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení , pochvalu naší komunikace a kvality dodané postele. Přejeme její dlouhé spokojené užívání a budeme se těšit na další nákup.

• kvalita

Bezvapostele.cz

• Velmi příjemný a ochotný personál
    • Získala jsem slevu, o kterou jsem ani nežádala
    • S postelí zatím maximální spokojenost

Dobrý den paní Mirko,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu našich pracovníků obsluhy. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

Dlouhá doručovací lhůta, drahá doprava a výnos. Kvalitu postele zatím nemůžu hodnotit.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

objednali jste postel se zakázkovou výrobou 8 týdnů . V nabídce přitom máme více než 100 modelů postelí skladem k okamžité expedici. Cena dopravy je 790 Kč a pro objednávky nad 20 tis je zdarma. V této ceně je rovněž pevná dřevěná paleta, na kterou postele pečlivě balíme, aby byla zajištěna 100% kvalita dodání. Vaše negativní recenze nás proto opravdu mrzí.