• vše OK

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za 100% hodnocení a doporučení našeho obchodu. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

Vše v pořádku , postele úžasné

Dobrý den paní Zuzko,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu kvality dodané patrové postele. Přejeme její dlouhé spokojené užívání a budeme se těšit na další nákup.

• Velmi solidní jednání

dobrá komunikace

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší komunikace, na které si velmi zakládáme. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Spokojený.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a jsme rádi, že jste byli s nákupem spokojeni. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

• Rychlé dodání zboží.
    • Dobrá komunikace.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení, pochvalu naší komunikace a rychlosti. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

• Skvělý přístup a jednani

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu našeho zákaznického přístupu. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

• Spokojenost i s dopravou
    • Velká výhoda se vším i s komunikací.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší komunikace, která patří mezi naše hlavní priority. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

• Seriezni,přesvěčive jednani,spokojenost.
    • --

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za pochvalu a doporučení našeho obchodu. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

Patrová postel Lucas, kterou jsem zakoupil, je bytelná a můžu jen doporučit. Komunikace s obchodem v pohodě.

Dobrý den Tome,

Bezvapostele.cz

• Velice překvapená krásná kvalita super práce určitě všem doporučuji

Dobrý den paní Šárko,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu kvality dodané postele. Přejeme její dlouhé spokojené užívání a budeme se těšit na další nákup.

kvalitní provedení

• velmi dobrá komunikace

velká spokojenost s obchodem a dodaným zbožím

Bezvapostele.cz

Rychlé jednání a dodání zboží

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší rychlosti. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• Rychlý, profesionální a prozákaznický přístup . Zboží dorazilo poškozené. Po nahlášení reklamace okamžitá reakce ze strany obchodu. Vše vyřešeno ke spokojenosti zákazníka.

Dobrý den pane Vladimíre,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu rychlého řešení vaší reklamace. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• perfektní komunikace při zadávání zakázky

Bezvapostele.cz

Vše proběhlo k mé spokojenosti, kvalitní výrobky.

Bezvapostele.cz

• plně nám vyšli vstříc s datem dodání

Výborná komunikace, ve všem na vyšli vstříc. Doprava také OK. Spokojenost

Dobrý den pane Petře,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší komunikace. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Vše proběhlo OK.

Dobrý den paní Dano,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a doporučení našeho obchodu. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• Zboží je ve výrobě, to je v pořádku. Požádal jsem o jisté úpravy a bylo mně vyhověno. Velká vstřícnost a pečlivost je neobvyklá. Děkuji tímto...

Dobrý den pane Libore,

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pochvalu naší pečlivosti. Pevně věříme, že budete s novou postelí spokojen a budeme se těšit na další nákup.

• ... výborná komunikace s výrobcem - dodržení termínu zhotovení