• výborná komunikace a rychlé dodání zboží

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení, pochvalu naší komunikace a rychlosti. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• Po odeslání objednávky mi zavolali, řekli, kdy bude zboží připraveno k odeslání. Měla jsem možnost dohodnout termín, případně upřesnit možnost parkování, výnosu zboží a pod.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení, pochvalu naší komunikace a pracovníků z dopravy. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• Postel je krásná, dobře provedena, bytelná, látka krásně natažena.
    • Ocenila bych lepší zabalení.

Postel doporučuji, obchod též.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pochvalu kvality dodané postele. Přejeme její dlouhé spokojené užívání a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

Vše bez problémů, komunikace s obchodem výborná. Dodání zboží bez problémů, řidič příjemný a ochotný.

Bezvapostele.cz

• vše v naprostém pořádku, vyrobené díly, montáž, doprava, vše OK

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a doporučení našeho obchodu. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

• Poměrně rychlé dodání
    • Hezký design postele a robustní konstrukce
    • Dobrá komunikace obchodu
    • Chyběla část návodu (vyřešeno přes mail)
    • Chybělo větší množství vrutů na spodní lůžko (místo 30 ks bylo jen 5 ks)

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše hodnocení a pochvalu dodané postele. Pokud se stane, že v dodávce chybí jakákoli část kování - vždy do druhého dne zašleme náhradní. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

• Krásná komunikace

Po objednání v Eshopu mi zavolal pán aby se mnou prošel a potvrdil vybrané produkty. Když jsem pak volala s dotazem já, tak už jsem nemusela diktovat žádná čísla objednávek, věděli, kdo volá, co má objednáno a jak na tom daná objednávka právě je. Což výrazně urychlilo a zpříjemnilo komunikaci.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší komunikace. Veškeré objednávky máme propojeny s telefonní ústřednou, takže podle volajícícho automaticky vidíme číslo objednávky a objednané zboží. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

• Bezproblémové
    • 0

Bezvapostele.cz

S postelemi jako takovými jsem spokojená, ale problém byl s doručením. Firma zajišťující přepravu neodborně manipulovala s dost velkým břemenem, výnos do 1.patra bylo pro ně obtěžující. Rovněž po rozbalení postele, bylo dno úložného prostoru proražené. Obchod vyšel maximálně vstříc a byla nabídnuta sleva. Ale dno už nebude mít garantovanou nosnost. Trochu mně to kazí radost z nového výrobku.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše hodnocení a pochvalu dodaných postelí. Při objednávce jste zvolili levnější dopravu před dům, nikoli příplatkovou dopravu s komfortním výnosem. Pokud jde o poškozené dno, nabídli jsme jak výměnu za nové, tak slevu, kterou jste nakonec zvolili. Přejeme dlouhé spokojené užívání nových postelí a budeme se těšit na další nákup.

• Ochotná opsluha.

Dobrý den paní Renáto,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu našich pracovníků obsluhy. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

• Příznivé ceny
    • České výrobky
    • Kvalita a spolehlivost

Vše zcela bez problémů, doporučuji!

Dobrý den pane Petře,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu kvality dodaných postelí a matrací. Budeme se těšit na váš další nákup.

• Velmi dobrá komunikace

Dobrý den paní Mirko,

děkujeme za vaše 100% hodnocení , pochvalu naší komunikace a rychlosti. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• Při výběru v obchodě perfektni přístup skvělá komunikace ochota, vstricnost což se dneska jen tak nevidí .
    • Delší lhůty dodání

Dobrý den paní Michaelo,

děkujeme za vaše 100% hodnocení , pochvalu naší komunikace a vstřícnosti. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Perfektní

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a doporučení našeho obchodu. Budeme se těšit na váš další nákup.

• Výborná komunikace
    • Každá objednávka se ověřuje
    • Na dodání se musíte těšit po dobu výroby, t. j. několik týdnů

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší komunikace. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• Velmi příjemný, ochotný a přiškoleny personál
    • Doprava zdarma až domů

Zakoupili jsme postel z masivu a nyní čekáme na výrobu a dovoz. Matrace nám obchod přizpůsobil objednávce postele a doveze najednou. Lhůta je dlouhá ale chápeme že výroba na míru trvá už se nemůžeme dočkat. Návod zcela v pořádku stáhnut a vytištěn. Nemáme stim problém.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu našich pracovníků poradenské linky. Pevně věříme, že budete s novou postelí spokojeni a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

Velmi dobré zkušenosti, doporučuji.

• kvalitní zpracování

Bezvapostele.cz

• Přehledná nabídka, poradna, rychlé jednání.
    • žádná

Pokud jde o prezentaci obchodu a jednání jsem spokojen. Zboží zatím posoudit nemohu.

Dobrý den pane Josefe,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší komunikace. Pevně věříme, že budete s dodaným zbožím spokojen. Budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• krásné, kvalitní, bytelné postele vyrobené v Čechách za bezkonkurenční ceny
    • výborná komunikace obchodu - ověřovací telefonát ihned po vytvoření objednávky, tak i včasné oznámení o zhotovení výrobku a odeslání postele
    • výroba postele trvala sice několik týdnů, ale vše bylo při nákupu jasně stanoveno a lhůta byla dodržena
    • výhodná možnost bezplatného zaslání vzorků odstínů mořeného dřeva

Obchod vřele doporučuji. Kvalitní nábytek české výroby za výborné ceny s perfektním zákaznickým servisem… jen tak dál!
    Více takových e-shopů na českém Internetu!

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a velmi podrobnou rezenzi, která nás přesvědčuje, že poctivá práce a kvalitní zákaznický servis jsou správným základem pro velkou spokojenost zákazníka. Budeme se těšit na váš další nákup.