deka s polštářem se dlouho vyrábí...???

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

objednal jste ložní set s termínem ušití do 14 dní. Tento termín přehledně uvádíme na našich stránkách a při našem telefonickém potvrzení objednávky jste jej rovněž potvrdil. Nerozumím tedy, proč nás po 7 dnech takto negativně hodnotíte...

Bezvapostele.cz

Dlouhá doručovací lhůta, drahá doprava a výnos. Kvalitu postele zatím nemůžu hodnotit.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

objednali jste postel se zakázkovou výrobou 8 týdnů . V nabídce přitom máme více než 100 modelů postelí skladem k okamžité expedici. Cena dopravy je 790 Kč a pro objednávky nad 20 tis je zdarma. V této ceně je rovněž pevná dřevěná paleta, na kterou postele pečlivě balíme, aby byla zajištěna 100% kvalita dodání. Vaše negativní recenze nás proto opravdu mrzí.

Bezvapostele.cz

Zboží jsem objednal a zaplatil před více jak 60ti dny. Dodnes nedorazilo, a z obchodu mi volali, že to bude o několik týdnů později. Zboží jsem měl jako vánoční dárek a maximální doba dodávky (8týdnů) uběhla 17.12. Zboží prý dorazí v polovině ledna. Takže jsem nespokojen. Komunikace a omluva proběhla, ale moc mi to nepomohlo.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

U vaší objednávky zakázkové postele došlo k prodloužení výrobní doby o ca 14 dní z důvodu technických problémů ve stolařské dílně. Tuto informaci jsme vám předali s omluvou a nabídkou finanční kompenzace, kterou jste přijali. Vaše negativní hodnocení nás proto velmi mrzí. Ještě jednou se omlouváme za zpoždění ve výrobě a pevně věříme, že se vám bude nová postel líbit.

Bezvapostele.cz

• V září jsem objednala synovi postel. Dodnes ji nemám. Už 2x jsme urgoval i.

Dobrý den paní Pavlo,
    prověřil jsem průběh vaší objednávky zakázkové výroby rozkládací postele. Jako způsob platby jste zvolili bankovní převod. Platba k nám dorazila po 14 dnech od objednávky - až po našem upozornění, že nebyla uhrazena. Z tohoto důvodu se výrobní termín prodloužil. Postel stihneme do Vánoc v pořádku dodat a pevně věříme, že budete spokojeni.

Bezvapostele.cz

Bez informací, kdy bude dodáno. Objednáno 17.10. - dodání 12-20 dnů. Zatím nic.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

zboží již máme nachystáno k expedici. Vaše objednávka byla do systému výroby vložená 18.10 - ihned po jejím telefonickém potvrzení . Orientační termín výroby u vaší matrace uvádíme 12-20 dní. Dnes je 23 den od vložení do výroby a proto nás velmi mrzí, že nás takto negativně hodnotíte.

Bezvapostele.cz

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu, ale produktu.

• přístup personálu při objednání
    • kvalita poschoďová postel pro 2 děti LUCAS (pokud nechcete nic upravit, viz níže)
    • dodržený termín dodání vč. výnosu
    • velmi stručné návody, jedna A4 bez popisu postupu, druhů šroubů a kolíků
    • úprava u poschoďové postele - špatně upravená délka žebříku, aby se mohli vejit pod postel šuplíky, upravili délku žebříku cca o 1cm míň a tedy v horní části přesahuje
    • kvalita manželská postel s úložným prostorem a rošty Valkýra - chatrné rošty, těžko otevíratelné
    • špatně se obě postele skládají v menším prostoru
    • přístup k reklamaci manželské postele (špatná délka prken a špatná poloha montážních otvorů) - špatná domluva na podání reklamace, nekomunikace, nedodržení termínu dopravy reklamovaných částí
    • nedodržení slíbené kompenzace - přes týden se už nikdo neozval

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaši recenzi. Prověřil jsem průběh řešení vaší reklamace. Dne 17.8 jste u nás reklamoval špatné 2 desky úložného prostoru, což byla opravdu výrobní chyba. Obratem jsme ve výrobní dílně objednali nové desky a za 12 dní je doručovali. Rychleji nové díly opravdu nešli vyrobit. Jakékoli reklamace se vždy snažíme řešit v co nejkratším čase. Anatomické zdravotní polštáře jako kompenzace již vám také byli odeslány. Ještě jednou se omlouváme za komplikace a jsme rádi, že již nyní můžete postele spokojeně užívat.

Bezvapostele.cz

• Dily nepasovaly k sobe, cast vykazovala vadu

Nelze prakticky reklamovat. Nepasujici dily si musi zakaznik prevrtat sam a vadnou cast sice pripadne dodaji ale zakaznik si ji musi vymenit sam coz znamena rozlozeni vyrobku na jednotlive dily a pote smontovani a mozna i slepeni cele kompletni postele.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

Reklamovala jste u nás špatně navrtané otvory na dílu postele, které opravdu vznikly chybou ve výrobní dílně. Ihned jsme vám nabídli dodání nového dílu, který lze snadno namontovat. Na žádné posteli z naší nabídky se nic nelepí, proto nerozumím vašemu komentáři o lepení celé postele. Pokud s jakoukoli naší postelí nastane problém, vždy řešíme obratem ke spokojenosti zákazníka a vaše negativní recenze nás proto velmi mrzí.

Bezvapostele.cz

Kvalita nic moc,hlavně sklápěcí mechanismus u roštu

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

Velmi nás mrzí, že nejste s dodanou postelí spokojeni. Pokud máte s postelí jakýkoli problém, neváhejte se obrátit na kolegyni z našeho reklamačního oddělení, která vyřeší vše rychle a k vaší spokojenosti.

• špatná informovanost

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

Prověřil jsem průběh vyřízení vaší objednávky. Z naší strany proběhlo vše v naprostém pořádku - komunikace, termín, dodání. Dle kolegyně jste u nás reklamoval, že v ceně postele není matrace. Tuto informaci máme tučně zvýrazněnou v popisu výrobku a v odstavci "doporučujeme dokoupit" nabízíme několik modelů vhodných matrací. Vaše negativní recenze nás proto velmi mrzí.

Bezvapostele.cz

• Po objednávce se obchod rychle ozval, cenu jsem celou zaplatila, dosud výrobek nemám, přišel jeden email s omluvou , že bude zdržení. Zatím tedy nemohou dat jiné hodnocení, až zboží dorazí, třeba změním názor

Zpočátku rychlá komunikace, teď dlouhá pauza a nečinnost.

Dobrý den paní Dano,

Jak jsme vás dopředu s omluvou informovali, došlo u vaší objednávky k cca 14 dennímu prodloužení výrobní doby z důvodu velké nemocnosti ve stolařské dílně vyrábějící vaší postel. Jelikož jsme vám tuto informaci předali předem, s omluvou a prosbou o vaší trepělivost, vaše negativní recenze nás velmi mrzí. Pevně věříme, že se postel podaří vyrobit co nejrychleji a budete s kvalitou a provedením spokojená.

Ing. Vladimír Hodina

Bezvapostele.cz

Výrobní závady a poškození nábytku.
    Nekvalitní materiál.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

Reklamovala jste u nás drobné rýhy na materiálu bílé postele, které opravdu vznikly ve výrobní dílně. Ihned jsme vám nabídli dodání a výměnu nových dílů nebo slevu, kterou jste nakonec zvolila. Tuto slevu jsme obratem zaslali na váš účet. Dle nás proběhlo řešení reklamace rychle a k vaší spokojenosti. Negativní recenzi proto nerozumíme.

Bezvapostele.cz

• nekvalitní výrobek vyžadující reklamaci hned po rozbalení
    • dlouhá dodací lhůta
    • špatná kompletace a nevhodné díly

Na postel jsem čekal 4 měsíce a očekával jsem kvalitní výrobek s ohledem na množství pozitivních reakcí, to se ale nestalo. Postel dorazila s nekvalitně vyrobeným čelem, které jsem musel ihned po vybalení reklamovat a čekat pár týdnů na dodání nového. Poté jsem chtěl postel složit a zjistil jsem, že úložní prostor pod postel je o 10 cm delší než postel samotná. Pět měsíců od objednávky tedy stále nemám postel, kterou jsem si objednal. Nechce se mi věřit té spoustě pozitivních reakcí zde. Firma, která nemá dobře pracující vystupní kontrolu kvality a není schopna dát dohromady 4 balíky na kompletaci postele si podle mě takové hodnocení nezaslouží.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

Mrzí nás vaše nespokojenost a omlouváme se za komplikace s výrobkem. Jelikož jsme prodejci postelí - vaše recenze patří spíše k hodnocení produktu, nikoli nás jako obchodu. Kolegyně z reklamačního oddělení obratem vaší reklamaci řeší a požadavek na nový díl je již zadán u výrobce.

Bezvapostele.cz

Postel prisla s polskym navodom, ktory nebol podrobny, obchodnik nebol schopny dodat cesky a kompletny navod. Niektore predvrtane diery boli navyse a niektore chybali uplne. Skrutky nesedeli poctom a tipom.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

návod k posteli Gabriel z vaší objednávky dodává výrobce pouze v obrázkové podobě s číselným označením jednotlivých bodů. Pokud jde o dodané kování či montážní otvory, omlouváme se za komplikaci. Kromě této recenze jsme však od vás nezaznamenali žádnou zpětnou vazbu na nějaký problém. Neváhejte se proto obrátit na kolegyni z reklamací, která vše řeší obratem.

Bezvapostele.cz

• Po celou dobu, kdy jsem čekal na dodání, musím zmínit slušnou komunikaci.
    • Několikanásobné navýšení doby dodání.

Myslel jsem si, že když si pořídím postel skoro za 50000.-, neměly by být u takové zakázky žádné problémy. Postel jsem objednával v půli Března a měla být dodána v červnu. Dostal jsem ji tento víkend. Kvalita zpracování taky není nic moc a nejvíce mi vadí zápach zatuchliny linoucí se z matrace, kterého se nemohu zbavit.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za pochvalu naší komunikace. Jak jsme vás v průběhu výroby několikrát informovali, zpoždění u vaší zakázky bylo způsobeno požárem lakovny u výrobce - fy Intermont. Nyní již výroba probíhá na 100% bez jakéhokoli zpoždění. Pokud máte s kvalitou postele nebo s matrací jakýkoli problém, neváhejte se obrátit na kolegyni z reklamačního oddělení, která obratem vyřeší k vaší spokojenosti.

• Velký výběr postelí
    • Slíbili 25-30 dní a objednáno 25.6 a 13.8 zatím nedoručeno postel se při přepravě rozbila

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

Mrzí nás vaše negativní zkušenost a ještě jednou se omlouváme za komplikace s dopravní službou, která vaši zásilku poškodila. Ihned jsme do urgentní výroby dali celou novou postel a pevně věříme, že další doprava proběhne bezproblémů.

Bezvapostele.cz

• Zboží doručeno v pořádku.
    • Matrace v posteli tvrdá až hrůza, moje blbost.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

Mrzí nás vaše nespokojenost s dodanou matrací. V případě dotazu by vám naši specialisté s výběrem matrace rádi pomohli, nebo je na e-shopu možno použít náš vyhledávač ideální matrace, kde si požadovanou tvrdost zvolíte. Pokud jste s námi matraci nekonzultovala, nerozumím bohužel, za co nás negativně hodnotíte... Z naší strany proběhlo vše na 100% - komunikace, výroba, doprava. Máte možnost postel kdykoli vrátit v rámci 14 denní lhůty, nebo doobjednat topper pro změkčení tuhosti.

Bezvapostele.cz

Velmi dlouhá dodací doba!

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

Vaše objednávka byla do systému výroby vložená 2.5 - ihned po připsání platby. Orientační termín výroby u vaší postele uvádíme 6-8 týdnů. Velmi nás proto mrzí, že nás před uplynutím této doby takto negativně hodnotíte. Vaše postel je téměř dokončená a bude obratem expedována na vaší adresu.

Bezvapostele.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.