• Velmi dobrá komunikace

Dobrý den paní Mirko,

děkujeme za vaše 100% hodnocení , pochvalu naší komunikace a rychlosti. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• Při výběru v obchodě perfektni přístup skvělá komunikace ochota, vstricnost což se dneska jen tak nevidí .
    • Delší lhůty dodání

Dobrý den paní Michaelo,

děkujeme za vaše 100% hodnocení , pochvalu naší komunikace a vstřícnosti. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Perfektní

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a doporučení našeho obchodu. Budeme se těšit na váš další nákup.

• Výborná komunikace
    • Každá objednávka se ověřuje
    • Na dodání se musíte těšit po dobu výroby, t. j. několik týdnů

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší komunikace. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• Velmi příjemný, ochotný a přiškoleny personál
    • Doprava zdarma až domů

Zakoupili jsme postel z masivu a nyní čekáme na výrobu a dovoz. Matrace nám obchod přizpůsobil objednávce postele a doveze najednou. Lhůta je dlouhá ale chápeme že výroba na míru trvá už se nemůžeme dočkat. Návod zcela v pořádku stáhnut a vytištěn. Nemáme stim problém.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu našich pracovníků poradenské linky. Pevně věříme, že budete s novou postelí spokojeni a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

Velmi dobré zkušenosti, doporučuji.

• kvalitní zpracování

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pochvalu kvality dodané postele. Přejeme její dlouhé spokojené užívání a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• Přehledná nabídka, poradna, rychlé jednání.
    • žádná

Pokud jde o prezentaci obchodu a jednání jsem spokojen. Zboží zatím posoudit nemohu.

Dobrý den pane Josefe,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší komunikace. Pevně věříme, že budete s dodaným zbožím spokojen. Budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• krásné, kvalitní, bytelné postele vyrobené v Čechách za bezkonkurenční ceny
    • výborná komunikace obchodu - ověřovací telefonát ihned po vytvoření objednávky, tak i včasné oznámení o zhotovení výrobku a odeslání postele
    • výroba postele trvala sice několik týdnů, ale vše bylo při nákupu jasně stanoveno a lhůta byla dodržena
    • výhodná možnost bezplatného zaslání vzorků odstínů mořeného dřeva

Obchod vřele doporučuji. Kvalitní nábytek české výroby za výborné ceny s perfektním zákaznickým servisem… jen tak dál!
    Více takových e-shopů na českém Internetu!

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a velmi podrobnou rezenzi, která nás přesvědčuje, že poctivá práce a kvalitní zákaznický servis jsou správným základem pro velkou spokojenost zákazníka. Budeme se těšit na váš další nákup.

Bezvapostele.cz

Kvalitní přístup při objednávání, postel kvalitní,jsem velice spokojená.

Dobrý den paní Marie,

Bezvapostele.cz

• zkušenost s obchodem výborná

Dobrý den paní Evo,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a jsme rádi za vaši pozitivní zkušenost. Přejeme dlouhé spokojené užívání dodané postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

Zboží přišlo dokonce dřív než bylo původně napsáno,bylo perfektně zabalené,sice bez návodu na sestavení,ale šikovný muž si lehce poradí.Jsem velmi spokojená i s tím jak firma komunikuje.Velká spokojenost ,doporučuj.

Dobrý den paní Zuzano,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší komunikace a rychlosti. Přejeme dlouhé spokojené užívání dodané postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• Dobre spracovaný výrobok, zrozumiteľný návod a milé profesionálne jednanie

• perfektní domluva, vstřícnost
    • výběr
    • ceny
    • kvalita

Bezvapostele.cz

dobré zkušenosti, příjemné jednání.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu komunikace našich pracovníků zákaznické linky. Přejeme dlouhé spokojené užívání dodané postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• Rychlá a spolehlivá domluva.
    • Nic.

Dobrý den pane Petře,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší komunikace. Přejeme dlouhé spokojené užívání dodané postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

Velice ochotně opakovaně (!) předvedli zboží na hale, všechny naše dotazy uspokojivě "zvládli". Poradili s výběrem speciálních "setů" matrací .
    Velice ochotně a vstřícně přistoupili k drobným reklamacím .

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu poradenství našich pracovníků zákaznické linky. Přejeme dlouhé spokojené užívání dodané postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• Výborná komunikace, dodání dle smlouvy

Bezvapostele.cz

• Kvalitní zboží a zejména rychlé dodání.

Dobrý den pane Ferdinande,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu kvality dodané postele. Přejeme její dlouhé spokojené užívání a budeme se těšit na další nákup.

• dobrá komunikace
    • výhodné ceny

Nakupovat v tomoto obchodě bylo příjemné, komunikace byla skvěla a výrobek je kvalitní.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení , pochvalu naší komunikace a kvality dodané postele. Přejeme její dlouhé spokojené užívání a budeme se těšit na další nákup.