• Kvalitní zboží
    • Slušné a rychlé jednání, ochota řešit vzniklé komplikace
    • "Doprava s komfortním výnosem" - provádí Rhenus Home Delivery, kteří jsou naprosto otřesní - vyhledejte recenze, než zvolíte tuto možnost dopravy

Předání dopravci proběhlo několik dní po termínu, ale na zboží si vyplatí si počkat. Firma BezvaPostele jedná zcela profesionálně a ikdyž se můj nákup neobešel bez komplikací, postavila se k nim firma čelem a rychle jsme našli řešení vyhovující oběma stranám, takže celkově doporučuji.
    POZOR ale na "Dopravu s komfortním výnosem" - provádí externí společnost Rhenus Home Delivery, jejichž chování je naprostá hrůza - viz hodnocení dopravy.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu kvality dodané postele. Pokud jde o dopravce Rhenus, ihned jsme udělali taková opatření, aby se komplikace s dopravcem v budoucnu neopakovali. Budeme se těšit na váš další nákup.

• Spokojenost

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a doporučení našeho obchodu. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

vstřícné jednání, dobrý výběr

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší komunikce. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

V pořádku,dodržení terminu dodani

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší rychlosti. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

• Kvalita a jednoduchá montáž

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu kvality dodané postele. Přejeme její dlouhé spokojené užívání a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• Dobrý den, chtěla bych vám moc poděkovat, vstřícné jednání, velká ochota a velmi dobrá domluva i po telefonu. Jsem velmi spokojená

Velká spokojenost po všech stránkách.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší komunikace. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

Vše proběhlo dobře, jen dodací lhůta 8 týdnů je celkem dost dlouhá....

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a doporučení našeho obchodu. V nabídce máme jak postele vyráběné na zakázku, tak ca 200 postelí skladem k okamžité expedici. Budeme se těšit na váš další nákup.

Bezvapostele.cz

Objednaná postel super, vyhovuje přesně mým představám. Komunikace s obchodem také super na jedničku. Za mně spokojenost.

Dobrý den paní Lenko,

Bezvapostele.cz

• Při menší závadě po přebrání výrobku a jeho sestavení je při následné reklamaci nabízena finanční kompenzace jako jedna z možností náhrady. V mém případě mi ale tato kompenzace byla odmítnuta přesto že jsem z důvodu této závady strávil při sestavování postele 3x delší čas než jsou doporučované 2 h ale poradil jsem si.

POZOR !!! při reklamacích. Musíte fotit závady , jinak vám nic neuznají a nedostanete ani finanční kompenzaci která je nabízena jako jedna z možností náhrady.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaši recenzi. Pečlivě jsem prověřil průběh vaší reklamace. Reklamujete chybějící otvory pro šroubky v úložném prostoru postele. Obratem jsme vás vyzvali k zaslání foto, kde bude vše patrné . Dle vaší zpětné informace jste postel a úložný prostor již smontoval a foto nezašlete. Nabídli jsme zaslání nových dílů, ale trváte na slevě. Bez doložení důvodu reklamace ji však nedovedeme poskytnout.

Bezvapostele.cz

• Perfektní komunikace, zboží dorazilo v pořádku

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší komunikace, na které si velmi zakládáme. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

• velký výběr
    • výborná komunikace

Dobrý den aní Emmo,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu naší komunikace, která patří mezi naše hlavní priority. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• V září jsem objednala synovi postel. Dodnes ji nemám. Už 2x jsme urgoval i.

Dobrý den paní Pavlo,
    prověřil jsem průběh vaší objednávky zakázkové výroby rozkládací postele. Jako způsob platby jste zvolili bankovní převod. Platba k nám dorazila po 14 dnech od objednávky - až po našem upozornění, že nebyla uhrazena. Z tohoto důvodu se výrobní termín prodloužil. Postel stihneme do Vánoc v pořádku dodat a pevně věříme, že budete spokojeni.

Bezvapostele.cz

Kvalita postele, dodržení termínů, v průběhu výroby info o stavu objednávky, dobře zabaleno.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení , pochvalu naší komunikace a kvality balení. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

Postel krásná, jen u ní nebyl navid na složení. A já bych preferoval ten na papíře než v pc.

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu kvality dodané postele. Z ekologických důvodů některé výrobní dílny papír plně nahradily elektronickým návody v PDF ke stažení. Na tuto skutečnost upozorňujeme emailem všechny zákazníky. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

Po objednání rychlé dodání.

Dobrý den paní Dášo,

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pochvalu naší rychlosti. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• Česká výroba postelí, žádný papundekl od pšonků
    • I když jsme koupili "jenom" lamino, je stejně bytelná jako masiv
    • Návod k montáži totálně nepřehledný, na půlku A4 a nazdar, poraď si
    • Pokud koupíte postel i s úložným prostorem, pak se box úložného prostoru dost obtížně zasouvá do rámu postele, páč je hodně na těsno a zapadá do rámu postele snad na setinu milimetru přesně

Odebírám 2 hvězdy za totálně odfláklý a nic nevypovídající návod k montáží postele i s úložným prostorem. Ten návod se vejde na půlku A4 a s mužem jsme do něj civěli jak bulhar do mlátičky, než nám došlo, co je co, a co kam přinde. I proto nám zbyly nějaké dlouhé vruty se závitem, protože jsme za boha nemohli přijít na to, kam patří a co mají vlastně držet pohromadě. Montáž samotná docela šla, ale potom vkládat úložný prostor do rámu postele, tak nad tím jsme vyčerpali asi všechny možné nadávky ve třech jazycích. Rám úložného prostoru je menší a musí se zvednout a vložit do většího rámu postele, ale tam je na každé straně vůle snad jen čtvrt chlupu krysí zadele, takže jsme dobrou 1/4h zvedali a pokládali rám protože to pokaždé drhlo a zaseklo se v jednom ze 4 rohů. Chlap už chtěl jít pro pásovou brusku a ohoblovat rohy aby to tam líp zapadlo. No naštěstí jsme to tam dostali asi po čtyřicetnástém pokusu. Postel samotná, i když je "jenom" z lamina a ne z masivu, je extrémně pevná a bytelná a bez problémů a hlavně bez vrzání unese i chlapa co váží stejně jako ta postel včetně palety, na které je dodávaná. Chválím taky zákaznickou podporu, na emaily odepisují snad obratem. Vylepšit by to teda chtělo jen ten návod a pak ten prostor/vůli pro jednodušší zasunutí boxu do rámu postele.

Dobrý den ,

děkujeme za doporučení našeho obchodu a podrobnou recenzi, ve které zmiňujete spokojenost s kvalitou dodané postele. Podnět na zlepšení návodu jsme již podali technikovi do výrobní dílny. Budeme se těšit na váš příští nákup.

• Dobré ceny
    • Dostatečný výběr

Dobrý den paní Jano,

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pochvalu naší nabídky postelí. Přejeme dlouhé spokojené užívání a budeme se těšit na další nákup.

• Hodně spokojená

Reakce obchodu BEZVAPOSTELE.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení a jsme velmi rádi, že jste byli s nákupem spokojeni. Přejeme dlouhé spokojené užívání nové postele a budeme se těšit na další nákup.

Bezvapostele.cz

• Rám na postel v atypickém rozměru zajistili (220 x 80), předali a pro mne příjemným překvapením nyní bylo, že byl již i smontován (takže odpadla hodinka práce)

Dobrý den pane Honzo,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu dodané postele. Přejeme její dlouhé spokojené užívání a budeme se těšit na další nákup.

• Vše perfektní