• Objednáno 7.9.2022, nikdy nedoručeno, po urgencích objednávka zrušena, domluveno vráceni peněz, nicmeně ty do konce roku zpět poslány nebyly (cca 2 tisice), přes 2 následné urgence emailem a jednu telefonickou majiteli (ujišťovani o omylu a okamžitém vyřízení). Nedoporučuji nákup!!!

Reakce obchodu bestnutrition.cz

předem se velice omlouvám, prosím kontaktujte nás obratem - e-mailem, nebo telefonicky, pokuď není ještě vyřešeno, ať můžeme vaší záležitost dát do pořádku.
    Nemohl jsem reagovat, vzhledem k nemoci v uplinulých 14. dnech. Již je vše v pořádku.
    Předem děkuji.
    jednatel společnosti

• Šílenost
    • Zaplacené zboží nedorazilo

Krátce po objednání přišel email, že je zboží vyexpedováno. Po týdnu, kdy nebylo předáno k přepravě, jsem se dovolal na pana majitele, který slíbil, že balík dohledá, případně vrátí peníze. Po dalším týdnu ticho po pěšině. Zboží nepředáno dopravci, nemožné se dovolat, na emaily nikdo neodpovídá. Nevěřil bych, že je něco podobného v roce 2022 možné. Navíc u firmy, která vypadá seriózně a je podporována Heurekou. Doufám, že zboží dorazí. Ale už se poohlížím po dalších krocích.

Dobrý den pane Snášel,

předem se vám chci omluvit za pozdní dodání vaší objednávky, kterou jste dnes obdržel. Tak jak víte, nemohli jsme ji odeslat dříve, proto že jste si objednal zboží, které nebylo skladem a byl jste na to upozorněn při zadávání objednávky, Zboží jsme doobjednali a telefonicky vás kontaktovali o jeho odeslání. Bohužel zboží odcházelo před Vánočními svátky, což prodloužilo jeho dodání.

• Rychle dodání
    • ceny
    • výběr
    • komunikace
    • přehlednost
    • ne

Objednávám již třetím rokem na tomto eshopu a vždy vše v pořádku, nesklamali mě ani letos s vánočními dárky, doporučuji!

• Dobra komunikace přímo s majitelem

• dobra komunikace
    • široký vyběr přichuti proteinů a tyčinek

• objednané zboží a bohužel zaplacené za 10 dní nelze obdržet

Předem děkuji.
    jednatel společnosti

• Dobrá komunikace
    • Delší doba dodání

Nevím kde byla chyba, ale od objednání až po doručení to trvalo pomalu 14 dní a to zboží bylo skladem. Možná měl dopravce třeba nějaký výpadek. I to se může stát.

• Vše naprosto ok

vše ok

• Dobré ceny
    • Super značky

Jsem moc skojená, doporučuji

• Zboží dorazilo rychle a v pořádku .
    • Dobre ceny

po týdnu pořád zboží nedorazilo a mělo být skladem.

Reakce obchodu bestnutrition.cz

Dobrý den, pokud vám vaše objednávka nebyla doručena , jak píšete, ani po týdnu, prosím kontaktujte nás, ať ji dohledáme a dáme do pořádku-nevíme z této recenze o kterou objednávku se jedná.
    Předem děkujeme.

• Nedoručení

Nebere telefon, nedoručuje!!!!

• cena zboží

Doporučuji všem, všechno v pořádku a jsem nesmírně spokojen

• rychlost dodání
    • super ceny

• Podvod
    • Pokus o přivlastnění si peněz
    • Nekomunikace

Po výhružkách žalobou, po 3 měsících a po oznámení ČOI jsem dostal peníze zpět. Balík mi nebyl nikdy doručen.
    Majitel není poctivý prodejce, nechává věci vyhnít a nekomunikuje, dokud to není opravdu nutné a nezjistí že se okrást opravdu nenecháte.

Tento obchod k nákupu rozhodně nedoporučuji !!!!

Jediná možnost je objednat na dobírku a doufat, že budete mít štěstí.
    Bohužel nemůže být jen tak z heureky vyřazen..... pište proto prosím recenze.

• nektere polozky uvedene skladem nemaji
    • po objednani odeslou nekompletni objednavku, aniz by o nekompletnosti informovali
    • ziskat penize zpet trvalo 2 mesice, nekolik urgenci, pomohlo zaslat QR kod na platbu zpet na muj ucet

Rozhodne nedoporucuji!!!!