• zboží dosud nedorazilo

• Super ceny
    • Luxusní výběr
    • Doprava

Vše ok

• Zatím nedošlo, vše co jsem objednával později došlo,asi toho mají moc.

• Zboží nepřišlo a když tady čtu ty komentáře, tak ani nepřijde

• Komunikace zoufalá, objednávku jsem uhradil předem, což byla velká chyba. Zboží nedorazilo a obchod nereaguje. Důrazně nedoporučuji.

• Spokojenost se vším
    • O žádných nevím

Objednal jsem jiz po nekolikáté a zase spokojenost. Cena,rychlé dodání, opravdu velký výbėr!

objednal jsem 4.1.,objednávka odeslána až 10.1. a 13.1. zboží stále ještě nedorazilo.

• 2 tyzdne od zaplatenia nebola objednavka tovaru ktory bol skladom dorucena. ziadna reakcia obchodu na zaslane emaily

• Zloděj

Nyní jsem četl recenze na váš obchod a lituji, že jsem to neudělal dřív, před odesláním peněz, nyní podávám také stížnost ať nás je co nejvíce a ať se vám do spisu sepíše co největší ukradená peněžní hodnota snad vás co nejrychleji stáhnou z internetu a postaví před soud.

• zboží nedorazilo
    • nulová komunikace
    • zboží, které je údajně skladem nedodají ani po 10 dnech

Firma vypadala solidně, ale jsou to podvodníci!! Bohužel jsem si nepřečetla předem recenze, nikdy bych neobjednala.
    Zaplacené zboží nedorazilo, telefon nikdo nebere, na maily nikdo nereaguje.
    Nahlásím na ČOI a policii.

Reakce obchodu bestnutrition.cz

předem se velice omlouvám, prosím kontaktujte nás obratem - e-mailem, nebo telefonicky, ať můžeme vaší záležitost dát do pořádku.
    Nemohl jsem reagovat, vzhledem k nemoci v uplinulých 14. dnech. Již je vše v pořádku.
    jednatel společnosti

Pan mě neposlal celou objednávku chybělo zboží nekomunikuje. Po zaslání reklamace na email a telefonické komunikace stále nic.
    Proto předávám COI. Neobjednávat u tohle prodejce.

• Nekomunikují

Reakce obchodu bestnutrition.cz

předem se velice omlouvám, prosím kontaktujte nás obratem - e-mailem, nebo telefonicky, pokuď není ještě vyřešeno, ať můžeme vaší záležitost dát do pořádku.
    jednatel společnosti

Objednávka nedoručena ani po 2 týdnech, ačkoliv je dané zboží údajně skladem. Obchod nekomunikuje.

• Přehledný
    • Rychlý
    • Levný

Absolutní spokojenost, doporučuji !

• Nikdo nic nekupujte, obchod nereaguje na telefon natož na email, zboží zaplaceno a nedodáno!!
    • ČOI kontaktovat
    • Nahlásit na PČR podvodný eshop

Nekomunikující obchod a nedodá zboží! Nic neobjednávejte!!!

jednatel společnosti

27. prosince jsem objednal a zaplatil zboží. Dnes je 9 ledna a zboží stále není doručeno a protože obchod vůbec nekomunikuje, vypadá to, že zaplacené zboží ani nedorazí. Tímto děkuji, nedoporučuji a ČOI možná bude mít dalšího zákazníka - pokud se něco nezmění.