V pořádku doručeno

Děkuji, spokojen

• Naprostá spokojenost
    • dodání obratem
    • výběr

Objednal jsem tady již po několikáté a vždy spokojenost.

• Přehlednost
    • Ceny produktu

Moc casto hodnoceni nepisu, ale tady udelam vyjimku, maximalni spokojenost, sice cast zbozi byla oznacena “skladem” i pres to nebyla, ale telefonicky jsme objednavku doladili s majitelem a vse nakonec dorazilo, pozitivne hodnotim az moc nizke ceny oproti jinym eshopum. Super !!

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• rychlý web
    • spolehlivost
    • ceny

Objednávku jsem učinila 18.3. s tím, že jsem obdržela potvrzení o objednávce ihned.
    21.3. zboží stále nebylo odesláno a snažila jsem se kontaktovat e-shop toptelo.cz.
    Bohužel nikdo neodpovídal a tehdy jsem narazila na nespočet záporných recenzí. Jelikož jsem platila kartou online, začala jsem se obávat. Po několika pokusech mi pán telefon zvedl s tím, že je na poradě a nemá čas. Znejistěla jsem ještě více. Nakonec mi sliboval, že objednávku co nejdříve vyřídí a odešle. Uznávám, že přístup mohl být trochu přátelštější/ profesionálnější. Přece jen uvedený telefon je oficiální telefon k e-shopu, kde by měl být někdo zodpovědný a ochotně odpovídat na dotazy.
    Následovaly nejisté dny, zda-li objednávka vůbec dorazí..23.3. mi objednávka dorazila přes balíkovnu.
    Čekalo mě ještě jedno milé překvapení.
    Objednávala jsem protein Nutrend 2,2kg, který jsem obdržela v podobě 3 balení po 1kg. Se vzkazem 750g proteinů jako malá omluva. Čili za cenu 1093kč jsem obdržela 3kg proteinu.
    Jsem v rozpacích z negativních recenzí a nevím, zda-li jsem měla pouze štěstí, či recenze jsou opravdu fake od konkurence jak pán zmiňoval.
    Ať už je to jak chce, příště doporučuji platbu platbu při převzetí, nikoliv předem ať máte jistotu. Za sebe však e-shop doporučuji!

Celkové dobrý shop

• super cena

• zbozi mi bylo doruceno vcas a to je hlavni !
    • chvalim ceny a prehlednost

• Vynikajici ceny

Opět vše v naprostem pořádku.

• V pořádku doručeno druhý den
    • Levné
    • Proste naprostá spokojenost