• zboží nebylo doručeno
    • obchod nekomunikuje
    • přes platební společnost jsem se dozvěděl, že mi prý zboží bylo doručeno a tím je to vyřešeno, ale žádné zboží jsem nedostal

ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI ESHOP. POKUD ZAPLATÍTE DOPŘEDU, TAK SE ZBOŽÍ ANI PENĚZ ZPÁTKY NEDOČKÁTE.

• zbozi mi bylo doruceno vcas a to je hlavni !
    • chvalim ceny a prehlednost

• Již čekám déle než týden na doručení

Zboží zaplaceno kartou 16
    2.a dnes je 24.2. a nebylo předáno ani dopravci.

• žádna
    • Podvod

Zboží nikdy nedorazilo (je to už více než měsíc), žádala jsem opakovaně o vrácení peněz nebo urychlené zaslání - bez odezvy. Na e-maily nikdo nereaguje. Na infolince má majitel e-shopu jen výmluvy "jsem na služební cestě, jsem na školení", ale peníze ani objednávku už neuvidíte.

Podala jsem trestní oznámení na Policii a stížnost na ČOI. Pokud máte i vy problém, tak to udělejte taky, ať je více důkazů.

Kladné recenze podle mého názoru musí být falešné... není možné, aby každý měl potřebu psát, že zboží přišlo za 1 den zrovna u tohoto e-shopu. Za prvé to není technicky možné... a za druhé to nikdo u jiných obchodů nepíše... navíc jsou tady buď recenze, že zboží vůbec nedorazilo nebo že dorazilo za 1 den, což nedává smysl.

• Žádná
    • Podvod

Neobjednavejte si u něj nic,přijdete o peníze.
    My jsme objednali a zaplatili a nic neprišlo!!!!!
    Telefon nikdo nezvedá a na email neodpovídá!!!!
    A když nenechte si to líbit!!!!!!
    Ozvěte se.My to již řešíme přes ČOI!!!!
    Již o něm vědí a bylo podané i trestní oznámení. Je to už jen otázka času .
    Nechápu jak někdo níže může napsat ,že zboží dodáno za 1 den.To přece není ani technický možné. Připadá mi ,že kladné recenze jsou zfalšované!!!!

• Vynikajici ceny

Opět vše v naprostem pořádku.

Zbozi zaplaceno, obejdnavka se jiz 14 dni predava dopravci

Pan Rostislav Truhlář ( bestnutrition a toptělo) je prachobyčejný zloděj a podvodník. Pokud mu pošlete peníze předem ,máte téměř jistotu, že o ně přijdete. Následovat bude komunikace s výmluvami, pak přestane brát telefon , následně bude odpovídat na maily fiktivní asistentka a úplné nesmysly.
    Naštěstí již vše řeší ČOI a někteří podvedení se spojili a předali věc Policii ČR.

• obchod nekomunikuje
    • zboží nepřišlo

Zboží objednáno a zaplaceno 27.1.2023. Dosud (7.2.2023) zboží nebylo odesláno. Komunikace ze strany obchodu nulová, na email ani telefon nikdo nereaguje. Vyhnout se obchodu obloukem!

extrémne dlho trvá doručenie, 26.1. som objednala a zapltila, 1.2. mi bolo napísané že zboží bolo vyexpedováno, je 6.2. ešte nemám informaci ani o prevzatí do prepravy a to zásielkovna doručuje do druhého dňa. Komunikácia o prodlení zo strany e-shopu žiadna. Rozhodne na ňom už nenakúpím...to mi skor príde zboží z Mexika ako z Bestnutrition.

• Před týdnem objednáno zboží skladem včetně úhrady. Komunikace 0, odesláno 0, urgence bez odezvy!

Moje první a poslední objednávka. Snad alespoň půjde stornovat platba!

• V pořádku doručeno druhý den
    • Levné
    • Proste naprostá spokojenost

Bohužel jsem si přečetl recenze až později, než jsem zaplatil objednávku, naštěstí po několika e-mailech zásilka po 14 dnech dorazila. Jedna příchuť sice byla jiná, ale zaplať pánbůh za to :) tento e-shop už nikdy více ..