• Super komunikace a rychlé dodání

Pěkný den, paní Aleno,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Máme velkou radost, že jste byla spokojena s průběhem vyřízení Vaší objednávky a rychlým doručením postýlky Lucky. Přejeme Vašemu dítku ty nejsladší sny a spoustu zábavy v nové postýlce! :)
    S přáním příjemného dne, tým BENLEMI.

• Dobrá cena
    • Výběr
    • Trochu delší doba doručení

Krásný den, paní Veroniko,
    moc Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Těší nás, že jste si zvolila náš eshop pro svou objednávku a věříme, že budete s přebalovacím batohem spokojena. Zboží se snažíme expedovat co nejdříve, záleží, jestli jej máme skladem nebo je třeba ho vyrobit či objednat u dodavatele.
    Přejeme Vám příjemný den, tým BENLEMI.

• Recenze moc nepíšu, ale tento obchod je naprosto špičkový. Kvalitní krásné produkty, přehledné stránky, rychlé odeslání a kvalitní služby. Mohu jen doporučit

Pěkný den, paní Markéto,
    moc Vám děkujeme, za takovou krásnou recenzi. Těší nás, že se Vám líbí naše výrobky a příjemně se Vám u nás nakupovalo.
    Mějte se skvěle, tým BENLEMI.

• Dlouhá reakční doba

Pěkný den, pane Petře,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi. Mrzí nás, že se nám nepodařilo dodržet slíbený termín výroby závěsného křesla Vicos způsobený delší výrobou konstrukce. Věříme však, že budete s křeslem spokojeni a bude se v něm skvěle relaxovat. :)
    S přáním krásného dne, tým BENLEMI.

• velice příjemné prostředí webu, měla jsem pocit, že bych si koupila mnohem více věcí

Krásný den, paní Vlaďko,
    děkujeme Vám za milou recenzi. Máme radost, že se Vám líbí naše nabídka a že se Vám u nás příjemně nakupovalo.
    Přejeme Vašemu dítku hodně radosti s novou houpačkou. :) Děkujeme také za Váš příspěvek na výsadbu nového stromu.
    Mějte se prima, tým BENLEMI.

Myslím,že v dnešní době vyřízení a zaslání objednávky by mohlo být poměrně rychlejší,než více než týden od zaplacení.nyni mám objednane dvě role tapety a opět čekám....

Dobrý den, paní Ivano,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Všechny objednávky se snažíme vyřizovat v co nejkratším čase, avšak záleží, jestli máme zboží skladem, nebo je ho třeba vyrobit/objednat u dodavatele. U Vaší objednávky bočnice a přídavných nohou jsme měli uvedenou dobu odeslání během 2-4 týdnů, protože jsme je museli vyrobit. Vaši objednávku jsme přijali 8. 1. a zboží expedovali 23. 1. U tapet z Vaší druhé objednávky máme termín odeslání během 1-2 týdnů od přijetí objednávky. Jedná se o zboží, které objednáváme u zahraničního dodavatele. Jakmile k nám tapety dorazí, budeme je co nejdříve expedovat k Vám. Pokud by u Vaší objednávky došlo ke zpoždění, budeme Vás kontaktovat.
    S přáním krásného dne, tým BENELEMI.

• Kvalitní zboží
    • Snadná navigace
    • Dle jednoho nákupu nemůžu vyvodit

Zdravíme Vás, paní Katko,
    děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že se Vám u nás příjemně nakupovalo a že Vám podložka do kočárku rychle dorazila.
    Přejeme Vám krásný den, tým BENLEMI.

Určitě doporučuji. Kvalitní a krásně zpracované zboží, skvělá komunikace s obchodem. Velká spokojenost.

Krásný den, paní Petro,
    moc Vám děkujeme za milou recenzi, velmi si jí vážíme. Jsme rádi, že vše proběhlo na jedničku a jste spokojena s našimi produkty i s naší zákaznickou péčí. :)
    Mějte se prima, tým BENLEMI.

Nákup a vyzvednutí proběhly bez problémů.

Dobrý den, paní Jano,
    jsme moc rádi, že jste spokojená s nakupováním u nás a vše bylo v pořádku. Přejeme Vám spoustu zábavy s Dominem!
    Mějte se krásně, tým BENLEMI.

slibovane dodani 2-4 tydny od objednani, zbozi zatim nedorazilo (objednano 5.1.) a ani telefonicky mi nejsou schopni rict kdy dorazi (po mesici od objednani udajne cekaji na material)

Dobrý den, pane Honzo,
    mrzí nás Vaše negativní recenze.
    Všechny objednávky se snažíme vyřizovat v nejkratším možném termínu. Jak jsme Vás informovali emailem, bohužel se nám opozdila dodávka materiálu od našeho dodavatele, který dorazil tento týden. Vaši postel jsme již dokončili a budeme ji co nejdříve posílat k Vám. Jakmile bude nachystána k expedici, dostanete od nás email. Věřím, že budete s objednanou postelí Tatami spokojeni. :)
    S přáním příjemného dne, tým BENLEMI.

• Dobrá komunikace, kvalitní výrobek, spokojenost.

Jsem s postýlkou moc spokojená, kvalitní pěkný výrobek. Děkuji.

Dobrý den, paní Gabrielo,
    děkujeme Vám za Vaši krásnou recenzi. Jsme moc rádi, že se Vám postýlka Lucky líbí a jste spokojeni s její kvalitou.
    Přejeme Vám i Vašemu dítku spoustu radosti a sladkých snů v nové postýlce. :)
    Mějte se prima, tým BENLEMI

• Skvělá komunikace na velmi příjemné lidské úrovni. Potřebovala jsem objednávku upravit, a nebyl v tom problém.

Dobrý den, paní Veroniko,
    velmi si ceníme Vaší zpětné vazby a že jste se vším spokojená. Ať Vám domečkový regál Tally dělá dlouho radost.
    S přáním příjemného dne, tým BENLEMI

• přehledné www stránky
    • lákavá nabídka výrobků
    • šikovné balení zaslaných výrobků

výborná komunikace s obchodem

Hezký den, paní Olgo,
    moc děkujeme za krásnou recenzi, která nás doslova pohladila po duši :).
    S přáním krásného dne, tým BENLEMI

+++

Krásný den, pane Honzo,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi. Jsme moc rádi, že jste byl spokojen s nákupem u nás a přejeme Vám spoustu zábavy a radosti se stavebnicí Městečko!
    Tým BENLEMI

• Rychlý nákup, přehledná webová stránka. Maximální spokojenost s dětským prostěradlem č objednávky 1221004679.
    • Doporučuji.

Mohu vřele doporučit tento e-shop. Rychlé doručení.

Hezký den, paní Evo,
    děkujeme za Vaši recenzi a doporučení ostatních zákazníkům.
    Mějte se moc krásně a kdykoliv se na nás obraťte, tým BENLEMI

Nejdříve se vše zdálo super. Dokonce i hovor na rekapitulaci objednávky s tím, že slib dodání do Vánoc ze stránek platí určitě a že se pokusí dodat i dříve. Tento slib na webu , a posléze i po telefonu člověka motivoval k objednávce. Za mě reklamní podvod … v pracovní dny nyní mají vypnutý telefon …. Zklamání veliké. Vždy chci podpořit českou firmu, ale proč nikdo už nekomunikuje ?

Hezký den, pane Pavle,
    jsme moc rádi, že se vše nakonec vyjasnilo a věříme, že s postýlkami Kiddy budeme velmi spokojeni :).
    V období 23.12. až 1.1. byla firma z důvodu celozávodní dovolené uzavřena. Našim zákazníkům jsme to avizovali na webových stránkách a emailem.
    S přátelským pozdravem, tým BENLEMI

• Vše naprosto v pořádku

Dobrý den, pane Jiří,
    máme velkou radost z Vaší milé recenze. Přejeme Vám i Vašemu dítku spoustu příjemných chvil a zábavy s učící věží Autobus!
    S přáním krásného dne, tým BENLEMI.

• Přehlednost
    • Kvalita výrobku
    • Snadná montaž i bez návodu

Dobrý den, paní Terezo,
    Vaše krásná recenze nám udělala opravdu radost :).
    Těší nás, že jste se o Vaši zkušenost s Benlemi a s našim montessori balančním setem TRIΔNGLES, podělila i s ostatními.
    Přejeme Vám s TRIΔNGLES spoustu zábavy, tým BENLEMI

• Rychlí doručení

Dobrý den, paní Nicole,
    děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že křesílko rychle dorazilo a přejeme Vašemu dítku spoustu zábavy a příjemné relaxace v něm. Mějte se krásně, tým BENLEMI.

Dopravce vůbec nedorazil

Dobrý den, paní Ivo,
    velice nás mrzí, že k této situaci došlo. S dopravcem PPL máme dlouhodobě dobré zkušenosti.
    Dopravce nás informoval, že zásilka byla opakovaně doručována na adresu a to ve dnech 13.12. a po té 14.12.2022.
    Povlečení se tak vrátilo zpět k nám na sklad z důvodu nepřevzetí.
    Věříme, že Vás to neodradí od budoucích nákupů a zasíláme Vám na email malé překvapení.
    S přáním krásného dne, tým BENLEMI