výborná komunikace, ochota, odbornost, vše bez problému. A rychle !

• Velmi slušný eshop

• Vše super

• rychlost, profesionalita, přátelský přístup

• Velký výběr
    • Super zpracování
    • Postel se sestavovala výborně, v balení byly i bity, což kladně hodnotil manžel :-)
    • Postel vypadá, že něco vydrží

• Neschopnost komunikace se zákazníkem ohledně termínů objednávky
    • Nedodržení termínu doručení
    • Podávání nepřesných informací ohledně jednotlivých částí objednávky

Objednávali jsme postel s matrací, chráničem, mantinelem. Objednávka nebyla dodána v termínu. Termín dodání byl 2-4 týdny, již je to 5 týdnů a objednávku stále nemáme. Po dotazech na termín doručení, jednou se šil mantinel, ikdyž byl při objednání i v době komunikace skladem, potom chyběl rošt, najednou chyběla i matrace. Jako omluva obchodu byla nabídnuta sleva na příští nákup 200 Kč.

Jen ty nejlepší :-))

• Celková spokojenost

• Krasne kresilko, vse v poradku.

Objednala jsem zbozi 4 unora, dostala jsem potvrzeni od Gopasu od zaplaceni. Obchod neposlal nic ani potvrzeni o prijeti objednavky a take zadnou dodaci lhutu.
    dnes jsme skoro v breznu nikdo mi ani kontaktoval, pouze email at ochodnotim obchod.

Vše s velkou spokojeností

Reakce obchodu Benlemi

Děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu a jsme moc rádi, že vše klaplo na jedničku.
    Tým BENLEMI

• Snaží se řešit problémy, respektive nyní mám dojem, že se tak spíš snaží vypadat
    • Kvalita neodpovídá ceně
    • Otvory mají špatné průměry, jsou mělké a křivé, šrouby nejde protlačit, kolíky jsou naopak volné, nedrží a hrozí odpadnutí stříšky, když se na ní dcera pověsí
    • Materiál ze slepovaných cca 15 až 25 cm dlouhých kusů nebo spíše zbytků
    • Lakem zalepené otvory

Psal jsem recenze už dříve a přesto jsem opět dostal mail s žádostí o recenzi. Vůbec tomu nerozumím. Ve firmě zřejmě vládne zmatek ve všem. Doporučuji se vyhnout obloukem. Ušetří to starosti.

Reakce obchodu Benlemi

Mrzí nás, že opětovně dorazil formulář od Heuréky, formuláře se zasílají automaticky přes Heuréku, ne naši firmu.
    Problémy s doručenou postelí jsme se se zákazníkem snažili řešit, přesto však neměl o žádné z navržených řešení zájem.
    Tým BENLEMI

Rychlé dodání, odpovídající kvalita, spokojenost.

Reakce obchodu Benlemi

Děkujeme za recenzi, velmi nás těší, když jsou naši zákazníci spokojeni s našimi výrobky.

Kvalitni provedeni, prislo do 10ti dnu, e-shop doporucuji♡

Reakce obchodu Benlemi

Děkujeme za recenzi, snažíme se, aby byly objednávky co nejdříve vyřízeny a spokojenost zákazníků je pro nás na 1. místě!
    Tým BENLEMI.

Po objednávce mlčení, zboží ani informace nedoručeno

Dobrý den, pane Rudolfe,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že Vaše objednávka dorazila později, než měla. Vstoupily tam vánoční svátky, které prodloužily dobu výroby. Posíláme vždy email, když je objednávka přijatá a v případě platby předem informaci o přijaté platbě. Poté informujeme až když objednávku předáváme dopravci. Pro případné dotazy ohledně stavu objednávky jsme během pracovní doby k dispozici na emailu, chatu nebo telefonu.
    Věříme, že budete spokojen s kvalitou dřevěného televizního stolku.
    S přáním pěkného dne, tým BENLEMI.

• Dodání je opravdu neuvěřitelně dlouhé

Dobrý den, paní Veroniko,
    děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že vyřízení Vaší objednávky trvalo delší dobu, než bylo uvedeno na našem webu. Došlo ke zpoždění dodávky materiálu na výrobu prostěradel. Věříme však, že budete přesto spokojená s kvalitou dodaných prostěradel.
    S přáním všeho dobrého, tým BENLEMI.

Ochota, poradili se vsim, zaslali vzorky vsech barev posteli, i kdyz prisel balik poskozen a jedno prkno bylo praskle, za tyden bylo zaslano nove. Velka spokojenost

ochotní, opravili obratem špatně vyplněnou objednávku (klik navíc na zboží), příjemní.

• Okamžitá komunikace se zákazníkem
    • Přehledné menu/nabídka
    • Chybí návod na montáž stojanu a spojovací materiál.
    • Personalizace/osobní jméno neodpovídá vzoru při objednávce

• Kvalitní zpracování
    • Návod, šroubky

Objednali jsme postel study se zábranou a rovnou i nohama na budoucí zvednutí postele. Materiál je pěkný a hezky zpracovaný, asi stejně jako když nakupujeme od místního truhláře. Vše do sebe zapadlo a postel byla složena rychle. Kvalita i rychlost doručení nás příjemně překvapila. Nohy budeme dávat v budoucnu, ale věřím tomu, že nebude žádný problém.
    Co se týče zpracování, materiálu, komunikace obchodu, tak mohu nákup jedine doporučit a s jistotou říci, že IKEA a ostatní se můžou jít klouzat za nás nejlepší koupě z webu.