Splnili slíbené.

Hezký den, pane Jakube,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu k objednávce. Jsme rádi, že vyřízení Vaší objednávky proběhlo bez problémů a věříme, že jste se závěsným křeslem Elis spokojeni. Přejeme Vám příjemné lenošení v něm. :)
    S přáním prima dne, tým BENLEMI.

• kvalitní povlečení

Pěkný den, paní Ivano,
    děkujeme za Vaši recenzi. Těší nás, že vyřízení Vaší objednávky rychle a hladce proběhlo a že jste spokojena s kvalitou objednaného zboží.
    Přejeme Vám příjemný den, tým BENLEMI.

Velmi ochotný přístup :)
    - kvalitní zboží
    - skvěla komunikace

Dobrý den, paní Míšo,
    moc Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Spokojenost našich zákazníků je u nás na prvním místě a jsme velmi rádi, že se k nám opakovaně vracíte. :) Přejeme Vašemu dítku spoustu zábavy a radosti na nové hrací podložce.
    S přáním krásného dne, tým BENLEMI.

• Skvela kvalita
    • Jednoduche na skladani

Objednavala jsem postylku pro dceru a jsem naprosto spokojena, postel je kvalitni a bylo jednoduche ji slozit Termin dodani byl take dodrzen. Navic je to ceska firma

Pěkný den, paní Deniso,
    děkujeme Vám za krásnou recenzi. Máme radost, že jste spokojeni s Vaší novou postýlkou Classic a že montáž proběhla hladce. Přejeme Vaší dcerce spoustu krásných snů a příjemných chvil v postýlce.
    Mějte se krásně, tým BENLEMI.

Benlemi můžu jen doporučit.
    Jsou to opravdu profesionálové a svou práci dělají srdcem:)

Velmi dobrá komunikace, super výrobky které jsou kvalitně zpracované.
    Objednávali jsme již opakovaně a vzdy velká spokojenost.
    S radostí doporučuji:)

Krásný den, Jitko,
    moc děkujeme za Vaši milou recenzi. Velmi nás těší Vaše důvěra, kterou v nás opakovaně vkládáte. Celý náš tým pracuje vždy ze všech sil, aby vše klaplo na jedničku a máme velkou radost, když se nám to podaří. Přejeme Vám i Vašemu dítku spoustu radosti a krásných snů v nové postýlce Tery.
    Mějte se prima, tým BENLEMI.

• ok

Hezký den, Františku,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že Vaše objednávka prostěradel brzy dorazila a že jste byl spokojen s průběhem vyřízení Vaší objednávky.
    Mějte se hezky, tým BENLEMI.

Spokojenost

Pěkný den, pane Honzo,
    děkujeme za Vaši recenzi. Jsme moc rádi, že vyřízení Vaší objednávky v pořádku a rychle proběhlo a jste spokojen s prostěradlem. S přáním příjemného dne, tým BENLEMI.

• Psali dodání 3-6 týdnů, je to víc jak sedm a doteď žádná zpráva o tom, kdy doručí

Dobrý den, paní Aleno,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že se nám nepodařilo Vaši objednávku včas dokončit kvůli opožděným dodávkám materiálu, který jsme potřebovali k výrobě postele. Děláme vždy vše, co je v našich silách, abychom termín výroby stihli, avšak v některých případech může dojít ke zpoždění, což nedokážeme vždy ovlivnit. Pokud byste se v budoucnu rozhodla nám dát ještě šanci situaci napravit, rádi Vám poskytneme slevu na objednávku 6%. S přáním pěkného dne, tým BENLEMI.

• Kvalitní výrobky
    • Lokální původ

Pěkný den, pane Danieli,
    děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu k výrobkům, které jste si u nás zakoupil. Jsme moc rádi, že jste spokojeni jak s domečkovou postelí Lucky i s matrací Metropolis a dalšími produkty. Přejeme Vám, ať postýlka dlouho slouží a Vašemu dítku se v ní krásně spinká! Mějte se prima, tým BENLEMI.

Nechápu jak může prijít dotazník spokojenosti ještě předtím než je zboží doručeno….‍♂️

Dobrý den, pane Tomáši,
    děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že dotazník spokojenosti dorazil dříve než Vaše objednávka. Stává se to tehdy, kdy je některé zboží z objednávky skladem, což je zrovna případ přídavných nohou Foots, které máme ve variantě, kterou jste si objednal. Ještě pracujeme na výrobě postele, abychom mohli Vaši objednávku včas odeslat. Budeme rádi, pokud si najdete chvilku pro hodnocení výrobků, až je budete mít doma.
    S přáním pěkného dne, tým BENLEMI.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Skvělá komunikace, krásné výrobky

Pěkný den, paní Barboro,
    děkujeme Vám za milou recenzi i za Vaši objednávku. Jsme moc rádi, že vše proběhlo hladce. Přejeme Vašim dětem krásné sny a příjemné chvíle v nových postýlkách Study a Dreamy.
    S přáním krásného dne, tým BENLEMI.

• Rychlost, spolehlivost

Dobrý den, paní Hanko,
    jsme moc rádi, že vyřízení Vaší objednávky proběhlo rychle k Vaší spokojenosti.
    Věříme, že budete spokojeni také s novými matracemi Aloe Comfort.
    Mějte se krásně, tým BENLEMI.

Nakupovala jsem zde jiz nekolikrat - vzdy kvalitni vyrobky, rychle dodane, peclive zabalene. Spokojenost.

Krásný den, paní Petro,
    moc Vám děkujeme za milou recenzi. Velmi nás těší a vážíme si toho, že se k nám opakovaně vracíte a jste spokojená s průběhem vyřízením Vašich objednávek i se zakoupeným zbožím. Přejeme Vám i Vašim dětem spoustu radosti z nové dvoupatrové postele Uluru i krásných snů v ní.
    S přáním příjemného dne, tým BENLEMI.

Pěkný den, paní Eliško,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že byla Vaše objednávka rychle a v pořádku vyřízena.
    Mějte se krásně a užívejte letních dnů. Tým BENLEMI

Vše v pořádku. Doporučuji.

Dobrý den, paní Lucie,
    jsme moc rádi, že jste byla spokojená jak s průběhem vyřízení Vaší objednávky, tak s objednaným zbožím. Přejeme Vašemu dítku ty nejsladší sny v nové postýlce Poppi a spoustu zábavy. :)
    Mějte se krásně! Tým BENLEMI

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Domluva skvělá a vstřícná.

Pěkný den, paní Martino,
    děkujeme Vám za recenzi, která nám udělala radost. Jsme moc rádi, že se Vám u nás příjemně nakupovalo a že jste byla spokojená i s naší zákaznickou péčí.
    Přejeme Vaší malé princezně spoustu krásných snů a příjemných chvil v nové postýlce Tery. :)
    Mějte se hezky, tým BENLEMI.

Zboží jsem vyzvedávala osobně v obchodě Benlemi v Opavě, jsou tam milý a ochotní lidé, zásilku mi předali bez čekání, já pouze podepsala, že jsem si zásilku převzala a už jsem odcházela. Obchod mohu všem vřele doporučit.

Krásný den, paní Magdaléno,
    děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Jsme moc rádi, že vyzvednutí Vaší objednávky proběhlo rychle a že jste byla spokojená. Rádi Vás u nás opět uvidíme, pokud se k nám přijdete zase podívat, třeba do našeho showroomu. :)
    S přáním prima dne, tým BENLEMI.

• Rychlost výroby a doručení
    • Vše bezchybné, krásné a čisté provedení
    • Jednoduchá montáž postýlky
    • Nadstandardní vzhled, malou upoutala na první pohled a už nechce spát jinde

Dobrý den, pane Danieli,
    děkujeme Vám za krásnou recenzi, která nás moc potěšila. :) Jsme rádi, že u Vaší objednávky vše klaplo na jedničku a jste s postýlkou Lucky i dalším příslušenstvím spokojeni. Přejeme Vaší malé princezně spoustu kouzelných snů i zábavy v nové postýlce!
    Mějte se prima, tým BENLEMI.

• Nalepené etikety uvnitř misek. Lepidlo jde velmi špatně umýt. Lepší lepit zespodu.

Pěkný výrobek, dobrá cena a rychlé vyřízení. Jsem spokojená, odpovídá i výšce mého buldočka. Děkuji.

Pěkný den, paní Heleno,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás důležitá. Jsme moc rádi, že jste s miskami spokojená a že Vám vyhovují.
    Děkujeme také za upozornění ohledně nálepek, předáme informaci našemu dodavateli.
    Přejeme Vám krásné léto, tým BENLEMI.

Za mě celkové špatná komunikace,žádný zpětný eimel nic,a zboží po 30dnech stále nemam

Pěkný den, paní Petro,
    děkujeme za Vaši recenzi. Moc nás mrzí, že došlo ke zpoždění vyřízení Vaší objednávky. Je to z důvodu opožděné dodávky materiálu do výroby. Emailem jsme Vás o zpoždění také informovali. Věříme, že jakmile zboží dorazí k Vám, budete s jeho kvalitou spokojená.
    Přejeme Vám pěkné letní dny, Tým BENLEMI.