• Rychlé jednání bezproblémová komunikace,rychlé dodání

• rychle odeslané zboží

spokojenost

rychlé dodání, nejnižší cena na trhu

• Rychlý, spolehlivý

Objednal jsem si Xbox, údajně vracený během 14denní lhůty. Xbox byl vyroben v roce 2021, záruka skončila v listopadu 2023. Byl nefunkční. Ve spárách a pod tlačítky ovládače je špína. Obyčejný podvod. Zboží jsem vrátil.

Reakce obchodu beatman.cz

Dobrý den. Pokud předchozí zákazník vrátí zboží ve 14 denní lhůtě, neznamená to, že toto zboží jde ihned 15. den zpět do prodeje. Na veškeré námi prodávané zboží dáváme záruku 24 měsíců, a to i na bazarové. Na Váš požadavek na opravu ovladače jsme Vám ihned zaslali přepravní štítek na svoz zboží na naše náklady. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

S pozdravem team BEATman ELEKTRO

• Rychlost v jednání, kvalitně zabalené zboží.
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nízká cena rychlé dodání

• Nap ožadavek odeslání ještě v den objednání
    • při objednávce na 20 000 platba za dopravu dnes není běžná

Reakce obchodu beatman.cz

Děkujeme za nákup a pěknou recenzi. Věříme, že dopravné ve výši 99,- Kč vyvážila cena televizoru, která je stále o 5 tisíc Kč nižší oproti nejlevnější konkurenci.

Team BEATman ELEKTRO

• Po objednání přišla sluchátka velmi rychlé a v pořádku.

Reakce obchodu beatman.cz

Děkujeme za objednávku a pěknou recenzi.

Tým BEATman ELEKTRO

• poprvé jsem objednávala a byla jsem velmi spokojena

Že byla uskutečněna platba předem, z toho jsem měla obavy, ale vše proběhlo ke spokojenosti. Překvapil mne krásně , úhledně zabalený balíček. Všem doporučuji.

Reakce obchodu beatman.cz

Děkujeme za objednávku i pěknou recenzi!

Tým BEATman ELEKTRO

• Ceny

Dobře, rychle a přijatelná cena

Objednávku jsem zrušila ihned po zaplacení. Peníze vrácené nemám.

Reakce obchodu beatman.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi, objednávku jste učinila ve čtvrtek 29.5., platba kartou. Karetní společnost vyplácí platby na náš účet do 3 pracovních dní, t.j. 3.6. Tuto platbu máte od nás připsánu již od 5.5. Prosím o zkontrolování příchozích plateb.

S pozdravem team BEATman ELEKTRO

Vše proběhlo v pořádku tento obchod mohu doporučit

• Lidí nesezenete lepší kvalitu jak tento produkt toto je reproduktor přítomný této generaci typku borců frajeru apod.velmi atraktivní cena kvalitní značka výrobců od Panasonic velmi vydařený produkt za mě spokojenosti dosti ale co je možným mínusem že nemá držák ale produkt není tak to navržen pro přemisťování ale je to jen moucha jak se řekne.za mě nejlepší produkt roku od Pananosic velmi chválím.dekuji za zboží a přeju jen více spokojených zákazníků jako já.diky Diego Mc Mitro13
    • Velmi kvalitní zvuk hlasitý

• zboží skladem
    • super cena
    • rychlost dodání

• Velmi rychlé jednání

Velmi rychlé doručení
    srozumitelná orintace v internetovém obchodě

po online objednání-- ihned zaslání zboží-- super

Vše bylo rychle dodáno. Jen je škoda že při převzetí vše ok,ale při napojení jsem zjistil že je prasklá nádoba. A to zjistíte až při montáži.