• Skvělá a rychlá komunikace obchodu
    • Kvalitní zboží

• Velký výběr zboží.
    • Velice dobré ceny.
    • Tryskové doručení. Do 24 hodin byl vysavač dodán.
    • Vysavač ( ETA Stormy Car 1517) mě překvapil velkou sací silou. (Odtáhl mi pejska na kožešinové podložce i s boudičkou). Vysavač má dlouhou hadici,tudíž velký dosah.
    • Lehká manipulace při rozložení,čištění a složení vysavače. Dva úchyty na přenášení.
    • Vstřícná komunikace personálu.
    • Obchod doporučuji a personálu děkuji.

• Rychlost doručení, komunikace dobé ceny.

• Výborná komunikace

Zaslány produkt neodpovídal popisu. Jakmile jsem se ozvala s žádostí o řešení, velmi rychle mi nabídli výměnu za nový kus. Vše proběhlo velice rychle a na jejich náklady. A to, že se to nepovedlo hned napoprvé vlastně nevadí, protože teď vím, že vše dokážou rychle vyřešit k zákazníkove spokojenosti.

• komunikace obratem
    • vstřícnost při řešení problému

• Výborná komunikace, rychlé vyřízení objednávky.

Děkujeme za Váš nákup i hodnocení :-)

• Veliký výběr za velmi dobré ceny. Oceňuji velmi dobrou komunikaci a dodání zboží do druhého dne. Je to můj opakovaný nákup a opět velká spokojenost.

Děkujeme za Váš nákup i hodnocení :-)

• Výhodné ceny, rychlé dodání, ochotná komunikace.

Zboží bylo doručeno poškozené, ale vcelku rychle se podařilo najít řešení formou reklamace. Poskytnuta byla sleva, kterou jsem odsouhlasila. Výsledná cena pračky byly velmi výhodná.

• Dobrá komunikace obchodu

Došel mi vadný odšťavňovač.Ale obchod BEATman to vyřešil profesionálně!!!Takže jsem spokojený.

• Vstřícnost

Opravdu unikátní zkušenost s obchodem. Kupoval jsem GARMIN hodinky vrácené do 14 dní předchozím zákazníkem. Cena nejlepší na trhu. Hodinky přišly s nepatrným poškozením (bez vlivu na funkci), po upozornění obchodu přišla rychle kompenzace, vše vyřešeno ke spokojenosti.