• Slušný výběr zboží za velmi dobré ceny.
    • Úplně se nedozvíte kdy(přesně) Vám bude zboží doručeno.
    • Neposílají fakturu (ale to nedělá víc e-shopů)

Reakce obchodu beatman.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, informace o vychystání, ukončení a odeslání objednávky odesíláme
    automaticky každému zákazníkovi na jím uvedený email, pokud jej správně zadal, popřípadě je třeba si zkontrolovat složku se spamem. Informace o konkrétním čase doručení zasílá vždy dopravní společnost na Vámi uvedené telefonní číslo. Fakturu vkládáme do červené obálky s nápisem faktura a lepíme vždy na vnější obal zásilky. V případě, že jste ji přehlédl, Vám ji můžeme znovu odeslat na email.

Děkujeme za objednávku, s pozdravem team BEATman ELEKTRO

• Velký výběr zboží.
    • Velice dobré ceny.
    • Tryskové doručení. Do 24 hodin byl vysavač dodán.
    • Vysavač ( ETA Stormy Car 1517) mě překvapil velkou sací silou. (Odtáhl mi pejska na kožešinové podložce i s boudičkou). Vysavač má dlouhou hadici,tudíž velký dosah.
    • Lehká manipulace při rozložení,čištění a složení vysavače. Dva úchyty na přenášení.
    • Vstřícná komunikace personálu.
    • Obchod doporučuji a personálu děkuji.

• Veliký výběr za velmi dobré ceny. Oceňuji velmi dobrou komunikaci a dodání zboží do druhého dne. Je to můj opakovaný nákup a opět velká spokojenost.

Reakce obchodu beatman.cz

Děkujeme za Váš nákup i hodnocení :-)