• poprvé jsem objednávala a byla jsem velmi spokojena

Že byla uskutečněna platba předem, z toho jsem měla obavy, ale vše proběhlo ke spokojenosti. Překvapil mne krásně , úhledně zabalený balíček. Všem doporučuji.

Reakce obchodu beatman.cz

Děkujeme za objednávku i pěknou recenzi!

Tým BEATman ELEKTRO

• Ceny

Dobře, rychle a přijatelná cena

Objednávku jsem zrušila ihned po zaplacení. Peníze vrácené nemám.

Reakce obchodu beatman.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi, objednávku jste učinila ve čtvrtek 29.5., platba kartou. Karetní společnost vyplácí platby na náš účet do 3 pracovních dní, t.j. 3.6. Tuto platbu máte od nás připsánu již od 5.5. Prosím o zkontrolování příchozích plateb.

S pozdravem team BEATman ELEKTRO

Vše proběhlo v pořádku tento obchod mohu doporučit

• Lidí nesezenete lepší kvalitu jak tento produkt toto je reproduktor přítomný této generaci typku borců frajeru apod.velmi atraktivní cena kvalitní značka výrobců od Panasonic velmi vydařený produkt za mě spokojenosti dosti ale co je možným mínusem že nemá držák ale produkt není tak to navržen pro přemisťování ale je to jen moucha jak se řekne.za mě nejlepší produkt roku od Pananosic velmi chválím.dekuji za zboží a přeju jen více spokojených zákazníků jako já.diky Diego Mc Mitro13
    • Velmi kvalitní zvuk hlasitý

• zboží skladem
    • super cena
    • rychlost dodání

• Velmi rychlé jednání

Velmi rychlé doručení
    srozumitelná orintace v internetovém obchodě

po online objednání-- ihned zaslání zboží-- super

Vše bylo rychle dodáno. Jen je škoda že při převzetí vše ok,ale při napojení jsem zjistil že je prasklá nádoba. A to zjistíte až při montáži.

Rychlost a spolehlivost.

Zafungovalo dle očekávání, vše jak má být.

Včasné doručení, zboží OK

• Jako jeden z mála je schopen odpovědět na dotaz na chatu i v neděli večer.
    • Uvedené údaje u výrobku odpovídají skutečnosti.
    • Poškozený obal je pouze poškozený obal, výrobek je kompletní a nepoškozený.

• obchod uvádí pravdivé informace, zakoupil jsem zboží vrácené ve 14-ti denní lhůtě, vše bylo zabaleno jako originál, takže nemusíte mít obavy, že vám pošlou nějaký jetý kus.

S obchodem jsem spokojen, pošlou údajně i nafocené zboží, já jim důvěřoval dle kladných recenzí. Obchod mohu jen doporučit.

Vstřícnost a rychlá odezva.

Dobrá komunikace, odpověděli mi na všechny dotazy ke stavu zboží, doručení produktu bylo rychlé. Na to, že byl vysavač používán, byl v originální krabici zabalen jak nový.

Obchod doporučuji.Objednávka byla ihned odeslána.Balíček byl dobře zabalen.

• Rychlost dodání zboží.
    • Dobrá komunikace