Šla jsem do prodejny pro kufřík se slizem. Údajně nemají nepodíval se ani do pc na stavy po Vánocích. Musela jsem pŕed prodejnu objednat online a za hodinu jsem si to vyzvedávala. Samozřejmě měli dva kusy, ale neobtěžoval se ani podívat do pc. Šla jsem vyzvedávat s kecama místo omluvy. Tady se ochoty nedočkáte. Galerie Butovice Bambule nikdy více. Peníze umím utratit i jinde kdyby dceři netrhali zub a neměla to za odměnu nechám to tam.

Objednana hra Activity 2, dorucena Activity 1

• Bohužel,přišlo mi jiné zboží,než jsem objednala. Objednávala jsem hru Activity Original2,přišla mi hra Activity Original. Obchod neuznal reklamaci,že se jedná o jiný typ,než jsem objednala.

Zrušeno bez omluvy

Papoušek nám nevyhovoval, proto jsme ho chtěli vrátit.Obsluha na pobočce byla naprosto arogantní a nepříjemná a nakonec nás odkázala k tomu, že máme vypsat formulář a vrátit se, až to budeme mít hotové. Již při vyzvednutí zásilky na pobočce jsem si připadala, že je obtěžuji.

• jednání obsluhy prodejny

• arogance

katastrofální jednání budu negaci předává dál

• Zboží bylo fyzicky skladem, ale musel jsem si ho objednat přes e-shop přestože jsem jej chtěl koupit na místě, jinak bych ho nedostal.

Komunikace obchodu
    Ceny

Objednala jsem si hračku a za par dni mě objednávku z ničeho nic zrušil obchod.

Reakce obchodu Bambule.cz

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Náš zákaznický servis vás dnes kontaktoval a podal vysvětlení. Došlo k technickému výpadku systému což zapříčinilo stornování objednávky. Za nedopatření se omlouváme. Veronika Bambule

• nevyhovující sortiment

Reakce obchodu Bambule.cz

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Jestliže vám hračka nevyhovuje, můžete zboží do 14 dnů od převzetí vrátit a odstoupit od kupní smlouvy. Veronika Bambule

• Špatně fungující stranky
    • Nenačítá nižší klubové ceny
    • Neodpovídají fotky u produktů

Reakce obchodu Bambule.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Mrzí nás, že vaše objednávka nebyla zpracována k vaší plné spokojenosti. Kolegové ze zákaznického servisu vás budou ještě dnes kontaktovat a pokusí se vše napravit. Veronika Bambule

Přišla jsem do obchodu o 1 den později, zboží tam bylo, ale už mi ho
    nechtěli vydat.
    Raději budu nakupovat v Pompu, tam nikdy nejsou problémy.

• Online zakoupeno šrobovací letadlo, dorazilo auto bez možnosti jakékoliv výměny s tím, že jde o zboží ze stejného sortimentu a ceny.
    • Při výběru metody doručení nejprve osobní vyzvednutí avizováno jako zdarma, následně při platbě najednou za to poměrně velký peníz.

Reakce obchodu Bambule.cz

Vaše zkušenost nás mrzí. Bude Vás kontaktovat naše zákaznická podpora ohledně kompenzace za způsobené problémy.

Bambule.cz

• Zbozi, ktere jsem rezervoval na prodejne, bylo nakonec uplne jine nez na fotografii! Za mne docela podvod!
    • Na webu inzerovali klibovou cenu nizsi nez pro neprihlsene. Jelikoz jsem clenem, prihlasil jsem se a zjistil, ze po zalogovani je cena uplne stejne jako pro ostatni. Za mne dalsi podvod.
    • Na mail odpovedeli jen jednou, na vytku o klubove cene vubec.

• Zdvořilost prodavaček
    • Mají toho hodně, dlouho jsem čekal

náročná komunikace

Nelogický systém, uznaná reklamace řešena poukázkou, nikoliv vrácením peněz! Poukázku nelze použít v kombinaci na nakup eshopu a obchodu.

• Nefunkční e-shop. Kontaktoval jsem

• Slevy jsou jen na e-shopu. V kamenné prodejně jsou pak jiné ceny. Nakupoval jsem zde, jelikož mi byl zaslán slevový kód na 100Kč, který nešel následně uplatnit.
    • Nefunkční e-shop - objednávku jsem musel rozdělit do 3 jednotlivých položek a platit na prodejně vše zvlášť.
    • Do dnes (dva týdny) mi neodpověděli s dotazem týkajícím se jejich nefunkčního eshopu zaslaným na jejich info.

Nedoporučuji tento obchod.