• Špatně udělaný e-shop

Položka typu - vyfocené dvoje šatečky a náhodně ti pošleme některé z nich. Magořina nadevše.

• Přišlo jiné zboží, než jsem chtěla. I když jsem psala do poznámky přesně, co chci. Navíc to byl dárek pod stromek, takže jsem nestihla výměnu ani koupit náhradní...

• zboží odeslali vcelku rychle
    • dodaný kontejner absolutně neodpovídal popisu zboží na webu, podle kterého jsem ho objednala, zboží mělo být bílé, byl ale šedivý, bez úchytek, bez klíče k zásuvkám, jednotlivé zásuvky kontejneru nebylo možno otevřít
    • zboží dorazilo ve velmi špatném stavu, kontejner neobsahoval úchytky, takže jednotlivé šuplíky nebylo možno otevřít, chyběl klíč k zásuvkám
    • kontejner vykazoval známky starého zboží, místy byly zažloutlé lišty, ačkoliv na webu nebyla zmínka o tom, že se jedná o nějaký starý model a navíc se prodával za plnou cenu
    • kontejner dorazil špinavý, jakoby ležel léta na půdě, viditelně zaprášený, špatně zabalený - pouze hozený do bedny bez jediného igelitového obalu
    • byla to naprostá katastrofa, doposud mi žádné objednané zboží v tak špatném stavu nepřišlo,
    • při vyskladnění tedy zboží nikdo nezkontroloval
    • jak mile jsem telefonicky popsala v jakém stavu kontejner dorazil, a žádala jsem, aby si ho obratem odvezli, tak se mnou již nikdo dále nekomunikoval a zboží si neodvezli
    • konstatovali, že paní, která má tuto zásilku na starosti mi zavolá zpět, nikdo samozřejmě zpět ale už nezavolala
    • žádná omluva, žádná snaha odvést si zboží zpět, žádný zpětný telefonát

důrazně varuji před objednávkami u této společnosti.
    Dejte si pozor na stav zboží, ve kterém expedují. Nikdo tam zboží zřejmě nekontroluje a pak nekomunikují zpět.

Když objednávám hračku 12.12. , která je skladem, tak se dá předpokládat, že je k Vánocům.
    Jelikož do 24.12. zásilka nedorazila a ani žádná reakce obchodu, tak nikdy více s tímto obchodem.

• Standart
    • Chybí český návod

• Nic nedošlo a objednala jsem to 8.12.

Sice byla komunikace ale k prdu ,z hlavních položek jsme dostali jen 50%

• Dodali jiné zboží než jsem si objednala a teď budu ztrácet čas s reklamací

Dlouhá doba doručení, za kterou se omluvili, ale dodali jiné zboží než jsem si objednala.

Velmi dlouhá čekací doba, stále jsem zboží nedostala, takže nemohu posoudit

• Objednáno před 14 dny a zboží zatím nedorazilo!
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Nemůžu hodnotit zboží mi nedorazilo.

Zboží zaplaceno, ale stále ho nemám... nemám ani zboží ani peníze. Na emaily nereagují, na telefon ano. Prý mám čekat....

Bohužel zboží po týdnu nedorazilo , ale aspoň se obchod ozval že byl problém se štítkem na zboží .

Dlouhá doba odeslání

• Zboží mne zatím nedorazilo

Musela jsem si psát email, abych se dozvěděla kdy odešlou balík

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Strašně dlouhé čekáni na doručení zboží 5 dní.Obvzkle objednání trvá 2 až 3 dny.Hruza objednávku jsem chtěl i zrušit.