No , raději psát nebudu nic, byl bych sprostý

• Objednáno před sedmý dny zatím nic nedorazilo

• Dlouhá doba doručení
    • Zboží špinavé
    • Zboží zaprášené

Připstě raději zvolím jiný eshop.

Trvá to šíleně dlouho, potřebovala jsem židličku co nejdříve. Po 8 dnech to ani nepredali kuryrovi. Tady už nenakupuji a taky řeknu známým že tady se to nevyplatí!

Zboží vrácené v zákonné lhůtě přes zásilkovnu nevyzvednou , tudíž přijdete o peníze.

Nepodařilo se mi zaplatit zboží platební kartou.
    Psalo mi to, že mám čekat a přitom se nedalo nic dělat, než počkat až vyprší čas na zadání kódu.

• Objednáno a zboží nebylo doteď doručeno. Nepřišla žádná zpráva o stavu objednávky, nejde se dovolat. Platila jsem předem, tak teď zvažují, co a tím. Už zde nikdy nenakoupím

• Zboží bylo dodáno v neúplném stavu - chybělo jedno gelové pero
    • Bez odezvy na žádost o řešení

Rychlé dodaní, ovšem zboží bylo dodáno v neúplném stavu - chybělo jedno gelové pero, když jsem do obchodu psala, jak to vyřešíme, zůstal mail bez odezvy. Není to žádná tragédie, ale jde o princip.

• Dobrá komunikace
    • Rychlé vrácení peněz
    • Nekvalitní zboží
    • Pozdní odeslání
    • Komplikované vrácení

Nízká cena, nicméně velmi nekvalitní zboží. Dětská vanička z plastu, který nesmí být vystaven teplotě nad 37 stupňů. Objednávku obchod odeslal až 4. den po urgenci, prý kvůli nespárované platbě. Navíc odeslali jinou kurýrní společností než jsem objednal (a za kterou jsem připlatil). Při domlouvání vracení objednávky mi bylo sděleno, že kurýr přijede v pracovní době v rozmezí úterý až čtvrtek a nebude volat predem. Celkem dobrý vtip, když bych nebyl doma s čerstvě narozenou dcerou, tak nevím jak bych to udělal. Peníze vráceny bez problému hned druhý den po vrácení zboží, ale opět bylo nutné nepřehlédnout email, kde žádali číslo účtu, ačkoliv jsem objednávku platil kartou předem. Můj první a poslední nákup v tomto obchodě.

• Příliš dlouhá doba dodání i

zboží jsem objednávala před týdnem, ještě nedorazilo, ani nemám žádnou zprávu, kdy a zda vůbec dorazí.
    je už zaplacené!

Objednal jsem si zboží s doručením domů, ale paní mi to poslala Českou poštou, která se na to samozřejmě vykašlala a uložila zásilku na pobočce. Tak jsem si musel táhnout v dešti obrovskou krabici domů. Náramně jsem si užil, děkuji! Jo, a asi díky české poště bylo to zboží uloženo na pobočce s několikadenním zpožděním samozřejmě.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Zboží přišlo zabalené v krabici, která byla zřejmě od popelnic. Uvnitř krabice na vrchu ustřižený pytel a pod ním zaprášená a promáčknutá krabice od objednaného zboží. Zboží uvnitř bude snad v pořádku. Je to dárek a nechci rozbalovat, jelikož se jedná o skládací domek pro panenky.

Objednala jsem dle obrázku na jejich webových stránkách dudlíky verze kluk, ještě mi to nabízelo tu možnost a přišli mi dudlíky verze holka. Stále mi dodnes nepřišla ani reakce na email, jak to budeme řešit, musela jsem paní zavolat a byla velice arogantní! Prý je má chyba že si nečtu poznámky pod obrázky (žádné jsem tam ani zpětně nenašla) a mám speciálně k objednávce připsat jakou chci verzi. To ale nikde nebylo psáno a samozřejmě by mě to nenapadlo když máte možnost výběru že? Proč to tedy vůbec nabízejí ale to označit, když to pak není skladem. Neviděla jsme vůbec žádnou snahu to vyřešit a opravdu mě dorazilo že paní udělala že mě tu hloupou co si neumí objednat zboží. Dudlíky jsem nevracela protože cena poštovného a dosavadní emailové nepotvrzení že mi vůbec peníze vrátí, by se mi nevyplatilo.
    Absolutně NEDOPORUČUJI!!!

Není ani v nejmenším uveden český návod

Objednala jsem 20.09, oplatila tu zasilku take 20.09. dnes je už 27.09, nedostala jsem potvrzení o zaslání zasilky

Dlouho trvá, než zboží odešlou. Objednávala jsem v úterý a zboží dali přepravci až za týden v pondělí. Navíc jeden dílek u stavebnice je ulomený.

• Možná dobré ceny

Zboží přišlo poškozené, psala jsem emaily o možnost nějaké opravy, ale nikdo nereaguje. Zboží vracím, ať si trhnou.

• Pokud bych se neozvala, nevím, zda a kdy bych zboží dostala
    • Přišla mi jiná panenka, než jsem objednala

Objednala jsem si panenku Steffi Rapunzel světle růžová a přišla mi jiná panenka :( Nevím, kdy a jestli bych vůbec balíček obdržela, kdybych 4 po objednání a zaplacení nezavolala. Zde už objednávat tedy nebudu