• Marně čekám na předem zaplacené zboží

Reakce obchodu BabyMall.cz

Dobrý den paní Horníková ,
    u Vaší zásilky vznikl problém na straně přepravce, což jsme zjistili na základě této negativní recenze. Druhá zásilka již byla v pořádku doručena. Za komplikace se ještě jednou velmi omlouváme.
    Děkujeme, obchod babymall

• Zboží nedoručeno

Objednávala jsem jedinou položku 10.12., dnes je 5.1. A furt nebyla předána ani dopravci, komunikace ze strany obchodu proběhla pouze 13.12. Kdy se omluvili že jsou přetížení dopravci a že zboží stihne přijít do vánoc. A pak už žádná komunikace. Tento eshop už nikdy víc.

Reakce obchodu BabyMall.cz

Dobrý den paní Zralá ,
    nedoručení zásilky nás velmi mrzí, balík se nám vrátil zpět v lednu. Dle kontroly Vás přepravce neinformoval o tom, že je balíček k vyzvednutí. Moc se jménem přepravce omlouváme.
    Děkujeme, obchod babymall

Zbozi vubec nebylo doruceno, objednano 12.12., do Vanoc neprislo, ani zadna zprava o tom, kdy bude dorucovano.

Zboží bylo objednáno s dostatečným předstihem, aby stihlo být doručené do Vánoc. Pár dní po objednání mi přišel email, že kvůli přetíženosti expedice bude zboží odesláno o pár dní déle, ale že do Vánoc stihne přijít. Dnes je 22.12. a zboží stále nikde. A telefon mi samozřejmě nikdo není schopný zvednout. Takže moc děkuju, že jste mi nedoručili dárek pro dceru.

Čekám na zboží více jak 14 dní a stále nedorazilo

Nepřišlo zboží, které bylo objednáno

Ačkoliv tvrdí že zboží je skladem. Stále nic neprislo. Čekám již 14 dní. Placení předem. Na emaily neodpovídají.

• výrobek neodpovídá vyobrazení,kostka a kostička je opravdu velký rozdíl.Chtěla jsem kostky máme malé kotičkičky 2 balení

Objednala jsem 4.12.,9.12. mi přišlo, že je moje objednávka připravena k expedici.Dnes 18.12. mi po mojí urgenci napsali, že objednávku předali dopravci.Ten jí zatím v systému nemá, takže s doručení do Vánoc se evidentně můžu rozloučit.Chápu,že mohli v tom předvánočním spěchu zapomenout,ale kdyby se aspoň omluvili.Mrzí mě, že jsem se rozhodla pro tento obchod.

Objednané a zaplacené zboží ani po 16 dnech nedoručeno. Žádná zpráva o odeslání zboží, nereagují na mail ani telefon.

Objednání 1.12. dosud nemám ani objednávku ani peníze. 7.12 mi bylo řečeno že mají zpoždění,ale v minulém týdnu že doručí. Nyní ani nikdo nekomunikuje. Jsem naštvaná. Nemám ani peníze ani dárky pro děti.

Uz tyden cekam, jestli obchod zbozi vubec odesle. Psala jsem emaily, bez odpovedi. Chapu, ze pred Vano

Po týdnu mi přišel dotazník spokojenosti s nákupem. Zboží je stále v nedohlednu. Tak snad do Vánoc dorazí.

• Nemůžu zatím hodnotit. Zboží po 6 dnech od objednání nedorazilo ani nebylo předané dopravci

• Velmi slušné jednání zástupce společnosti po mé urgenci
    • Zaplatil jsem a nic jsem nedostal

Po mé urgenci mi zástupce obchodu vysvětlila, že problém vznikl díky nespárování mé platby s mou objednávkou. Zboží jsem po 13 dnech od objednání a zaplacení obdržel.

• Většinou dobré ceny
    • Pomalé doručení
    • Uvádí věc skladem, ale nemusí to být pravda.
    • Došlo mi jiné zboží než jsem si objednala. To neměli. Domluvili jsme náhradní a na to mi přišla faktura, ale zboží v balíku bylo jiné než to slíbené a fakturované.

Zkusila jsem dát druhou šanci. Zboží jsem objednala před více než 7 dny a to s okamžitou platbou. Zboží stále nemám. Na konci listopadu v mailu po objednání přišlo, že nestíhají a dopravci už také nemají kapacity před Vánoci. Moje zkušenost je, že stejně dlouhou dodací dobu mají i červenci.
    V létě mi přišlo jiné než objednané zboží. Co přijde teď zatím netuším.

čekame na to cirka deset dni a nic, sami jsme si museli zavolat, abychom jsme zjistili, že balik někde vázne na poště, hrůza ...

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• přijatelné ceny a velký výběr
    • dlouhá dodací doba

Zatím zboží nebylo doručeno. Nespěchám, je to na Vánoce, ale objednala jsem zboží ve čtvrtek a je středa. 6 dní na doručení je trochu moc.

Týden od nákupu a stále nemám zprávu o termínu doručení