Zboží přišlo brzy ale v takovém stavu,že mě mrzí tato objednávka u tohoto obchodu.Chybí tam kolíčky,které jsou součástí hry a celá krabice byla jako by už byla používána!

• Pomala komunikace
    • Zbozi stale nedorazilo

Objednala tříkolku týden zpátky. Napsali ze se hista a zatím nic není něco ne dorazilo

• Zboží je vadné, nefunkční. Na reklamaci formou e-mailu nikdo neodpovídá. Pokus o domluvy telefonicky není možný, telefon nikdo nebere. První pokus o reklamaci proběhl před 10 dny a doposud se nikdo neozval.

• Balik mi prišiel poškodený …

Dobrý den žehlící prkno dorazilo ale pro mrňata asi jsem špatně koukala nevím

Objednala jsem si růžový bazének, přišel modrý. Na email nereagují.

Velice dlouha doba dodani. Objednavka jeste nedorazila a ani na emailovh doraz nikdo neodpovedel. Verim, ze objednavka prijde v poradku snad jiz brzy

Čekám hrozně dlouho na poslání zboží. Pořád jen slibuji že pošlou a nic. Nedoporučuji.

• Poslali mi tovar ktorý už evidentne niekto vrátil poškodený. Pretože zlomené súciastku boli pekne zabalené v sáčku. Som extrémne sklamaná lebo moje 2 ročné dieťa už vyše hodiny plače, že si nemôže zobrať na cestu svoj kufor.

Čarodějnický kostým strašný látka tenká hned se trhala a všude vytáhne šňůrky díra v podpaží a u krku roztrhle příště jiný obchod bohužel musím dát negativní hodnocení čekala jsem lepší kvalitu ale horší než z Číny bohužel

• Nekvalitní zboží

Mič nejde nafouknout, nesedí do něj žádná pumpička,co máme doma.
    Nekvalitní.

• zboží nedorazilo

Objednané zboží nedorazilo, ani žádné info z obchodu.

Zaslali mi jiné produkty než jsem objednala. Na emaily neodpovídají. Rozhodně nedoporučuji.

• Obchod nedoporučuji! Zboží zaplacené předem vůbec nedorazilo, ani žádná reakce na e-mail, telefon…

Nedoporučuji zde nakupovat - jedná se o podvodníky!!!

Vážená paní Zlatohlávková ,
    Vaše objednávka opravdu nebyla doručena do 6 dní, tedy do doby, než přišel hodnotící formulář z heuréky. Za tuto chybu jsme se Vám nejen velmi omluvili, ale také jsme Vám vrátili peníze za celou objednávku a poslali dárek, který dokonce převyšoval hodnotu objednávky.
    Dárek jste převzala, nicméně jste odmítla tyto skutečnosti přidat do recenze, aby bylo zřejmé, že o své peníze jste nepřišla a naopak obdržela zboží zdarma.
    Děkujeme, obchod babymall

Zboží nedoručeno a na email a telefon nereagují.

Dobrý den paní Bydžovská ,
    Vaše první zásilka nebyla z neznámých důvodů doručena, což jsme bohužel zjistili až na základě negativní recenze. Ihned poté jsme poslali nový balík, který Vám byl do druhého dne doručen. První zásilka se nám po měsíci vrátila z depa. Na emaily se snažíme odpovídat do 24 hodin a kolegyňky na telefonické podpoře odpovídají na telefonáty vždy v pracovní hodiny, může se stát, že linka je obsazená.
    Za zpoždění Vaší zásilky se ještě jednou omlouváme a děkujeme za pochopení.
    obchod babymall

Hračka, není dodělena na stovku není vyrezaná jedna čára na lístek . Celkově je to spíchnuté horkou jehlou.

Dobrý den paní Matějková ,
    omlouváme se, pokud se u výrobku vyskytla ojedinělá výrobní vada, kterou bohužel nelze odhalit před odesláním. Po přečtení recenze jsme se Vás snažili kontaktovat ohledně řešení reklamace, avšak telefon nikdo nebral a na email nepřišla odpověď.

• Nekomunikuje
    • Objednávka nedorazila

Dobrý den paní Kanjuková ,
    velmi se omlouváme, Vaše objednávka byla doručena se zpožděním, mrzí nás to. Jelikož jsme neevidovali email od Vás, přišli jsme na chybu až na základě negativní recenze a ihned situaci vyřešili, zboží bylo obratem doručeno.
    Děkujeme, obchod babymall

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.