• velký výběr zboží
    • kvalitní zboží

Jsem již dlouholetým odběratelem mincí a jsem velice spokojená.

Reakce obchodu AuPortal

děkujeme moc za Vaši milou zpětnou vazbu. Udělala nám opravdu velikou radost! :-). Spokojenost našich zákazníků a 100% servis z naší strany je pro nás prioritou a jsme moc rádi, když jsou rádi i naši zákazníci. Moc si toho vážíme, děkujeme.
    Za celý tým AuPortalu Vám přejeme krásný den :-)

• Rozsáhlý sortiment
    • Kvalitní zboží
    • Příjemné ceny
    • Možnost osobního vyzvednutí zboží
    • Příjemná obsluha

Krásný den, Pavle,
    chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za Vaši milou recenzi. Máme radost, že Vám můžeme dělat radost ;-).
    Přejeme krásný a pohodový den a budeme se těšit zase brzy na viděnou.
    Tým AuPortalu

• Rychlost a kvalita

Rýchle dodanie, veľmi kvalitne balené vo výbornej kvalite. Bezproblémový nákup.

Reakce obchodu AuPortal

děkujeme moc za Vaši milou zpětnou vazbu. Máme velkou radost, že vše funguje jak má, protože právě spolehlivost, kvalita a rychlost jsou naše priority.
    Přejeme Vám krásný den, tým AuPortal

• Velký výběr kvalitního zboží
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Možnost osobního vyzvednutí na prodejně

Reakce obchodu AuPortal

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení, udělalo nám velkou radost. Budeme se těšit zase někdy příště na viděnou ;-).
    Přejeme krásný den z AuPortalu

• Rychlost od obj do dodání. Zboží velmi pěkné a kvalitní.

Reakce obchodu AuPortal

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, moc nás těší. Zboží po zaplacení expedujeme zpravidla tentýž den, tak jsme rádi, že Česká pošta nám funguje dobře :-).
    Přejeme krásný den a těšíme se brzy zase na shledanou.
    Tým AuPortal