• Výborná komunikace a přijatelné ceny zboží.

Reakce obchodu AuPortal

moc nás těší, že máme Vaši důvěru a děkujeme za Vaše 4-hvězdičkové hodnocení. Vaše zpětná vazba je pro nás moc důležitá. V případě jakýchkoliv námětů či připomínek, které povedou ke zlepšení našich služeb a ke 100% spokojenosti našich zákazníků, nás neváhejte kontaktovat. Moc si toho ceníme a neustále na vylepšování našich služeb pracujeme :-).
    Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den z AuPortalu.

• Spolehlivost
    • Rychlá komunikace i dodání
    • Nejlepší výkupní ceny, vše proběhlo bez problémů, peníze jsem měla do 2.dne

Seriózní a spolehlivá firma, nakupuji zde dlouhodobě. Mají největší výběr a nej ceny, zboží do 2.dne.

Reakce obchodu AuPortal

moc nás těší Vaše 5-ti hvězdičkové hodnocení a také Vaše zkušenost s výkupem u nás, při kterém přistupujeme k zákazníkům stejně jako při prodeji - s maximální péčí a důvěrou. Naše výkupní ceny máme nastaveny spravedlivě pro všechny, nediskriminujeme tedy zákazníky, kteří nezakoupili u nás a máme pro všechny rovné a zároveň maximální možné výkupní ceny. Pokud budete mít v budoucnu zájem své investice prodat, neváhejte se na nás obrátit.

Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme krásný den,

• Bohatý sortiment
    • Rychlé a profesionální vyřízení objednávky
    • Slušné ceny

Spolehlivý obchod.

Reakce obchodu AuPortal

děkujeme Vám za milé hodnocení, udělalo nám opravdu velikou radost. Hodnoty, které zmiňujete, jsou právě hodnotami, na kterých si zakládáme. O to více pro nás znamená, že je naši zákazníci vnímají a cení si jich. Je to pro nás veliká odměna za naši práci a my Vám za to děkujeme.
    Budeme se těšit zase brzy na shledanou.
    S pozdravem a přáním krásného dne,

• výbšr
    • platí se doprava

Dobrý den, "Dave" ;-),
    děkujeme za Vaše kladné hodnocení, moc nás Vaše zpětná vazba těší. Dopravu poskytujeme za poplatky, které reálně platíme České poště, existuje však možnosti ušetřit tyto náklady vyzvednutím zboží na prodejně v Praze nebo Brně, a to zcela ZDARMA. Na druhou stranu umožňujeme okamžité platby kartou nebo on-line bez rozlišení druhu produktu (investiční i sběratelské), což nenabízí v současnosti žádná jiná firma na trhu.
    Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme krásný den,

• Levný
    • Široký výběr

Reakce obchodu AuPortal

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, moc nás těší, že jste spokojený nejen s naším širokým sortimentem, ale i cenami. Spokojenost našich zákazníků je pro nás velmi důležitá a jsme rádi, že Vaše hodnocení to potvrzuje. Budeme se těšit zase někdy na shledanou.
    S pozdravem a přáním krásného dne, tým AuPortal

• dobré ceny,
    • rychlost doručení,
    • spolehlivost

Reakce obchodu AuPortal

děkujeme za Vaše hodnocení, udělalo nám opravdu velikou radost. Jsme rádi, že hodnoty, které vůči našim zákazníkům ctíme, jsou vnímány i z Vaší strany. Jsme vděční za každou zpětnou vazbu, která nám potvrzuje, že naše úsilí má smysl.
    Děkujeme a budeme ses těšit zase brzy na shledanou.
    Krásný den přeje tým AuPortal

• Dobrý výběr zboží, dobré ceny, rychlost dodání, pečlivé zabalení proti poškození

Určitě zde budu příště nakupovat

Dobrý den, pane Lubomíre,
    děkujeme za velmi milou a potěšující recenzi. Jsme rádi, že jste spokojený se šíří sortimentu a výběrem zboží, jelikož máme nejširší nabídku mincí na trhu a většina je i skladem ihned k dodání. Budeme se těšit zase brzy na shledanou.
    Přejeme krásný den a pohodový víkend,
    tým AuPortal

• solidnost, příznivé ceny, rychlost dodání

Reakce obchodu AuPortal

Dobrý den, děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme moc rádi, že vše funguje jak má a mince Vám dorazily rychle. Budeme se těšit zase brzy na shledanou.
    Krásný den z AuPortalu

• Velký výběr zboží
    • Příznivé ceny
    • Možnost osobního odběru na prodejně

Reakce obchodu AuPortal

Děkujeme za Vaši milou zpětnou vazbu, udělala nám velikou radost!
    Přejeme krásný den z AuPortalu :-)

• Levnější zlaté mince, vyřízení mého požadavku ku prospěchu zákazníka.

Reakce obchodu AuPortal

moc děkujeme za Vaši milou recenzi. Máme radost, že vše proběhlo hladce, spokojenost zákazníka je pro nás prioritou a děláme maximum pro to, aby byly obě strany spokojené.
    Přejeme krásný den a budeme se těšit zase brzy na shledanou.
    Tým AuPortal

• Rozsáhlý sortiment
    • Kvalitní zboží
    • Příjemné ceny
    • Možnost osobního vyzvednutí zboží
    • Příjemná obsluha

Krásný den, Pavle,
    chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za Vaši milou recenzi. Máme radost, že Vám můžeme dělat radost ;-).
    Přejeme krásný a pohodový den a budeme se těšit zase brzy na viděnou.
    Tým AuPortalu

• Dobrá komunikace, upozornění SMS o připraveném zboží na prodejně.
    • Levnější než v jiných e shopech.

Reakce obchodu AuPortal

Děkujeme za milou zpětnou vazbu. Udělala nám velikou radost! Jsme moc rádi, že vše probíhá hladce a rychle, kvalita služeb zákazníkům u nás patří k prioritám. Budeme se těšit zase brzy na shledanou.

Přejeme krásný den z AuPortalu

• cena a velký výběr

Reakce obchodu AuPortal

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Moc nás těší, že můžeme přinášet spoustu mincí, které jinde neseženete. Budeme se těšit zase brzy na shledanou.
    Přejeme krásné Vánoce z AuPortalu

• veliký sortiment a poměrně vstřícné ceny

Reakce obchodu AuPortal

děkujeme za Vaši recenzi, moc nás potěšila. V současné době máme nejširší nabídku na trhu, budeme se těšit zase brzy na shledanou, až si budete chtít udělat radost ;-).
    Krásný den přeje tým AuPortalu