• Výborná komunikace a přijatelné ceny zboží.

Reakce obchodu AuPortal

moc nás těší, že máme Vaši důvěru a děkujeme za Vaše 4-hvězdičkové hodnocení. Vaše zpětná vazba je pro nás moc důležitá. V případě jakýchkoliv námětů či připomínek, které povedou ke zlepšení našich služeb a ke 100% spokojenosti našich zákazníků, nás neváhejte kontaktovat. Moc si toho ceníme a neustále na vylepšování našich služeb pracujeme :-).
    Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den z AuPortalu.

Reakce obchodu AuPortal

děkujeme za Vaše hodnocení, kde zmiňujete také rychlost a komunikaci. Právě maximální rychlost dodání a komunikace patří mezi naše priority a jsme tak rádi, že ji oceňují i naši zákazníci.
    Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme krásné jarní dny.

• Rychlá a jasná komunikace

Reakce obchodu AuPortal

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že vše proběhlo hladce a rychle, to je naším cílem ;-).
    Přejeme krásný den,
    tým AuPortal

• Velice solidní prodejce. Vstřícná komunikace, rychlé dodání zboží. Doporučujeme.

Vše OK.

Reakce obchodu AuPortal

Vaše zpětná vazba nás moc těší. Jsme rádi, že jsme vše proběhlo v pořádku a rychle a že jste s námi spokojený. Děkujeme a budeme se těšit zase brzy na shledanou.
    Přejeme krásný den, tým AuPortal

• korektní, bezvadná komunikace, perfektní balení a dodávka rychlá.

Reakce obchodu AuPortal

děkujeme za Vaši pozitivní slovní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že vše proběhlo rychle a hladce a doufáme, že ono kladné hodnocení, avšak bez hvězdiček, je snad pouze opomenutím zaškrtnout je ;-) ?
    Přejeme krásný den a budeme se těšit zase brzy na shledanou.
    Tým AuPortal

• Dobrá komunikace, upozornění SMS o připraveném zboží na prodejně.
    • Levnější než v jiných e shopech.

Reakce obchodu AuPortal

Děkujeme za milou zpětnou vazbu. Udělala nám velikou radost! Jsme moc rádi, že vše probíhá hladce a rychle, kvalita služeb zákazníkům u nás patří k prioritám. Budeme se těšit zase brzy na shledanou.

Přejeme krásný den z AuPortalu

• Rychlá komunikace

Reakce obchodu AuPortal

děkujeme za zpětnou vazbu a těšíme se zase brzy na shledanou.

Reakce obchodu AuPortal

děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že vše proběhlo rychle a hladce :-).
    Těšíme se zase brzy na shledanou.
    Krásný den,
    tým AuPortal