• Rychlost, perfektni komunikace, vyber, cena

Nabytek je bytelný a kvalita patří v hodnocení jak ve škole za 2. Coz je pěkné hodnocení.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s kvalitou výrobku spokojená a chválíte jeho cenu. Přejeme, ať Vám udělá nový nábytek dobrou službu. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho
    e-shopu nebo navštívíte některou z našich kamenných prodejen.

• Příznivé ceny, rychlé dodání

Vážená zákaznice,

děkujeme za pozitivní hodnocení. Těší nás, že chválíte naše dobré ceny a jste spokojená s rychlým dodáním zboží. Přejeme, ať Vám nový nábytek udělá dobrou službu. Budeme moc rádi, když nás znovu navštívíte.

• Velký výběr zboží.
    • Skvělé ceny.
    • Rychlost dodání.
    • Žádná.

Celková velká spokojenost.

Vážená zákaznice,

Vaše hodnocení nám udělalo radost, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Velice si vážíme Vaší spokojenosti s nákupem a toho, že oceňujete velký výběr našeho sortimentu a jeho cenu.
    Přejeme, ať Vám nový nábytek dobře slouží a budeme rádi, když nás opět navštívíte.

Vaše SCONTO

• Občas najdete zajímavé ceny.

Vážený zákazníku,

moc děkujeme za pozitivní hodnocení. Těší nás, že chválíte naše ceny. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu nebo navštívíte některou z našich kamenných prodejen.

• solidní ceny
    • široký sortiment
    • Strašně dlouhá doba dodání zboží - u této konkrétní objednávky
    • Hodně nepřesně uvedená dodací doba zboží, což může být samozřejmě zaviněno i ze strany jejich dodavatele

Bohužel NEDOPORUČUJI tento obchod, u zboží když jsem ho objednával měli nejprve uvedenou dobu dodání do 4 dní. Po uplynutí této doby bylo u objednávky při kontrole jejího stavu uvedeno že zboží je dodáváno standartně do 10 pracovních dní. Nyní již při kontrole v jakém stavu se objednávka nachází už je napsáno, že zboží bude dodáno až po naskladnění zboží od dodavatele ( už bez časového údaje) na což mně tedy v mailu upozornili, že bude zboží dodáno po naskladnění od dodavatele , což bude příští týden ( to už bude minimálně 21 dní od objednání - spíš počítám že to bude trvat déle). Jinak mám s tímto obchodem z minulých nákupů pouze dobré zkušenosti, ale tato objednávka bohužel se jim nějak nepodařila realizovat k mé spokojenosti. Vzhledem k předchozím dobrým zkušenostem s obchodem hodnotím celkovou spokojenost s obchodem na 3 hvězdičky z 5 možných. Pokud bych neměl z minulosti dobré zkušenosti s tímto obchodem a hodnotil bych obchod pouze podle vyřízení této poslední objednávky tak by moje hodnocení bylo 1 hvězdička z 5 možných. Proto bych byl v doporučení obchodu ať komukoliv raději opatrný.

Vážený zákazníku,

velice si vážíme toho, že jste opět pro svůj nákup zvolil náš obchod, děkujeme za Vaši přízeň. Moc nás mrzí, že jsme Vám zboží nedodali v původně avizovaném termínu. Ke zpoždění došlo na straně našeho dodavatele. Naskladnění Vašeho zboží očekáváme v náhradním termínu 21.8.2023 - 27.8.2023. Prosíme Vás o trpělivost.

Věříme, že objednávku budete mít brzy doma a udělá Vám radost. Budeme rádi, když na náš obchod v budoucnu nezanevřete a příští nákup proběhne k Vaší plné spokojenosti.

• ceny zbozi

Vážená zákaznice,

moc děkujeme za pozitivní hodnocení, velice si toho vážíme. Těší nás, že chválíte naše výhodné ceny zboží.
    Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku a těšíme se na Vás při příštím nákupu.

Přijatelné ceny.

Vaše SCONTO

• Super cena. Zboží dovezou i na dobírku. Ochota.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše milé a pozitivní hodnocení. Jsme moc rádi, že chválíte naše super ceny a možnost platby zboží na dobírku.

Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku a těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu.

• dobrá komunikace

Vážený zákazníku,

velice si ceníme Vaší spokojenosti, za Vaše hodnocení moc děkujeme. Těší nás, že oceňujete naši komunikaci a cenu zboží. Vždy se snažíme zákazníkům vyjít maximálně vstříc.

Přejeme, ať Vám nový nábytek dobře slouží a budeme se těšit na Vaši další návštěvu našeho e-shopu.

• Super ceny
    • Zboží odpovídá popisu a fotografii

Vážená zákaznice,

moc děkujeme za pozitivní hodnocení, velice si toho vážíme. Máme radost, že právě na našem e-shopu jste našla takové zboží, které Vám cenově vyhovuje a odpovídá Vaší představě.

• výběr
    • ceny
    • vstřícní montážníci
    • kvalita

je škoda, že nemají kontakt na expresní dopravu

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice si vážíme toho, že chválíte cenu i kvalitu námi nabízeného zboží. Váš podnět na expresní dopravu předáme na příslušné oddělení.

Přejeme, ať Vám zboží od nás dobře slouží. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo
    v některé z našich kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

• Rychlé a seriózní jednání.
    • Výborné ceny.
    • Kvalitní provedení.
    • Bez výhrad.

Vážený zákazníku,

Vaše hodnocení nám udělalo radost, děkujeme Vám za něj. Vážíme si, že oceňujete jednání s námi za seriózní. Vždy se snažíme zákazníkům vyjít maximálně vstříc. Jsme moc rádi, že jste spokojený s kvalitou i cenou nového nábytku.

Přejeme hodně radosti s novým nábytkem. Budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte.

• dobrá cena
    • vyzvednutí zdarma

Dobrá cena a pouze v tomto obchodě měli typ postele, co jsem potřeboval

Vážený zákazníku,

velice náš těší, že právě u nás jste našel takovou postel, jakou jste potřeboval. Děkujeme za nákup a kladné hodnocení.

Přejeme, ať Vám postel udělá dobrou službu. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu nebo navštívíte některou z kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

• Výborná komunikace, skvělá cena, rychlé dodání.

Jsem velmi spokojen.

Vážený zákazníku,

velice si ceníme Vaší spokojenosti, za Vaše hodnocení moc děkujeme. Těší nás, že oceňujete naši komunikaci. Vždy se snažíme zákazníkům vyjít maximálně vstříc.

Přejeme, ať Vám nábytek dobře slouží. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu nebo navštívíte některou z kamenných prodejen.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Široká nabidka
    • Ceny
    • Doručování do Brna jen v jeden konkrétní den v týdnu při poměrně drahé dopravě (nad 1000 Kč) i u objednávek nad 30.000
    • Chybějící návody k montáži
    • Nepřesné a nejasné montážní navody

Vážený zákazníku,

velice si vážíme toho, že jste se rozhodl pro nákup nového nábytku právě u nás. Děkujeme, že oceňujete náš široký sortiment a jeho cenu.

Litujeme, pokud uvádíte, že návody ke složení byly nevyhovující. V případě potřeby naleznete návod v našem e-shopu na stránce produktu v záložce „ke stažení“. Případně kontaktujte naše reklamační oddělení a naši pracovníci Vám montážní návod obratem zašlou.

U Vaší objednávky evidujeme, že zboží máte již doručené, věříme, že splnilo Vaše očekávání a udělá Vám dobrou službu.

• spokojenost
    • dobrá cena

doporučujeme obchod, rychlost a kvalita zabalení

Vážený zákazníku,

ceníme si Vašeho doporučení, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že rychlost dodání i kvalita
    zboží Vám vyhovovala.

Přejeme, ať Vám nový nábytek od nás udělá dobrou službu. Rádi Vás v budoucnu opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

• výhoda vyzvednutí na prodejně je v tom, že nemusím platit poštovné a balné, což je v případě zboží za nižší cenu velmi výhodné

s nákupem jsem byla spokojene

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Máme radost, že možnost zdarma si vyzvednout zboží na prodejně, Vám přišla vhod.

Přejeme, ať Vám zboží udělá dobrou službu. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu nebo navštívíte některou z kamenných prodejen.

• Ceny
    • Dlouhá dodací doba

Na skříň jsem čekala 9dnu, místo 5ti, nakonec to nevadilo, pokoj jsem stihla. Nicméně jiné nákupy byly v pořádku, takže budu nakupovat dál

Vážená zákaznice,

ceníme si Vaší přízně a toho, že i nyní jste se rozhodla pro nákup nové skříně u nás. Jsme moc rádi, pokud uvádíte, že jste si stihla vybavit nový pokoj.

Přejeme, ať Vám nová skříň dobře slouží a těšíme se na Vaši příští návštěvu.

• Rychlost vyřízení
    • Ochotný personál u Výdeje zboží v Ústí nad Labem
    • Slušná cena výrobku
    • Téměř nečitelný montáží plánek, navíc v azbuce.

Zboží mi bylo předáno v pomačkané, několikrát přelepené krabici. Po vybalení, měla komoda naštípnutý roh..

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a čas, který jste jí věnoval. Vaši pochvalu s radostí předáme kolegům do výdejního skladu v Ústí nad Labem.

Litujeme, pokud uvádíte, že jste obdržel nečitelný montážní plánek. Váš podnět předáme výrobci, který montážní návody připravuje. V případě potřeby naleznete návod v našem e-shopu na stránce produktu v záložce „ke stažení“.

Pokud je s Vaší novou komodou cokoli v nepořádku, můžete kontaktovat reklamační oddělení prostřednictvím reklamačního formuláře na našich stránkách. Pracovníci reklamací se s Vámi spojí a navrhnou možnosti řešení.

• Rychlá doprava, přijatelné ceny
    • Zboží mi přišlo poškozené, uštíplé rohy stolu

Vážená zákaznice,

velice si vážíme toho, že jste se rozhodla pro nákup nového stolu právě u nás. Děkujeme, že chválíte rychlou dopravu.

Je nám moc líto, pokud uvádíte, že Váš stůl má uštíplé rohy. U Vaší objednávky neevidujeme žádnou komunikaci ohledně reklamace. V případě potřeby můžete kontaktovat reklamační oddělení prostřednictvím reklamačního formuláře na našich stránkách. Pracovníci reklamací se s Vámi spojí a navrhnou možnosti řešení.