• výhodné ceny
    • výběr
    • kvalita zvýhodněného zboží často odpovídá jeho ceně, jinými slovy nečekejte u velmi levné sedačky nějakou řemeslnou kvalitu a přesnost
    • brněnská prodejna je trochu "z ruky"

• Výběr nábytku

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si toho, že oceňujete velký výběr našeho sortimentu a jeho cenu. Jsme rádi, že právě u nás jste našla to, co jste potřebovala. Přejeme hodně radosti s novým nábytkem. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• Cena - když je zboží v AKCI
    • Prodejna je pěkná a čistá - zaměstnanci jsou slušní a ochotní
    • Zboží je v OTŘESNÉ kvalitě - už nikdy víc
    • Chybějící spojovací materiál u 3 ze 4 zakoupených položek
    • Špatně vyvrtané díry na spojovací kolíky - jsou moc hluboké - nábytek pak praská
    • Drážky vyfrézované až do krajů - lámou se rohy

Prodejna je pěkná.
    Prodejci + skladníci jsou ochotní a příjemní.
    ALE to zboží , někdy je to bez-problémů a jindy je to HORROR
    Nejhorší je že na to člověk přijde až doma když to rozbalí :(
    CHCE TO :
    A) zboží mizerné kvality nenabízet ani za lákavou cenu - jen naštvete zákazníka
    B) zpřísnit kontrolu kvality prodávaného zboží

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a zpětnou vazbu. Vážíme si toho, že oceňujete naši brněnskou prodejnu a ochotné zaměstnance. Je nám velmi líto, pokud uvádíte, že Váš nový nábytek není v pořádku. U Vaší objednávky neevidujeme žádnou komunikaci ohledně reklamace. V případě potřeby, můžete kontaktovat reklamační oddělení prostřednictvím reklamačního formuláře na našich stránkách. Pracovníci reklamací se s Vámi spojí a navrhnou možnosti řešení.

• rychlost vyřízení objednávky
    • maximální ochota zaměstnanců
    • rozumné ceny

Vážený zákazníku,

Vaše hodnocení nám udělalo radost, děkujeme. Jsme rádi, že oceňujete ochotu našich zaměstnanců a jste spokojený s rychlostí vyřízení objednávky. Přejeme, ať Vám nový nábytek udělá dobrou službu. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• V akci slušné ceny
    • Ceny dle aktuálních slev... Velké desetitisícové rozdíly...

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že chválíte naše akční ceny. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku a těšíme se na Vaši příští návštěvu u nás.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Široký výběr nábytku za dobré ceny
    • Skvělé akce kde jinde nenajdete
    • Velmi vstřícné a férové jednání
    • Rozhodně doporučuji

Vážený zákazníku,

Vaše hodnocení nám udělalo velkou radost. Mockrát děkujeme za zpětnou vazbu a čas, který jste jí věnoval. Vážíme si toho, že oceňujete jednání s námi za vstřícné a férové. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu nebo navštívíte některou z našich kamenných prodejen.

• ceny

Vážená zákaznice,

moc děkujeme za pozitivní hodnocení, velice si toho vážíme. Těší nás, že chválíte naše výhodné ceny zboží. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku a těšíme se na Vás při příštím nákupu.

Vaše SCONTO

• Dobrá komunikace obchodu, zboží zakoupeno v akci za příznivou cenu.
    • Delší doba dodání.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, vážíme si toho, že oceňujete komunikaci s námi. Moc nás těší, že jste využil naší akční nabídky a s výrobkem jste spokojený. Přejeme, ať Vám zboží dobře slouží.

Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu nebo navštívíte některou z kamenných prodejen.

• Možnost osobního vyzvednutí
    • Velký výběr
    • Dobré ceny

Vážená zákaznice,

velmi si ceníme Vašeho kladného hodnocení, děkujeme. Těší nás, že chválíte naše dobré ceny a možnost vyzvednutí si objednávky na prodejně. Přejeme, ať Vám nový nábytek dobře slouží. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

• Lepší cena, když jste členem.

Vážený zákazníku,

děkujeme za pozitivní hodnocení. Těší nás, že oceňujete naše dobré ceny ve SCONTO Clubu. Přejeme, ať Vám nový nábytek udělá dobrou službu. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

• Rychlé vyřízení a vyzvednutí na pobočce
    • Dobrá kvalita zakoupené skříně vzhledem k nízké ceně

Vážený zákazníku,

děkujeme moc za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Vážíme si toho, že jste spokojený s kvalitou nové skříně. Přejeme, ať Vám skříň udělá dobrou službu. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Komunikace s obchodem
    • Parádní ceny v klubu Sconto

Vážená zákaznice,

děkujeme za pozitivní hodnocení. Těší nás, že jste s rychlým vyřízením objednávky spokojená a oceňujete naše dobré ceny ve SCONTO Clubu. Přejeme, ať Vám nový nábytek udělá dobrou službu. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• příznivé ceny
    • hezké, stylové produkty
    • možnost doručení na prodejnu bez předchozí platby
    • zboží dorazilo včas
    • kvalita odpovídá nižším cenám
    • dorazilo poškozené - uražený roh na dřevotřískové konstrukci pohovky, není viditelné
    • neseděl počet a druhy šroubů v balení, pohovka byla zřejmě už vystavená na prodejně
    • panty pro sklápění opěradla našroubované naopak

Vážená zákaznice,

děkujeme za Váš nákup a zpětnou vazbu. Vážíme si toho, že chválíte naše stylové produkty a jejich ceny. Těší nás, že oceňujete možnost vyzvednutí objednávky na prodejně.

Je nám líto, pokud uvádíte, že Vaše zboží má vady a neseděl Vám počet šroubů. Všechny produkty, které prodáváme, nebyly dříve vystavené na prodejně, jsou originálně balené přímo od výrobce. Součástí balení je montážní návod a spojovací materiál. Pokud je s Vaším zbožím cokoli v nepořádku a chybí Vám spojovací materiál, obraťte se prosím na kolegy na reklamačním oddělení prostřednictvím reklamačního formuláře na našich stránkách. Pracovníci reklamací se s Vámi spojí a navrhnou možnosti řešení.

• akce s dobrou cenou
    • Dlouhé čekání na osobní odběr ve skladu

Vážená zákaznice,

moc děkujeme za pozitivní hodnocení, velice si toho vážíme. Těší nás, že chválíte naše výhodné akční ceny. Litujeme, pokud uvádíte, že jste čekala delší dobu na výdej zboží. Smlouvy od zákazníků se při výdeji do systému zadávají postupně podle pořadí převzetí. Při přípravě záleží, kde je zboží naskladněno a zda právě neprobíhá zaskladnění jiného zboží. Výdej v takovém případě může trvat o něco déle. Děkujeme za pochopení a Vaši trpělivost.

Přejeme, ať Vám nový nábytek dobře slouží. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu.

• Cena zboží
    • Avizo že objednávka je k vyzvednutí nepřijde ani na mail ani na mobil.
    • Špatně označené výdejní misto
    • Nižší kvalita zpracování

Vážený zákazníku,

ceníme si toho, že jste si pro svůj nákup vybral právě náš obchod. Děkujeme za Vaše hodnocení a za to, že chválíte cenu zboží. Mrzí nás, pokud uvádíte, že Vám nepřišlo avízo o objednávce. Jakmile je objednávka kompletní, odchází zákazníkům automatický email s výzvou k odběru. U Vaší objednávky evidujeme odeslanou výzvu k odběru 24. 10. a 25. 10. 2023. V některých případech může email spadnout do nevyžádané pošty.

Jsme rádi, že i přes toto nedorozumění máte zboží již doma, přejeme, aby Vám udělalo dobrou službu. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• výběr a cena

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si toho, že oceňujete velký výběr našeho sortimentu a jeho cenu. Přejeme hodně radosti s novým nábytkem. Budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte.

• Slušné ceny, rychlé dodání

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. Těší nás, že oceňujete cenu zboží i rychlost dodání. Přejeme, ať Vám nábytek od nás dobře slouží. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• Kvalita odpovídá ceně

Vážená zákaznice,

děkujeme za kladné hodnocení, velice si toho vážíme. Těší nás, že kvalita zboží i rychlost dodání splnila Vaše očekávání. Přejeme, ať Vám nový nábytek dobře slouží. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• slevy
    • pekny nabytek
    • asi nic

Vážený zákazníku,

děkujeme za pozitivní hodnocení. Velice si vážíme toho, že právě u nás jste našel takový nábytek, který Vám vzhledově a cenově vyhovuje. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku a budeme moc rádi, pokud nás opět navštívíte a využijete našich výhodných slev.

• Lacne ceny
    • Nemoznost vynosu nabytku do bytu
    • Nie moc prijemna komunikacia s dovozcom

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si, že oceňujete naše nízké ceny. Výnos do patra či montáž nábytku je samostatná služba, která je zpoplatněna a lze ji objednat pouze na kamenné prodejně, nikoli při objednání přes e-shop. Děkujeme za pochopení.

Přejeme, ať Vám nový nábytek udělá dobrou službu. Budeme rádi, když nás opět navštívíte na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.