• Dobrá komunikace obchodu, zboží zakoupeno v akci za příznivou cenu.
    • Delší doba dodání.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, vážíme si toho, že oceňujete komunikaci s námi. Moc nás těší, že jste využil naší akční nabídky a s výrobkem jste spokojený. Přejeme, ať Vám zboží dobře slouží.

Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu nebo navštívíte některou z kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

• Uvedená dodací lhůta není dle skutečnosti, už se mi to stalo podruhé

Vážená zákaznice,

velice si vážíme toho, že jste se rozhodla opět nakoupit v našem obchodě, děkujeme za Vaši přízeň. Mrzí nás, že se avízovaný předpokládaný termín naskladnění zpozdil. Jedná se pouze o předpoklad a k posunu může dojít. U Vaší objednávky došlo ke zpoždění naskladnění objednaného zboží od dodavatele. Naskladnění Vašeho zboží očekáváme v náhradním termínu, který jsme Vám zaslali na email. Děkujeme za pochopení a za trpělivost, omlouváme se za komplikace. Věříme, že s výběrem zboží budete spokojená a nový nábytek Vám udělá radost.

• Asi cena
    • Kvalita
    • Doba dodání

Přeprava objednaného zboží z jedné pražské prodejny na druhou..... déle než týden???
    Jednou mi šel týden balíček z Číny.

Vážený zákazníku,

velice si vážíme toho, že jste se rozhodl pro nákup nového nábytku právě u nás. Mrzí nás, že se avízovaný předpokládaný termín dodání zpozdil. Jedná se pouze o předpoklad a k posunu může dojít. Převoz mezi obchodními domy, neprobíhá na denní bázi, děkujeme za pochopení a trpělivost.

Jsme rádi, že u Vaší objednávky evidujeme, že zboží máte již doma. Přejeme, ať Vám udělá dobrou službu.

• výběr zboží
    • delší doba dodání

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si toho, že oceňujete velký výběr našeho sortimentu. Přejeme, ať Vám nový nábytek udělá dobrou službu a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Vaše SCONTO

• Dlouhá čekací doba ve vevydejnim skladu
    • Na internetu barvy potahu židel neodpovídají skutečnosti( odstíny

Vážený zákazníku,

vážíme si toho, že jste se rozhodl pro nákup nových židlí právě u nás. Litujeme, pokud máte pocit, že barva potahu neodpovídá Vaší představě. V takovém případě můžete využít možnost zboží do 14 dnů bez udání důvodu vrátit a případně vybrat z naší široké nabídky jiný typ produktu.

• Siroka nabidka produktu
    • Vyhodne slevy
    • Dlouha dodaci doba po Praze
    • Zmena v DATU dodani opomernoden predem.
    • Nemoznost zmeny HODIN dodani - v pracovni den!

Kvalitu vyrobku zatim nemohu hodnotit, teprve bude dodan.
    Obsluha infolinky je perfektni a ochotna.
    Zatim trochu prolem s dodanim po Praze, ale snad to dopadne dobre.

Vážená zákaznice,

mockrát děkujeme za zpětnou vazbu a čas, který jste jí věnovala. Vaše hodnocení je pro nás důležité. Těší nás, že chválíte ochotu kolegů na infolince. U Vaší objednávky evidujeme, že Vám bude doručena 26.09.2023, den před doručením Vám přepravce zasílá sms zprávu, ve které je vždy upřesněn čas doručení.

Věříme, že nábytek budete mít brzy doma a udělá Vám radost. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

• Velmi dlouhá čekací doba na výdej zboží

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Litujeme, pokud uvádíte, že jste čekal dlouho na výdej zboží. Smlouvy od zákazníků se při výdeji do systému zadávají postupně podle pořadí převzetí. Při přípravě záleží, kde je zboží naskladněno a zda právě neprobíhá zaskladnění jiného zboží. Výdej v takovém případě může trvat o něco déle. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Přejeme, ať Vám nové zboží dobře slouží a budeme rádi, když opět využijete nabídky našeho e-shopu.

Vaše SCONTO

• nechodí upozornění, že objednávka je připravena k vyzvednutí
    • Dlouhé čekání na zboží z jiné prodejny

Vážená zákaznice,

těší nás, že jste naší stálou zákaznicí, děkujeme za Vaši přízeň. U každé Vaší minulé objednávky, evidujeme řádné odeslání výzvy k odběru. V některých případech může email spadnout do nevyžádané pošty. U objednávky č.23888029 jsme Vás informovali, že zboží budeme převážet z jiné pobočky. Jakmile bude objednávka připravena, budeme Vás informovat e-mailem nebo SMS zprávou, prosíme proto o strpení.

Věříme, že nábytek budete mít brzy u sebe a udělá Vám radost. Byli bychom rádi, pokud na náš obchod v budoucnu nezanevřete a příští nákup proběhne k Vaší plné spokojenosti.

• dlouhé dodací lhůty
    • uplatnění slevového kódu nelze uplatnit

- jsem členem Sconto
    - slevový kód, který jsem dostala nešel použít, zřejmě podsedáky/taburety nepatří k nábytku
    - ještě jsem zboží nedostala, ale už mám vyplnit hodnocení a vzápětí mi přijde mail s omluvou, že zboží bude o měsíc a půl zpožděno

Vážená zákaznice,

velice si vážíme toho, že jste členem SCONTO Clubu a rozhodla jste se pro nákup nových taburetů právě u nás. Sleva se počítá z běžných cen a lze ji využít pouze u zboží, pro které byla stanovena klubová SCONTO cena. Děkujeme za pochopení.

Za prodloužení termínu naskladnění se velmi omlouváme, od dodavatele jsme obdrželi informaci, že nám objednané zboží nedodá v očekávaném termínu. Děkujeme za trpělivost a věříme, že příští nákup proběhne k Vaší plné spokojenosti.

• solidní ceny
    • široký sortiment
    • Strašně dlouhá doba dodání zboží - u této konkrétní objednávky
    • Hodně nepřesně uvedená dodací doba zboží, což může být samozřejmě zaviněno i ze strany jejich dodavatele

Bohužel NEDOPORUČUJI tento obchod, u zboží když jsem ho objednával měli nejprve uvedenou dobu dodání do 4 dní. Po uplynutí této doby bylo u objednávky při kontrole jejího stavu uvedeno že zboží je dodáváno standartně do 10 pracovních dní. Nyní již při kontrole v jakém stavu se objednávka nachází už je napsáno, že zboží bude dodáno až po naskladnění zboží od dodavatele ( už bez časového údaje) na což mně tedy v mailu upozornili, že bude zboží dodáno po naskladnění od dodavatele , což bude příští týden ( to už bude minimálně 21 dní od objednání - spíš počítám že to bude trvat déle). Jinak mám s tímto obchodem z minulých nákupů pouze dobré zkušenosti, ale tato objednávka bohužel se jim nějak nepodařila realizovat k mé spokojenosti. Vzhledem k předchozím dobrým zkušenostem s obchodem hodnotím celkovou spokojenost s obchodem na 3 hvězdičky z 5 možných. Pokud bych neměl z minulosti dobré zkušenosti s tímto obchodem a hodnotil bych obchod pouze podle vyřízení této poslední objednávky tak by moje hodnocení bylo 1 hvězdička z 5 možných. Proto bych byl v doporučení obchodu ať komukoliv raději opatrný.

Vážený zákazníku,

velice si vážíme toho, že jste opět pro svůj nákup zvolil náš obchod, děkujeme za Vaši přízeň. Moc nás mrzí, že jsme Vám zboží nedodali v původně avizovaném termínu. Ke zpoždění došlo na straně našeho dodavatele. Naskladnění Vašeho zboží očekáváme v náhradním termínu 21.8.2023 - 27.8.2023. Prosíme Vás o trpělivost.

Věříme, že objednávku budete mít brzy doma a udělá Vám radost. Budeme rádi, když na náš obchod v budoucnu nezanevřete a příští nákup proběhne k Vaší plné spokojenosti.

• slusny vyber
    • dobry pomer cena/kvalita
    • dodaci doba delsi nez tyden

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za nákup a kladné hodnocení. Jsme rádi, že Vám výběr a cena našeho zboží vyhovuje.

Mrzí nás, že se avízovaný předpokládaný termín dodání zpozdil. Jedná se pouze o předpoklad a k posunu může dojít. Děkujeme za pochopení. U Vaší objednávky evidujeme, že Vám bude 18.08.2023 doručena domů.

Věříme, že nábytek splní Vaše očekávání a udělá Vám dobrou službu. Budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete využít nabídky našeho e-shopu.

Vaše SCONTO

• Dlouhá doba čekání při vyzvednutí, i když si jdete pro malou zásilku

Vážená zákaznice,

děkujeme za kladné hodnocení nákupu, velice si toho vážíme.

Při přípravě záleží, kde je zboží naskladněno a zda právě neprobíhá zaskladnění jiného zboží. Výdej v takovém případě může trvat o něco déle. Děkujeme za pochopení.

Přejeme, ať Vám nové zboží udělá dobrou službu. Budeme rádi, když nás opět navštívíte na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• Rychlé jednání
    • Dopravce má delší dodání zboží než bylo předpokládané dodání.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení. Těší nás, že chválíte naše rychlé jednání.

Litujeme, že se avízovaný předpokládaný termín dodání zpozdil. Jedná se pouze o předpoklad a k posunu může dojít Termín doručení se odvíjí od možností přepravce, jeho vytíženosti i od toho, jaké zboží právě veze. Přesný termín doručení sděluje externí přepravce poté, jakmile si naplánuje optimální trasy závozu. Děkujeme za Vaši trpělivost.

U Vaší objednávky evidujeme, že Vám bude doručena 15.08.2023. Věříme, že budete s výběrem zboží spokojená a udělá Vám radost. Budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete využít nabídky našeho e-shopu.

• Delší dodací lhůty

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si toho, že jste si pro svůj nákup vybrala právě náš obchod.

Mrzí nás, že se avízovaný předpokládaný termín dodání opozdil. Jedná se pouze o předpoklad a k posunu může dojít. Přesný termín doručení sděluje externí přepravce poté, jakmile si naplánuje optimální trasy závozu. Děkujeme za pochopení.

U Vaší objednávky evidujeme, že Vám bude 9.8.2023 doručena domů. Věříme, že zboží splní Vaše očekávání a udělá Vám dobrou službu.

Vaše SCONTO

• Dlouhá dodací lhůta, ale tady asi chyba na straně dopravce

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Mrzí nás, že se avízovaný předpokládaný termín doručení opozdil. Jedná se pouze o předpoklad a k posunu může dojít. Děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu nebo navštívíte některou z našich kamenných prodejen.

• Ceny
    • Dlouhá dodací doba

Na skříň jsem čekala 9dnu, místo 5ti, nakonec to nevadilo, pokoj jsem stihla. Nicméně jiné nákupy byly v pořádku, takže budu nakupovat dál

Vážená zákaznice,

ceníme si Vaší přízně a toho, že i nyní jste se rozhodla pro nákup nové skříně u nás. Jsme moc rádi, pokud uvádíte, že jste si stihla vybavit nový pokoj.

Přejeme, ať Vám nová skříň dobře slouží a těšíme se na Vaši příští návštěvu.

• Dlouha dodaci lhuta

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku. Mrzí nás, pokud negativně hodnotíte dlouhou dodací lhůtu. V potvrzovacím emailu jsme Vás informovali o předpokládaném datu dodání 27. 07. 2023. Jedná se pouze o předpoklad a k posunu může dojít. 26.7. jsme Vám na základě telefonické komunikace zaslali telefonní kontakt na dopravní společnost. Jsme rádi, že se podařilo domluvit termín doručení a zboží budete mít brzy doma.

• Objednání z domova
    • I když je zboží skladem týdenní dodací lhůta. Představovala bych si dodací lhůtu tak do 3 dnů.

Vážená zákaznice,

velice si vážíme toho, že jste využila nabídky našeho e-shopu a zboží jste si objednala z pohodlí svého domova. Děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení.

Termín doručení se odvíjí od možností přepravce, jeho vytíženosti i od toho, jaké zboží právě veze. Vždy se plánují co nejoptimálnější trasy závozu, aby měl zákazník své zboží co nejdříve. Děkujeme za pochopení.

Přejeme, ať Vám nový nábytek dobře slouží. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu nebo navštívíte některou z našich kamenných prodejen.

• Nedodržení dodací lhůty

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku. Mrzí nás, pokud negativně hodnotíte termín dodání. V emailu jsme Vás informovali o předpokládaném termínu dodání 19. 07. 2023. Jedná se pouze o předpoklad a k posunu může dojít. Přesný termín doručení sděluje externí přepravce poté, jakmile si naplánuje optimální trasy závozu.

U Vaší objednávky evidujeme, že Vám byla 25. 07. 2023 doručena domů. Věříme, že zboží splnilo Vaše očekávání a udělalo Vám radost.