• objednávka a domluva dodání proběhly bez potíží, ale problém nastal při doručování. Dopravce měl velký problém najet do nájezdu, neochota a arogance bohužel. A to se nebavím o ceně za doručení. :-(

Vážená zákaznice,

děkujeme za to, že oceňujete vyřízení Vaší objednávky. Je nám líto, pokud uvádíte, že jste se setkala s neochotou a arogancí ze strany dopravce. Vaši zpětnou vazbu předáme.

Věříme, že i přesto, splnilo zboží Vaše očekávání a udělá Vám dobrou službu. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• Cenově přijatelný nábytek
    • Našli jsme rozměry, které jinde neměli
    • Různé slevy při objednání přes internet jako člen klubu
    • 14 dnů na vyzvednutí
    • Při objednávce přes internet není možné vybrat doručovací firmu, určit den doručení ani připlatit doručení až do bytu. Toto je jeden z důvodů proč v 99% nakupujeme u konkurence.
    • Kvalita je spíše průměrná, vždy se najdou nedokonalosti a nepřesnosti z výroby, sestavení nábytku je obtížnější než u konkurence.

Cenově dostupný nábytek, kvalita odpovídá ceně.

Vážená zákaznice,

mockrát děkujeme za zpětnou vazbu a čas, který jste jí věnovala. Jsme rádi, že právě u nás jste našla takový nábytek, jaký jste hledala a oceňujete jeho cenu a kvalitu.

Výnos do patra je samostatná služba, která je zpoplatněna. Službu lze objednat na kamenné prodejně SCONTO a to i k objednávce vytvořené přes e-shop. Pokud byste o tuto službu měla do budoucna zájem, kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Budeme rádi, pokud se na náš obchod obrátíte i příště.

Vaše SCONTO

• Nebyl dodržen termín dodání, čekalo se na převzetí přepravní službou.

Zboží vypadá v pořádku, jen jsem nebyla spokojená s dodáním přepravní službou. Myslím si, že když si dopravu nechají zaplatit, mělo by to být doručeno včas.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Váš nákup a zpětnou vazbu. Mrzí nás, že se avízovaný předpokládaný termín dodání zpozdil. Jedná se pouze o předpoklad a k posunu může dojít. Termín doručení se odvíjí od možností přepravce, jeho vytíženosti i od toho, jaké zboží právě veze. Přesný termín doručení sděluje externí přepravce poté, jakmile si naplánuje optimální trasy závozu. Děkujeme za Vaši trpělivost.

Jsme rádi, že již máte zboží u sebe, věříme, že splnilo Vaše očekávání a udělá Vám dobrou službu.

• Rychlé jednání
    • Dopravce má delší dodání zboží než bylo předpokládané dodání.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení. Těší nás, že chválíte naše rychlé jednání.

Litujeme, že se avízovaný předpokládaný termín dodání zpozdil. Jedná se pouze o předpoklad a k posunu může dojít Termín doručení se odvíjí od možností přepravce, jeho vytíženosti i od toho, jaké zboží právě veze. Přesný termín doručení sděluje externí přepravce poté, jakmile si naplánuje optimální trasy závozu. Děkujeme za Vaši trpělivost.

U Vaší objednávky evidujeme, že Vám bude doručena 15.08.2023. Věříme, že budete s výběrem zboží spokojená a udělá Vám radost. Budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete využít nabídky našeho e-shopu.

Vaše SCONTO

• Po měsíci zatím stav: doručeno jedno zboží ze tří
    • Neřeší problémy s dopravcem (musím je žádat, aby si to zapsali a reportovali k dopravci).

Vážený zákazníku,

vážíme si toho, že jste se rozhodl pro nákup nového nábytku právě u nás. Mrzí nás Vaše negativní hodnocení. Po předání zboží přepravci je komunikace se zákazníky zcela v režii přepravce a ne vždy je možné dohlédnout na dodržování smluvené kvality. Za komplikace se Vám velice omlouváme.

U Vaší objednávky evidujeme, že Vám bude doručena 11.08.2023. Věříme, že budete spokojený a nový nábytek Vám udělá radost.

Vaše SCONTO

• Přišel slevový kód a při jeho zadání mi to napsalo, že na tento druh zboží se nedá použít.
    • Zboží slíbil obchod dodat do 5.dnů a nic. Po pěti dnech se ozval teprve dopravce, že zaregistrovali poptávku.

Zatím nespokojenost a to nevím jak bude vypadat zboží

Vážený zákazníku,

velice si vážíme toho, že jste se rozhodl pro nákup nového nábytku u nás. Na zboží z Vaší objednávky nelze uplatnit slevový kód, jelikož zboží je v aktuálním akčním letáku, děkujeme za pochopení.

Přepravce jsme zaurgovali, aby se s Vámi co nejdříve spojil a domluvil termín dodání. Jsme rádi, že nyní u Vaší objednávky evidujeme doručení 11.08.2023.

Věříme, že zboží splní Vaše očekávání a udělá Vám dobrou službu.

Vaše SCONTO

• Zboží bylo skladem, ale dopravní společnost po 3 dnech, kdy jsem se dovolala, mi řekla, že zaváží jednou týdně.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Váš nákup a hodnocení.

Termín doručení se odvíjí od možností přepravce, jeho vytíženosti i od toho, jaké zboží právě veze. Přesný termín doručení sděluje externí přepravce poté, jakmile si naplánuje optimální trasy závozu. U Vaší objednávky evidujeme, že Vám bude doručena 07.08.2023.

Věříme, že budete s výběrem zboží spokojená a nový nábytek Vám udělá radost.

Vaše SCONTO

• Nikdo mi není schopný říct, kdy moje zboží přijede.. Prý že to řeší už doprava, ale zboží je stále na skladě a datum co mi přišlo v emailu je jen odhad slečny. Když jsem požádala tedy o kontakt na dopravu, tak mi bylo řečeno, že mi ho dát nemůžou, protože nevědí, který jejich dopravce jim to poveze. Katastrofa.

Vážená zákaznice,

děkujeme, že jste se rozhodla pro nákup nového nábytku právě u nás. Omlouváme se Vám za vzniklé komplikace, došlo k nedorozumění ohledně přenosu dat. U Vaší objednávky evidujeme, že je nyní vše v pořádku a jste již s přepravcem domluvena na termínu dodání na 31.07.2023.

Věříme, že nábytek budete mít brzy doma a udělá Vám radost. Budeme rádi, když na náš obchod v budoucnu nezanevřete a příští nákup proběhne k Vaší plné spokojenosti.

• Velký výběr zboží
    • dražší doprava a dopravce nedodržuje termíny (časy) dodání

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si, že oceňujete velký výběr našeho sortimentu.
    Cena dopravy se odvíjí od hodnoty objednávky a zohledňuje především fakt, že v případě nábytku se jedná o rozměrné zboží. Zákazník zaplatí poměrnou část za využitou kapacitu vozidla. Děkujeme za pochopení.

Přejeme, ať Vám nový nábytek od nás udělá dobrou službu. Budeme rádi, když nás v budoucnu opět navštívíte na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.